Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

cnaım sat dediğin nedir bilmiyoum 3 haftalıktı düşük yaptım sebebi belli değil...

cok üzüldüm senin adına canım. ama gecmiş geçmişte kaldı onlara takılmayalım dimi. benim ki de yaklaşık 5 ay önceydi 8 haftalıkken aldırdım kalp atişi yok diye. senin ki 3 haftalıktıysa kan testiyle ögrenmiştin o zaman?

evet cnaım kanda bakmışlar 72,19 du sanırım beta değeri ama ben kanda baktırmadan 2 gün önce idrarda bakıldı neğetifti. satım benim 12 mart canım.

evet cnaım kanda bakmışlar 72,19 du sanırım beta değeri ama ben kanda baktırmadan 2 gün önce idrarda bakıldı neğetifti. satım benim 12 mart canım.

satın 12 martsa senin adetin gecikmiş:))) normalde düzensizlik var mı ki belki idrarda cıkmadı kanda cıkıcak belki, neden gidip kanda baktırmıyorsun ayyy ben senin yerine heyecanlandım şimdi hadi benimki bir gün erken yaptım bugun adet olmam lazım belkide olucam gecikme bile yok ama sende gecikmede var... normalde kac gundur senin cycle. benimki 27 gün mesela.

CNAIM BEN PKOLUYUMMMmafoldumben LANET OLSUN ÖLE BıR HASTALIKKı BELLı OLMUYOR... NORMALDE 30 GÜNDE OLURSAM ODA. AMA BU AY HAYIT TOHUMU ıÇTıM TATLIM. ADET DÜZNELEYıCı HORMONLARI DÜENLıYOR ONU ıÇıNıN GÜNÜNDEN ÖNCE GELıYOR HATTA ANLAMADIM ŞEKERıM NE YAPAYIM BıLMıYORUM ((

kan testi yaptırsan?

ya yok Çıkarsa yİne zaten dĞaılıyorum (( cnaım kendİmİ Çoook kÖtÜ hİsedİyorum anltamam bak bİŞİ sorucam benİm sat 12 nİsan ya kaÇ gÜn geÇmİŞ oluyor

bugun 34.gün eğer 30 günde bir oldugunu varsaysak bile 4 gün gecikmişsin 28 gün desek 6 gün. daha önce bu kadar olmuşmuydu?

damlam kendini üzme herşeyin hayırlısını iste bunddada vardır belki bir hayırrr allahım ol demeden olmazz bol bol dua et canımm gönlünü ferah tut kendini üzme lütfen bebeginin sana gelmesinin bi vakti zamanı vardır belkii onu bekliodur bitanemm kendiini harab etmelmaz:

canım böyle kenıdını heder etmektense gıt yaptır...cunku bu sıkıntı streste vucudu etkılıyor
evet cnaım en kÖtÜsÜde bu ya bıŞı yemke ıstmeıyorum Çok mutsuzum uyumak ıstıyorum bÖle depresıf bır bıÇımdeyım. GÖlgeye ÖvgÜ canım dedım ya pkolu ınsanların bÜnyesı bıra z farklı bazen zamanında oluyor bazen ŞaŞıyorrr

bende Öle dıyorum canım kendımı Öle tesllı verıyorum demkkı zamanı deĞıldı

damlam ama cok yanlıs yaptıgının farkında mısın?
bıraz oluruna bırak kuzu...
böyle devam edersen surecı daha da uzatırsın canım

canım böyle kenıdını heder etmektense gıt yaptır...cunku bu sıkıntı streste vucudu etkılıyor

ozebus'a katılıyorum. sen boyle uzulup kendini harap edersen öncelikle bebek varsa bebege zarar verimiş olursun bebek yoksada adetinin daha da gecikmesine neden olur buda bir sonraki ayda yumurtlama düzeninde bozukluga sebep olur. hadi sen şimdi git bi kan ver testi al yoksada kısmet değilmiş bu ay dersin önümüzdeki aya daha iyi çalışırsın.

damlamcım ınan bu soyledıklerımız cok onemlı...

bak bende yaptım aksam test negatif cıktı üzülmedim mi üzüldüm tabiki cok istiyorum eşimi o haberle sevindirmek ama ne yaptım yaktım sigaramı neyse bir ay daha sigara içebileceğim diye avuttum kendimi. kendini avutmanın yolunu bulmalı insan. mesela nedir hamile kalınca yapamayacağın şeyler ağır spor diyet sigara alkol kullanımı falandır dimi onu düşün bir ay daha spor yapabilirim sigara içebilirim diyetime dikkat edebilirim dersin kısmet öbür aymış demek lazım.

haklısınınz kızlar.. ben yarın yada cuma günübir kan testi vereyim bakalım ya .. zaten yara var benim rahimde bu ay olmazsa yarayı donduracaklar 1,5 ay çalışma yooook

haklısınınz kızlar.. ben yarın yada cuma günübir kan testi vereyim bakalım ya .. zaten yara var benim rahimde bu ay olmazsa yarayı donduracaklar 1,5 ay çalışma yooook

bak işte gördünmü belkide bu yarayı dondurman lazım o yüzden bu ay gelmedi bebeğin aradan çıkaracağınişler var gebe değilsen. bende diş hekimine gideyim diyorum hafta sonu eğer adet olursam bugun... üzülme canım gercekten elinden gelen bir şey olmadığı durumlarda üzülmek faydasız.

doğru diosun cnaım en kısa zmaanda gelir inşallah bizim bebişler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…