Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar yapmayın böyle ben bıraktım artık ne zaman olursa olsun sadece tedavilik ne var diye araştırın içiniz rahat etsin sonra oluruna bırakın beli süre stres yokkkkkkkkkkkkk kızıyorum bak

arkadaşlar mrb..size çok acil bir sorum var.nolur hamile olan arkadaşlarım ve ya bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım cvp yazsın..sorum şu:hamileliğinizi öğrenmeden önce yani adet gününüze 1 gün kala falan akıntınız ne şekildeydi?kesildi mi?var mıydı?normal adet olacağınız günlerde ne tür belirtiler yaşadınız?
teşekkür ederim..rabbim herkese bu sevinci yaşatsın hayırlısıyla inş..

arkadaşlar mrb..size çok acil bir sorum var.nolur hamile olan arkadaşlarım ve ya bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım cvp yazsın..sorum şu:hamileliğinizi öğrenmeden önce yani adet gününüze 1 gün kala falan akıntınız ne şekildeydi?kesildi mi?var mıydı?normal adet olacağınız günlerde ne tür belirtiler yaşadınız?

ben hamiş degilim ama herkeste belirti farklı olurmuş mesela kızardeşim hiç adet belirtisi yaşamadı sadege gögüslerde doolgunlu

kızlar bende yazmak ıstedım bısyeler...
bu ay ılk defa gogus uclarım sancıyo hıc boyle bısey yasamamıstım daha once adete yakın dolgunlasır ve agrısı olurdu ama bu ay 3 gundur sadece ucları sızlıo cok fena adetıme suan 5 gun var ...
bıde bu ay ılk kez klomen ıctım ama fazla yumurtam gelsıtıgı ıcın catlatma ıgnesı yapmadı dr
sonrasında da bır kez calısma oldu esım sehırdısına gıttı bıde yumurta kontrolumun 5.gunu ılıskı oldu yanı regl den 9 gun once ...
yanı az calısma oldugu ıcın umudum yok gıbıydı ama bu gogus ucundakı sancıya taktım kafayı

ılk denemem olmasına rağmen bu ay dinlemediğim ağrım ,sızım mide bulantım , gazım kalmadı.... 5-6 tane idrar testini 1 adet kan testini de yaptırdım. Yarın regl günüm zaten prolaktinim tavan yapmıştır bu stresle dolayısyla yarın da adet olamayacağım neyseki az önce testin negatif çıktı. Şimdi şuraya yazıyorum önümüzdeki ay bunların hiç birisini yapmayacağım. Deli gibi acı biber yedim , yarın bütün bitki çaylarıma başlayacağım. Takmayacağım takmayacağım ....
Neyse :)

Bebiş bekleyenlere sağlıklı doğumlar , sağlıklı bebekler hepimize de evlatların hayırlısını diliyorum inşallah Amin

Kızlarrrr hamİleyİmmmmmmmmmmm:)

yaa güzelim hayırlı olsun darısı başımıza inşallah. ben uzun zamandır siteye girmiyorum bu sıra bebek fikrinden uzaklaşmaya çalışıyodum yine siteden gelen msj. ları bile okumadan siliyorum beynimi soyutlayabilmek için ama rast gele açtım ve okuduğum cümle bir mutluluğu anlatmak için çok net çok sevindim hayırlı olsun inş. darısı başımıza allah bizlerede günün birinde şu siteye girip 'kızzlarr hamileyim ' deyip çıkmayı nasip etsin inşallah..:)

arkadaşlar yardım edin bana bu sıra çok stres yaşadım ve hala da bitmiş değil bu stresler öyle görünüyo ve uğraşacak bişeyim olmadığı için herşeyi takıntı ediyorum ve midem ağırıyo durmadan doktor sinirsel dedi mide ağrılarımı ama elimde değil moralimi bozan herşey üst üste geliyor bebek için tedaviyide bıraktık 4-5 ay önce ilk aşılamadan sonra yani psikoloğa gitmek istiyorum ama illahki ilaç verecek o zaman da korunmam lazım allak bullak kafamın içi bebek tedavisine tekrardan başlasakmı onu da bilmiyorum maddi yönden çok yordu bizi öte yanndan da eşimin de benim de tek isteğimiz bi bebek evliliğiimiz 5. yılına girdi bizimle düğünleri olanlar 2. çocuklarını büyütüyor ben sadece yaramaz kabına sığmayan bana boş vakit bırakmayacak bi bebek istiyorum çok mu istiyorum ya öff çok karamsarım bu sıra evliliğimiz bile rutinleşti herşey stres olup çıkıyor ve son zamanlarda kendimi yaşlanmış hissediyorum:KK43:

teşekkür ederim..rabbim herkese bu sevinci yaşatsın hayırlısıyla inş..[/Q

slm cnm bende akıntı oldu hala da devam edıyo sankı hastalancakmısım gıbı hıssedıyordum ben ama olmuyodum beyaz bı akıntı oldu bende gunluk ped kullandım sureklı rahatsız edıyordu. benım belırtılerım ateş basması,halsızlık uykuya cok düştüm bıde bel agrısı ınsallah sızde en kısa zamanda hamıle kalırsınız allahımm bu sıtede kı butun arkadaslarıma bır bebek nasıp eyle yarabbimmmm...........

arkadaşlar yardım edin bana bu sıra çok stres yaşadım ve hala da bitmiş değil bu stresler öyle görünüyo ve uğraşacak bişeyim olmadığı için herşeyi takıntı ediyorum ve midem ağırıyo durmadan doktor sinirsel dedi mide ağrılarımı ama elimde değil moralimi bozan herşey üst üste geliyor bebek için tedaviyide bıraktık 4-5 ay önce ilk aşılamadan sonra yani psikoloğa gitmek istiyorum ama illahki ilaç verecek o zaman da korunmam lazım allak bullak kafamın içi bebek tedavisine tekrardan başlasakmı onu da bilmiyorum maddi yönden çok yordu bizi öte yanndan da eşimin de benim de tek isteğimiz bi bebek evliliğiimiz 5. yılına girdi bizimle düğünleri olanlar 2. çocuklarını büyütüyor ben sadece yaramaz kabına sığmayan bana boş vakit bırakmayacak bi bebek istiyorum çok mu istiyorum ya öff çok karamsarım bu sıra evliliğimiz bile rutinleşti herşey stres olup çıkıyor ve son zamanlarda kendimi yaşlanmış hissediyorum:KK43:
arkadasim bence once sakin ol sonrada kendini toplayasiya kadar bebek tedavisine ara ver kendini hazirlayinca tekrar basla olmazsada bu kadar uzulme hakkimizda hayirlisini istemeliyiz bence her zaman insallah Allah sana hayirli ve saglikli bir evlat verir duaya devam et kendini psikolojik rahat hissedersin ve istemeye hep devam et

canım bende aynı senin gibiydim rüyalarımda hep bebek vardı ama artık söz verdim iki aydır ne yumurtlama ne günü ne başka birşey kafamdan atmaya başladım mayısın ikinci haftası aşılama olacak şans yüksek dedi dr eşimin 15 milyon sperm çıktı buna ragmen umutluyum 2 yıllık evliyim bende demekki zamanı var mesele deki eşine ve kendine ben 1 sene daha düşünmüyorum de rahat ol sadece olmama sebeplerini araştır

merhaba...akıntı degısmezdı bende hiçç..normalde nasılsa hep oyle olmustu...
test yaptınmı..

anladığım kadarıyla belirtiler regl öncesi yaşanılan belirtilerle hemen hemen aynı..ayırt edebileceğimiz tek farklılık kanamanın olmamaması ve ha regl oldum ha regl olucam diye bekleyip bir türlü regl olamamak.:uhm: test yapmadan ve gecikme olmadan anlamak mümkün diil

Yumurtlama günüm geçeli 1-2 gün oluyo.Nedir bu bendeki bel ağrısı?Sanki adet olcakmışım gibi.Bu kadar da erken belli olmaz hamilelik belirtileri diye biliyorum

X