Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar herşeyde bir hayır vardır bakın bende başladım aşılamaya 4 igne hala devm tutacak mı bakalım daha 32 yaşındayım erken menepoz dedi dr bence araştırın özebus sendee destek oluyorsun saol eger dr başta araştırsaydı şimdi gebeydim ama nerden biliyim dr degiştirmeyin kesinlikle dua edin ne olur tutsun yarın bakacak nasıl yumurtalar diye piştimi pişmedi mi

ne demek cnm benım... ınsallah yarın guzel haberlerınle gelırsın cnm... artık hersyın caresı var uzme kendını... Allah yardımcın olsun cnm...

Yarın ilk doktor randevumuza gidicez.çok heycanlıyım ya. netteki gebelik hesaplamalarnda 6+6 günlüğüm. bakalım doktorumuz ne diyecek. hayırlısı dua edin kızlar. bu haftada karından ultrasonda görünürmü ki?

Bütün belirtileri yaşayıpta hamile olmayan varmı? Hepsi aralıklarla oldu bende yine de hamile olmama ihtimalim var mıdır ki ?

he he evet arkadaşım sorduğun soruya örnek benim acaba bu ay hamile miyim dediğim her ay bütün hamilelik belirtilerini yaşadım hatta abartıp aşerdim bile :)))))))) şimdide kafamdan sildim yada öyle sanıyorum bilinç altımın beni yanıltmasına izin vermiyorum ama bi rüyalarıma hükmedemiyorum işte orda çaresizim buda kafamdan tam silemediğğime işaret sanırım...

ya kizlar reglime 2 gun kaldi, sali gunu olmam lazim ama felaket vucut isim yuksek, sadece aksamlari usuyorum, bir de kabizim, midem sisiyo ve ayiptir soylemesi gegiriyorum kendi kendime ki ben kendi kendime gegiremeyen bir insanim, bir de cok az alttan akintim var .... yarin kan testi yaptirsam mi diyorum yoksa sali gununu mu beklesem?

ya bunu yazdığından sonra iki gün geçti bi haber ver güzelim ya adet oldun mu? olmadın mı?test yaptırdın mı? yaptırmadın mı? merakta bıraktın beni:))))))))

acillll cevapppp
mrb arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim iki yıldır bebiş istiyoruz ama olmadı ben pko hastasıyım.eşimde de sper azlıgı var.bu ay cok garip hisler yaşıyorum.adet olalı 20 gün oldu ve son 3 gündür sag kasıgımda acayip şişlik hissi ve sertlik var.kasıklarımla bel boşlugumun tam ortasında da acayip agrı belim kopacak gibi.ben adetlerimde hiç agrı sızı yaşamazdım.afedersizni yapışkan şeklinde de bir akıntı var birde grip oldumki sormayın sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi cok heycanlıyım.duramıyorum şimdi bu gün kantesti yaptırmak istiyorum ama erkenmi olur.tecrübeli arkadaşlarımdan yardım bekliyorum...

he he evet arkadaşım sorduğun soruya örnek benim acaba bu ay hamile miyim dediğim her ay bütün hamilelik belirtilerini yaşadım hatta abartıp aşerdim bile :)))))))) şimdide kafamdan sildim yada öyle sanıyorum bilinç altımın beni yanıltmasına izin vermiyorum ama bi rüyalarıma hükmedemiyorum işte orda çaresizim buda kafamdan tam silemediğğime işaret sanırım...

Yani o kadar çok belirtiler oldu ki.Dedim kesin hamileyim 2 gündür hiç strese falan girmedim çıkardım kafamdan.İki gündür hiç bir belirtim yok habire karnım ağrıyıp duruyor.Herhalde başka bir hastalığım var.İdrar tahlilimde de hiç birşey çıkmadı gerçe.Eşim psikolojik olarak yapmadığımdan emin ama bu kadar çabuk belirti çıkmayacağını bildiğim için hiç aklımda yoktu benim zaten :çok üzgünüm: neyse hayırlısı yaa.Sağol yorumun için

ya bunu yazdığından sonra iki gün geçti bi haber ver güzelim ya adet oldun mu? olmadın mı?test yaptırdın mı? yaptırmadın mı? merakta bıraktın beni:))))))))

arkadaşım ahukush un yerineben cevap vereyim.kan testi yaptırmış hamile değilmiş.çok üzgün olduğundan giremiyor galiba.ben de başka bir topikte bana mesaj atmıştı ordan biliyorum...

bugün ilk doktor randevumuza gittik hayırlısıyla:) keseyi gördük. benim sat 24 mart normalde 7 haftalık olması gerekiyor, geç döllenme olduğundan 5,5 haftalık kabul ediyoruz dedi doktorumuz. sağlıklı olsunda geç olsunda güç olmasın:) bir dahaki randevumuz haziranın ilk haftası bakalım.Rabbim sağlık sıhhat versin. isteyenlere de hayırlı zamanda nasip etsin. amin..

bugün ilk doktor randevumuza gittik hayırlısıyla:) keseyi gördük. benim sat 24 mart normalde 7 haftalık olması gerekiyor, geç döllenme olduğundan 5,5 haftalık kabul ediyoruz dedi doktorumuz. sağlıklı olsunda geç olsunda güç olmasın:) bir dahaki randevumuz haziranın ilk haftası bakalım.Rabbim sağlık sıhhat versin. isteyenlere de hayırlı zamanda nasip etsin. amin..

hayırlı olsun bebişin arkadaşım

kızlar dün dr gittim yumurtalar iyi gelişmiş dozu düşürdü haftaya perşembe yada salı aşılama var bu ilk daha ne olur dua edin haftadan sonra 15 gün yokum evde dinlenecegim sonra haberleri veririm

ilk önce hayırlı olsun. ALLAH ım kucağınada almayı nasip etsin. onu gönlündeki gibi hayırlı sağlıklı bir evlat kılsın..... ya hamiş olduğunu öğrenmeden önce farklı belirtiler yaşadınmı... bir değişiklik hissettinmi...

ilk önce hayırlı olsun. ALLAH ım kucağınada almayı nasip etsin. onu gönlündeki gibi hayırlı sağlıklı bir evlat kılsın..... ya hamiş olduğunu öğrenmeden önce farklı belirtiler yaşadınmı... bir değişiklik hissettinmi...

çok teşekkür ederim. aminnn aminn hayırlısıyla inşALLAH Rabbim isteyen dileyen herkese de hayırlı zamanda nasip etsin.

evet canım yaşadım.
geceleri üşüme tutuyordu, tirtir titriyordum resmen. sonra midemden gelen gurul gurul sesler. sanki çok açmışım gibi böle bir his. duygu yoğunluğu. derken test yaptım, çok silik çizgi çıktı. iki gün sonra tekrarladım. daha belirginleşmişti.
şimdilerde ise kasık ağrıları uykuya eğilim baş dönmesi bel ağrısıyla kendini belli ediyor. inşALLAH o sağlıklı olsun da hayırla sıhhatle doğsunda bunlar hamileiğin güzelliği olur sadece:)

benimde kasıklarımda çok ağrı var tamda karın altı çok zorluyor

Bende adet sancısından daha hafif bi sıkışıklık ağrısı oluyor.Sanki adet sancısı yokluyor gibi bazen de.Bide normalde bi tabak çorba bi tabak yemekle davul gibi olurdum.Artık iki katı yiyorum bi de ara öğün ekledim.Midem küçücüktü almazdı hiçbirşey ekmekle yemeğe başladım.Yemezsem çok bir saat sonra nasıl gırıldıyo

Allah hayırlısıyla evlatlar nasip etsin inşallah isteyen herkese :Saruboceq:

Ya bir de 3 - 4 gündür geceleri bacaklarımın ağrısından uyuyamıyorum.Böyle kalçalarım dizlerimin içi nasıl ağrıyor.Bir türlü huzur bulamıyorum.2 - 3 kez uyanıyorum gece bu da bir belirti midir acaba

Son düzenleme:
arkadaşlar
ben 9 gün gecikmiştim 7. günü test yaptırdım 0.100 cıktı hamile değilmişim. dün itibariyle kanamam geldi fakat hem koyu hemde bir parça geldi. 5.5 ay önce düşük yaptım.. ondada böyle bi durum olmuştu adetim geç geldi hamile değilim sandım. oysaki hamileymişim. 1 ay sonra düşük yaptım..yine aynı şey olabilirmi acaba...

X