Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

amin kardeşim, hayırlısı olsun. bu arada aynen benim de dünden beri göğüslerimdeki o sızlamalar ve duyarlılık geçti, bitti :) ben de hayret ediyorum kendime bilmiyorumkismile

arkadaşlar iki haftalık süreçten sonra döndüm ilk aşılama olmadı malesef cumartesi akşamı hastalandım 13 gündü yıkıldım uyuyamadım dr arıyacagım ne diyecek bakalım her hangi bir sorun olmaz imşallah kist gibi ikinci ne zaman olacak diye soracagım

amin kardeşim, hayırlısı olsun. bu arada aynen benim de dünden beri göğüslerimdeki o sızlamalar ve duyarlılık geçti, bitti :) ben de hayret ediyorum kendime bilmiyorumkismile

ay ne olcak bizim bu halmiz cumaya kadar olcem meraktan yani bebek yoksada korkum hastalik yani illa bir sendorm yasicam kurtulus yok allahim lutfen meleim gelmis olsun annesi onu dort gozle bekliyor

kizlar merhaba bende araniza yeni katiliyorum ben bir sene önce spiral taktirmistim ama bir senedir hep adetlerim düzenliydi en son adetimi 28 nisanda gördüm besgün sürdü sonra kesildi iki gün sonra birdaha adet oldum oda bes alti gün sürdü normalde adetimi ayin hep 28inde görürüm ama bu ay üc gün gecikti bir gün gecikince test yaptim negatif cikti birde ben hep adetimi karin agrisiyla görürüm bende hic karin agrisi yok sadece sag basenim agriyor belim agriyor gögüslerim biraz dolgunlasti arada sag kasigima kramp giriyor birde sag kasigimda sanki bir sey var bilmiyorum yürürken falan hissediyorum sizce hamile olabilirmiyim en dogru idrar testi ne zaman cikar sizce

Merhabalar arkadaşlar. ben bugün katıldım aranıza. sanırım beni anca benim durumumdakiler anlar. 5 yıldır evliyim. ilk iki yıl eşim korundu. son üç yıldır korunmuyoruz ama bebeğimiz olmuyor. iki ay ilaç tedavisi gördüm ama işe yaramadı bende bıraktım. normalde adetimin döngüsü 28 gün kesinlikle şaşmaz. ilk defa iki ay önce 3 gün geçti. sonra geldim. ama bu ay tam 7 gün geçti. 5. gün idrar testi yaptım negatif çıktı. 6. gün kan testi yaptırdım gene negatif çıktı. bugün 7. gün ve hala adet görmedim. nolur kan testinde yanılma olabileceğini söylesin birisi. bunu yaşayan var ise. hala ümitlenmek istiyorum. ha bu arada bugün kasıklarımda ve karnımın üst kısmında ağrılar oluyor ara ara. lütfen böyle birşey yaşayan var ise benimle paylaşsın. şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar kaç haftadır yazamıyorum.ınternetim kesilmişti.Adetimden 3 gün önce test yaptım silik pembe çıktı.Adet günümde de yaptım çift çizgi çıktı.Şuan adetim 1 hafta gecikti.Demekki ben belirtileri çok erken yaşamaya başlamışım ya Çok mutluyum

canim insallah hamilesindir hepimizin tek istedigi bu suan rabbim hepimizin yuzunu guldursun hayirli haberlerini bekliyoruz

canim insallah hamilesindir fakat her kadin yilda iki kere gecikme yasamayi normal diyor doktorlar dua edelim de hep birlikte hamilelikleirmizi buraya mujde olarak yazalim bende anne olmak isteyenlerdenim benim hastaligimda 20 gun gecti fakat 3 gun gecince yaptim negatif bugun hafif kahverengi akintim geldi cok az bilemiyorum yani ne olacak allah hakkimizda hayirlsini nasip etsin

unuttum yazmayi bu arada kandada negatif cikip hamile olan arkdaslarda okuduk bu sitede hic belli olmaz
daha fazla gecikirse doktora gorunmeni tavsiye ederim insallah hamilesindir

tebrik ederim canim snein adina cok sevindim darisi basimiza insallah ya nasil belirtiler yasadin paylasirmisiin bizimle

merhaba dilek aramıza hoş geldin. bende senin gibiyim 4.5 yıllık evliyim ve biz sadece evliliğimizin ilk 10 ayında korunnduk ve eşim korundu sadece ama gel görki bizde hala arıyoruz ilk zaman ki kesintili tedavileri saymıyorum zaten ama son 2.5 yıllık sürede 2 yıl boyunca tedavi gördüm ve 5 aydır tedaviyi bırakmış durumdayız sonuç alamayınca bıktık ve tedavi süresince 10 kilo aldım velhasıl hala sonuç yok beklememiz gerekiyor diyor doktorumuz bekliyoruz bizde,anlattıklarına gelince aynı şeyleri çok yaşadım ve defalarca test yaptım hatta 2 ay önce günüm geçti 3-4 gün geçti testler yaptım negatif çıktı ama umudum vardı yine sonra anlattığın gibi kasık ve karın ağrılarım başladı acaba acaba derken ertesi gün adet oldum yani sende bence bugün yarın adet olursun kendini çok alıştırma ki fazla üzülmeyesin canımm..

ruuhicim çok teşekkür ederim ilgine. umarım ikimizde aynı anda veririz müjdeyi ben hala ümitliyim. allahım bizimde yüzümüzü güldürür inşallah.

bence dr.a git belki bir kist falan olmuş olabilirr
eger adet olmazsan

hoşbuldum Zeynocann. sanırım ne çektiğimi çok iyi anlıyorsun şu anda hemen hemen aynı durumdayız canım. doktorum ile görüştüm cuma gününe kadar gelmezse gel bakalım dedi. şimdi bide hastalıktan, dış gebelikten falan korkuyorum. ay ne bileyim insanın aklına herşey geliyor işte. umarım bu sefer bir mucize olur :)) bu arada aşılama falan denedinmi ? yoksa sadece ilaç tedavisi mi gördün ? ben sadece 2 ay ilaç kullandım o kadar. bundan sonraki aşamada ne yapacağım onuda bilmiyorum. bi ara direk bu aşılamadır çatlatmadır hepsini geçip tüp bebek yapayım diye düşündüm ama o da korkutuyor beni. hiç bilmiyorum. umarım en kısa zamanda senin de güzel haberlerini alırız.

canim benim insallah allah burda butun cocuk hasretiyle yasayan mucadele eden arkdaslarimizada bizede bir an once bir mucize yasatirda burda minik meleklerimizin yaptigi yaramazliklarida konusmak nasip olur ben inaniyorum vakit geldigi zaman olucak burda bir ablanin 19 yil sonra olmus cocugu yani mucize gibi hemde ikiz biri kiz biri olan yani tup bebekle bile olmasi mucizeymis
fakat simdi cocuklari 6 yasinda inanalim ve sabredelim insallah allah yuzumuzu guldurcek arkadaslar

inşallaaahh canım inşallah :))
yalnız 19 yıl sonra hemde ikiz gerçektende mucizeymiş bu :))

bundan birkaç ay evvel yazmıştım enson.ama düzenli birsekilde hep okudum yazılanları.çünkü yanliz olmadığımı bilmek acabalarimi baskalarından dinlemek çok iyi geliyor.her ay belkileri yasamak insanı çok yıpratıyor.bazen belirtiler konusunda kendimizi kandiryoruz ama bu içimizdeki umudu canlı tutuyor.yine. acabalarin olduğu donemimdeyim.adetim 2gun gecikti.ama bu sefer kendimi dinlemiycem.çünkü böyle yaparak kendimi encok ben uzuyorum.Salı gunüne kadar test falan da yapmicam.yoruldum artık...

canim iyisini yapiyosun benim 3 gun gecti yaptim tabi tek cizgi moral sifir suan tam 20 gun gecti hala tik yok
ama umudum yok bebekte yok cuma gunu gidicem doktora bakalim artik korkum ciddi bir rahatsizlik cikmasi insallah ciddi birsey cikmaz

aminn diyim önce:)) canım biz aşılama yaptık bir kez ama tedaviyi bırakmadan önceki aydı oda tutmadı.sonrada bıraktık zaten çok yordu bizi bu tedavi işi çünkü tedavi süresinde de 12-13 kilo aldım bide onu takmaya başladım baktım sonuç yok bıraktık uzun uzadıya anlatmaya gerek yok bildik konular ama ilk başladığımızda yumurtalar küçükken çatlıyordu 5-6 ay diyebilirim belki daha az klomen ve estrofem kullandım ve normale döndü büyümesi normakle döndükten sonra ben her ay aşılama dedim dr. da hep sonraki ay dedi derken bi ilaç daha eklendi (dekort) ben bu arada her ay en az600 gr aldım ve 57-58 kilodan 69-70 lere çıktım fiziğimide beğenmemeye başladım bu sefer oda bi stres en son baktık dr. her ay çağırıyo sonrada gönderiyo başka bişy yok bırakmaya karar verdik gittiğimiz son ay da tedaviye ara vereceğiz dedik o ay aşılama yaptı ama dediğim gibi oda tutmadı zaten aşılamadan önceki son 6-7 ay yumurtalar normalin üstünde geliişiyordu her ultrasonda dr. ooo bu ay çok çok iyi diyordu eğer o zamanlar ilk aşılamayı yapsaydı 2-3 de denerdik bıkkınlık gelmeden ama şimdi herşeye ara verdik başlarsakda özele gitmem daha fakülte hastanesine gitmeyi düşünüyorum zaten tedaviyi bıraktıktan 1 ay sonra smear yani rahim ağzı kanseri testi yaptırdım fakülte hast. tahliller temiz ama iltihap çıktı rahimde bu da başlı başına engel bebeğe ama bizim dr. sağ olsun hiç bizi uyarıp bu tür bi test istemedi anlayacağın şimdi bekliyoruz takmıyorum düşünmüyorum diyorum hatta bazen stedekilere akıl veriyorum ben düşünmüyorum sende sil aklından die ama kendimi kandırıyorum bi gün geliyo meğer unutmamışım üstünü örtmüşüm diyorum özelliklede adetim 1-2 gün geçmiş ve sonrasında adet olmuşsam tam bir yıkım yaşıyorum sebepsiz yere ağlamalar of çekmeler aşırı duygusallıklar hep bu dönemde çünkü ister istemez bilinç altım hayal kurmuş ve hayal kırıklığıına uğramışım neyse allah hepimize hakkımızda hayırlı olan en tez vakti saatte hayırlı evlatlar nasip etsin vardır yaradanın bi bildiği diyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…