Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Merhaba Hanımlar, hepiniz hamiş kalın inşallah :)

şimdi doktordan geldim. bir aydır bitmeyen lekeli kanamam vardı. gebelik belirtisi olabilir dedi. ultrason ile beta hcg testi verdi. ultrasonda bişey çıkmadı. herşey süper dedi, yumurtalıkların harika hatta çoğu kadından büyük dedi. ama kan tahlilin çıksın da öyle konuşalım dedi. pkolu da olabilirsin dedi. ama ben anlamadım şimdi hamiş miyim yoksa değil miyim? benim gibi olup da kan tahlilinden sonra gebeliğini öğrenen var mı ki? ultrasonda olsa görür derdi, ama bişey de demedi tahlilin çıksın konuşalım dedi.

kizlar yarin doktorun kotu birsey demesinden cok korkuyorum ya insanin 21 gun adeti neden gecikir eger hamilelik yoksa kendimi kanrimaya calsiyom ya yoktur birseyim ama yoksa hamilede degilsem niye bu gecikme birsey varki bole duzenim bozuldu dua edin bana lutfen

ya güzelim senin yerinde olmak istemezdim eğer yoksa senin yaşayacağın hayal kırıklığını az-çok tahmin edebiliyorum inşallah hayırlı haber alırsın benim adetim geçmeden acaba hamişmiyim die düşününce bile umut oluyo adet günümde adet oldummu moralim sıfıra vuruyo değilki 21 gün inşallah hamişsindir ya.

merhabalar, aranıza yeni katıldım...2 yıllık evliyim ve bebek fikri bana hep uzak oldu...yeni yeni bebek görünce ne kadar hoş demeya başladım ve düşünmeye başladım...ama insan bebek knusunda hazır olduğunu nasıl anlar ki...eşim istiyor..ama seninde istemen lazım diyor..bu konu kafama takıldı kaldı..böyle ciddi ciddi düşününce içimde bi hoşluk tatlı bir heyecan duyuyorumm..bu duygu bile farklı ama...emin değilim..sizizn fikriniz benim için çok önemli.....insan bu kararı nasıl verirr...birgün kalkıyorum evet tamam olsun diyorum...bi kaç saat sonra yok vazgeçtim bn diyorumm...bebeği olanlara soruyorum özellilke anne olmaktan benim giib korkan var mıydı aranızda???

ben de kararsızım. hem istiyorum hem cesaret edemıyroum.ama ben daha 6 aylık evlıyım.herkes önce evliliğiniz otursun diyo

kızlar acil cevap yazın....
normal adet tarihim 6 haziran. 2 haziran günü adet olacakmışım gibi sancım geldi. 1 damla kan geldi. pembe bi kan.. 2 gündür de ara ara çok az kahver rengi kan akıntım oluyor.. üzüldüm bu ayda tutturamadık dedim. ama 2 gündür kan falan yok. az önce test yaptım negatif çıktı. ama benim hiç boyle bişey gelmedi başıma. ayrıca hep 30 günde bir adet olurum daha erken de hiç adet olmadım..

kızlar merhaba bende bu ay hamile kalmayı arzulayanlardanım. bişii sormak istiyorum gebelik belirtileri arasında sarı akıntısı olan var mı bu gebelik belirtisi olabilir mi? daha test yapmama var merak ediyorum cok.

kızlar salıya kadar test yapmıcam die söz vermiştim ama dayaanamadım....dün ve bugün test yaptım.normalde 1 haziranda hastalanmam gerekiyordu.dün öğleden sonra yaptım bugünde 1 saat önce falan yaptım 2 si de negatif çıktı.hiç hastalanacakmışım gibi bir belirti yok ve özellikle bir kaç gündür geceleri göğüslerimde damarlarım belirginleşiyor.yeşil yeşil görünüyorlar resmen.yarın sabah kalkar kalkmaz 1 test daha yapıcam.sizce hamile olma ihtimalim varmı?

canım inş.hamilesindir bir çok kişinnin göğüs damarları belirginleşiyor ilk belirtilerde bu normalde adet dönemi belirtisi değil inş.hamişsindir..

kızlar yumurtlama dönemi şanslı günler vs. adı altında yazılan tüm sitelere girdim birde sizlere sormak istiyorum. 28 günde bir adet görüyorum ve en son 25 mayısta adet oldum. şimdi benim hamile kalma durumumun en yüksek olduğu günler ne zamanlar oluyo?

canım genelde son adetinin başladığı günden saymaya başlıyosun 10_14 cü günler hamile kalmanın yüksek oldığu günler olarak kabul ediliyor,bence hastalığın bittikten sonraki ilk bir haftayı çok iyi değerlendir

Merhaba arkadaşlar, bizde 10 aydır bebek bekliyoruz, hatta 10 aydır yorumlarınızı okuyorum hep ama yazmak istemedim hiç. çünkü bebeği verende alanda Allah, Rabbim istememiş demekki, daha vakti değilmiş yani, kendimizi yırtsakda en uzman doktorlar tarafından muayene olsak da ve hatta hiçbir sorunumuz olmasa dahi ALLAH VERMEDıKTEN SONRA yapacak hiçbirşey yok. Biliyorum ayakta kalmak güç, ama yanlışlıkla isyan sözleri çıkmasın ağzınızdan, bebek istemek de bi hayırdır, Allahtan bebek isteyerek bu hayra ulaşmış oluyorsunuz. Allah sesini duymak istemediği kulunun duasını hemen kabul eder, ama sesini duymayı sevdiği kullarının sesini biraz daha fazla duymak ister. inanıyorum ki sesimiz Allah'ın yanında tatlı seslerden, biz ona dua ederek ondan istiyoruz, oda bizim sesimizi daha çok duymak istiyorki hala bebeklerimize kavuşamadık.
Neyse geleyim esas konuya. Ben adetimin 17. gününden itibaren 10 gün sabah akşam duphaston kullandım. ilacı bırakalı 10 gün oldu ama hala adet görmedim. Acaba hamilemiyimdir. Geçen ay duphaston kullandığımda bırakır bırakmaz adet görmüştüm. ama bu ay hala gelen giden yok, eczaneden aldığım test negatif çıktı, cuma günü yapmıştım, hiçbir hamilelik belirtisi de yok bende, tecrübelerinize dayanarak cevaplarsanız sevinirim. Hepinizi öpüyorum
ALLAH EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI VE H AYIRLI BEBEKLER NASıP ETSıN HEPıNıZE ıNŞALLAH...

canım bende 28 de bi oluyom genelde adetten sonraki 12.13.14. günlerde yumurtluyom kasıklarımdaki ağrıdan anlıyom yumurtladığımı.ama yinede belli olmaz sen günaşırı ilişkşye gir

kızlarrrrr noolur acil cevap yazın bana
sabah kasıklarımda yürürken ara ara batma , az evvel wc ye gittim, peçeteye sildiğimde çok hafif pembelik geldi regl başlangıcı gibi, ama ateşim bugün yüksek ve reglim çarşamba günü, bu ne demek oluyor şimdi, iyi bişey mi, böyle yaşayan oldu mu aranızda

cnm o pembe leke için yerleşme kanaması diyolar eğer beklenen adet tarihinden çok önce geldiyse hamile olabilirsin ama adet tarihine 1 2 gün varsa erken adet grüyo olabilirsin diye biliyorum. rabbim hakkımızda hayırlısını versin

TARFıL, cvbın için tşk ederim. ben daha hiç yumurtlama günü hesaplama vs yapmadım ilk defa bebek yapmayı düşünüyoruz diyebilirim. ben bu ay 25 inde oldum ve internetten hesaplama robotunda baktım 28 günde bir adet olduğumu bir sonraki adet tarihimin 22 haziran olduğunu ve hamilelik için en uygun günlerin 6-11 hazran arası olduğunu söylüyor. bana sanki biraz erken gibi geldi ama bilemiorum. evelki gün ve dün eşimle ilişkiye girdik yarında denices. bakalım neler olacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…