Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bencede kızlar belirit aramayın hiçç.giz mrb cnm.benimde geçen ay 9 gün geçti hiç ama hiç belirti araamdı yine ve negatif.kafaya takmamka lazım bence.bizim bu ay 3.deneme olacak ksımet olamzsa doktora gideriz

bencede kızlar belirit aramayın hiçç.giz mrb cnm.benimde geçen ay 9 gün geçti hiç ama hiç belirti araamdı yine ve negatif.kafaya takmamka lazım bence.bizim bu ay 3.deneme olacak ksımet olamzsa doktora gideriz

merhaba bende de ilginç şeyler oluyor kan degerim yüksek demişti hastane dr u ama benim dr um önemli degil dedi kanamanın 1. ci günü gel rapor çıkartalım tedaviye başlıyoruz dedi ya yumurtlama takibi yapacak ya da aşılama bakalım adet günüm 7 mayıs bekliyorum hemen gidecegim keşke olmasam da 11 mayıs evlilik yıldönümü süpriz olsa inancımı yitirmedim ben birgün anne olacagım inanın sizde buna alkisalkisalkisdelikafadulden

slmm kızlar,

giz1978 benimde evlilik yıldönümüm 11 mayıs ve hastalanmam gereken tarihte 7 mayıs :))))))))
bizde bebek isteyenlerdeniz ve inan aynı şeyleri bende düşündüm keşke evlilik yıldönümüme süpriz olsaaaaaaaa kaydirigubbakcemile5bayanssulusmilevereliniortakvereliniortak

Son düzenleme:
kızlar merhaba,ben de bu ay hamilelik belirtileri yaşayanlardanım gerçekmi psikolojikmi bilemiyorum...,bide herkezin bişey söylemesi yokmu kayınvalidemin hiçbişeyden haberi yokken geçen gün bizdeydi benimde canım durduk yere erik istedi eşimi arıyımda söyleyim alsın dedim kaynanamda bende oğlanlara hamileyken ilk erik çekmişti canım diyip oturttu lafı valla SAT ın 08/04/2010 ama yrn test yaptıracam dayanamıyorum artık hayırlısı neyse o olsun ama dua edin sizde olurdu....:Saruboceq:

canım benimde olmam gereken tarih 7 mayıs ama gögüslerim şişti agrı var benden hayır yok hadi sen ver müjdeyiopuyorumnanaktan

slm bende yeni katılanlardanım 8 aylık evliyim henüz ama bir bebeğimin olmasını çok istiyorum.adetim 1 hafta gecikti.fakat herhangi bi test yapmadım.10 günden önce çıkmaz diyolar ama ben çok merak ediyorum :)

tatlım ben adetimden 1 hafta önce idrar testi yaptım çıkmıştı nası duruosun bilmemmm ben çatlardım ayoollkaydirigubbakcemile2delikafadulden

bana dua eden yokmu senağlama neyse sabah cesaretimi toplayıp yapacam testi inşallah iyi haberlerle gelirim ben hepinizin duacınızım....

allahım yardımcın olsun cnm..inş güzel haberlerini alırız....

çok teşekkür ederim gece hiç uyuyamadım sabahta 6 gibi testi yaptım ne yazıkki negatif senağlama ama SAT ım 08/04 yanii daha günü gelmedi ama gebelik olsa çıkması gerekerdi farkındayım,kabullenmek zor bunu anladım....senağlama

kızlar günaydın benim kırmızılar da geliyor gögüslerim patlamak üzere ama olsun nasıl olsa tedavim başlıyacak o yüzden gelişine seviniyorum ilk defa

Merhaba Hanımlar, inşallah hepiniz dileğinize kavuşursunuz.

benim adetim 14 nisanda başladı. 23-26 ve 28 nisanda ilişki yaşandı. 29 nisan ve 30 nisanda pembeli lekelenmeler oldu. 1 mayıs ve 2 mayıs sabah uyandıktan sonra adetlerim oldu ama gün içinde bidaha olmadı, adet gibi ama az. fakat karnımdaki belirtiler ağrılanmalar aynı adetlerimdeki gibi. bir de göğüs çevremde pörtük pörtük minik kabarcıklarım da oldu.
yahu ben hamile miyim, hamileysem bu adet mi, adetse hamile değil miyim, idrarda sanırım daha çıkmaz mı, nolur ki? Biri bana anlatsın : )

canım normalde adetlerin düzenli mi?ya da yumurtalıklarında kistin var mı? sendeki belirtilerin aynısı bende olmuştu şuan 9 haftalık hamileyim

canım normalde adetlerin düzenli mi?ya da yumurtalıklarında kistin var mı? sendeki belirtilerin aynısı bende olmuştu şuan 9 haftalık hamileyim

ayy hakkaten mi ya, düzenli düzenli, son 4 aydır gayet düzenliydi hem de.
ama şu an adetli gibiyim, az az geliyor. bi de göğsümde sanki bi şişkinlik hissedecek gibiyim.

hayırlısı olsun inşallah. hepimiz için.

merhabalar muntazaman ben de senle aynı gün adet oldum ve aynı gün bitti dr bana 26 27 28 ilişki dedi uyguladık ve hamile kalma olasılığıyla şuanda düşük engelleyici ilaç kullanıyorum dr verdi ben de adet olmak üzerine tek bir belirti yok göğüslerim 2 hafta önce başlardı sızlamaya hiçbir sızı yok durumum ne bilmiyorum ama çatlicam ne adet oldum ne de hamile olduğumu biliyorum yalnız sana bişi dicem ben çok araştırdım eğer hamile kaldıysan birkaç damla adet gibi kanaman olurmuş bu döllenen yumurtanın yerini bulmasıymış bilemiyorum seni boşyere ümitlendirmek de istemem ama durumun böyleyse hamilesin bence

peki bir hafta gün gecikmeli gelip ama pembe pembe gelmesi neden olabilir? bu da hamilelik belirtisi olabilirmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…