Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hadi bakalım şekerim hayırlı haberlerle gel inşallah. bak eşine havuç suyu ve keçiboybuzu kürü uygulaa çok etkiliii

merhaba canım hoşgeldin aramıza senin neyin var kaç yıllık evlisin neler uyguladın hadi anlat bakalım

hah teşekkür ederim bir an kendimi görünmez sandım:)))
bir önceki mailimde biraz bahsettim yaşadıklarımdan ama şimdi ondan nasıl alıntı yapıcam bilmiyorum bir önceki sayfa da. bir yıllık evliyim. en son adet tarihim 19 mart 17 nisanda bekliyorum diye yazmışım ama yanılmışım şimdi farkettim bende yarın bekliyorum eğer hastlanmaz isem test yapıcam perşembe günü. Bakalım.

bir belirti sormak istiyorum size. meme ucundaki kahverengi bolgede nokta nokta pütürlerin çıkması belirti mi acaba yoksa adet öncesi dönemde de yaşanan bir şeymidir. daha önce boyle bir şeye dikkat etmemişimde bu sefer farkettim. sizde var mı böyle bir şey?

huuuhuuuuu ben geldim ay hava çok güzel burda çıktım şöylee bir dolaştım dedim hazır çıkmışken bide test alayım.kuzu kuzu duruyo öle cuma gününe kadarda duracak inşallah o güne kadar adet olmamda

valla başkasını bilmem ama benim o pütürler hep vardı tatlım ya. sende kendini bu kadar ineceleme bence.

cnm senı umıtlendırmek ıstemem ama belırtılerde öle bısey ben okumustum cnm,ama genelde cogu kadında o pütürler vardır gebelık zamanında belırgınlesırler...Allahım gonlune gore versın cnm

hade bakalım inşallah cuma günü hayırlı haberi alırsın arkadaşıım bende cumayı bekliorum kan testş yaptırcam adetime 4 gün kala dayanamadımda:)

bu araada prtü dediğiniz benim gögüs uçlarımdada varr :1hug:

cnm senı umıtlendırmek ıstemem ama belırtılerde öle bısey ben okumustum cnm,ama genelde cogu kadında o pütürler vardır gebelık zamanında belırgınlesırler...Allahım gonlune gore versın cnm

yok yok bu ay hiç ümitlenmiyorum kendimi hiç dinlemiyorum çünkü hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum hatta bu ay değilde bi kaç ay sonra olsada biraz daha kilo versem diye bakıyorum. belkide kendimi bu şekilde rahatlatıyorum. ama gene de yorumun için çok teşekkür ederim canım. ben de hepiniz için güzel şeyler diliyorum. bakalım yarın görmezsem kırmızıları o zaman bi test yaparım. cunku onceki gebeliğimde hemen cıkmıştı idrar testinde varsa cıkar yoksa yolumuza devam...

hadi bakalım canım yaaa inşallah aynı gün mutlu haberlerimizi veririz. bu arada herhalde bende psikolojik olarak aşeriyorum ya şimdi manavda cherry domates görünce ağzım sulandı 2 kutu aldım eve geldim 10 dk içinde bitirdim birini normalde adet öncesi hep tatlı çeker canım bu sefer iştahsızım çok sadece domatese delirdim görünce.

canımsın... hayırlısı olsun senın hazır olman hersye daha onemlı zaten...

canım hoşgeldinn benim belim fena ayaka duramıyorum çok ağrıyor offf ama test alıcam yapıcam buğünn

İNŞALLAH canım yaa hede bakalım hbr verriz birbirimizeekaydirigubbakcemile

canım hoşgeldinn benim belim fena ayaka duramıyorum çok ağrıyor offf ama test alıcam yapıcam buğünn
valla bi kuvvet al canım hadi. akşam 8 30 da burdayım yaz mutlaka emi çatlıyorum meraktan. hatta bence 2 tane test al birini bu akşam öbürünüde sabah yap garanti olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…