Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar dayanamicam galiba ben yapsammı acaba test çıkarmıki

Bence kan testi yaptırabiliyorsan yaptır ama idrar tahlili yapma erkenden.Çünkü çıkmıyor.Bende 3 4 kez yaptım zaten hamileliğin yaptığı gerginlikle o kadar sinirim bozulduki.Ağla ağla ağla ağla öldüm yani.Hiç kendini tüketme idrar tahliliyle.Dayanamıyorum dersende adetine 2 gün kala bi dene istersen

kızlar dayanamicam galiba ben yapsammı acaba test çıkarmıki

canım adetine kaç gün var? benim 22.de adet tarihim bende test aldım gerçe biliyorum daha çok erken ama dayanamayıp yapacam galiba yarın? kanda ne zaman çıkıyor acaba kaçıncı gün belli olur olmazsa bi kan tahlili yaptırayım yarın öbür gün diyorum?

cnm benim kendini neden yıpratıyorsun bu kadar allh herşeyi zamanı gelince verendir,hayırlısı hangi zamansa ozaman gelicektir senin bebişinde üzülme sakın,allah herşeyi gönlüne göre versin.

valla cnm benim ben bugün testi alıp sabahı yapmayı düşünüyorum,istersen sende al dene varsada zaten 2.çizgi silik çıkıyo benim geçenlerde yaptığım testte öyle olmuştu.opuyorumnanaktan

ay inşallah canım ya ama negatif çıkarsada hemen üzülmem çünkü daha çoook erken biliyorum ama yarın öbür gün bi doktora gidip kan aldırırım negatif çıkarsa

ay inşallah canım ya ama negatif çıkarsada hemen üzülmem çünkü daha çoook erken biliyorum ama yarın öbür gün bi doktora gidip kan aldırırım negatif çıkarsa

canım kan testi daha kesin bilgi veriyor diye bliyorum senin kaç gün var adetine?
ben de ilk kez korunmadan ovülasyon tarihlerim arasına eşimle beraber oldum :kedi:ama çok merak ediyorum. belki de şuan hamileyim:Saruboceq: nzaman belli olur ki idrar testi yapmam için nkadar beklemeliyim? 30u gibi hasta olmam lazımCADIARZU

Son düzenleme:

ayın 30 unda hastanacaksan çok erken bebek ana rahmine 10 gün süre içinde yerleşiyor çok çok erken

evet canım biliyorum kan testi daha iyi sonuç veriyor zaten yarın/öbür gün bide kan vermeyi düşünüyorum insan çalışınca pek vakit bulamıyor işte bide böyle erken olunca fazla tedirgin olmuyor sanırım
benim adetim 22. olması lazım eğer d.k. hapındaki siklus gibi gelirse yani 1 hafta var geçen pazar lekelenme oldu şanslıysam yerleşme kanaması ola bilir o yüzden bu kadar ümitlendim zaten
ama bencede benim bile şu an idrarda değildir hgc hormonu sanmıyorum hemen belli olacağını

haklısınız giz ve kmehtap sabırsızlık işte benimkisi merak ediyorum, uygun günlerde birleşme oldu diye düşünüyorum ama eşler sağlıklı olduğu halde yumurtanın döllenmeme ihtimali olurmu?

esper nekadar zamandır evlisin nezamandır çocuk için çalışıyorsun ve önceleri neyle korundun
ben mesela 3,5 yıllık evliyim 9 yıl kadar d.k. hapı kullandım çünkü hormon bozukluğu vardı o yüzden ben hemen ümitlenmiyorum 9 yıl hap kullanıpta şimdi ilk korunmasız ayımda hamile kalırsam bu gerçekten mucize olur ama allahın işinede belli olmaz herşey nasip kısmet ama benim içimde sanki hamileymişim gibi bi his var acaba iki kere lekelendim ilki tam yumurtalama döneminde herhalde çatladı dedim kendi kendime ikinci lekelenme ise tam hadi diyelim tuttu hamile kaldım yerleşme zamanına denk geldi ve buda beni şaşırttı beklemedeyim

ayy inşallah hamilesindir canım benim.:CüvCüv: birkaç gün sonra belirtilerin belli eder kendini.
ben 1 yıllık evliyim. 6 ay doğum kontrol hapı kullandım. aralık ayından beri eşim korunuyor. bu hafta sonu korunmasız ilk kez birlikte olduk. bir gece ve bir sabah :kedi:hiç kalkmadım yataktan. şimdi de beni merak sardı

peki sonraki günler 13. günden sonra çalışma yapmadınmı
ben biraz abarttım 10. ila 14. günler her gün çalıştım sonraki günler 2şer gün arayla

peki sonraki günler 13. günden sonra çalışma yapmadınmı
ben biraz abarttım 10. ila 14. günler her gün çalıştım sonraki günler 2şer gün arayla

yok yapamadık maalesef bugün 15'i çalışmanın faydası olmaz sanırım. sen iyi yapmışsın ama. sanırım ben dün yumurtladım çünkü dün sağ kasığımda ağrı oldu. bugün yok. yumurtlama oluncamı kasıkta ağrı oluyor?

sanırım oluyor canım ben hapı bıraktığımdan beri kıpırtılar hissediyorum zaten ama yumurtalama gününde daha fazla hissettim endişelenme canım herşeyden önce hayırlısı olsun hem unutma spermlerin ömrü baya uzun :) hiç belli olmaz takdir ilahi herşey
hem benimde belli değilki ne olduğu kendime göre işaretler arıyorum yada daha doğrusu vicumduda olanları bi yerlere çekiyorum
bak 13. gün çalışmışsın 14. gün yumurtalama gününse olur
inşallah olmuştur canım ya dualarım seninle

saol mehtapçım hayırlısı tabi hayırlısı ile ikimzde hamileyizdir kutlarız burda :içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…