Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ben hazırım hazır olmasına hatta dünden hazırım ama üzülmekten korkuyorum gene kalp atışlarını duymazsak tekrar aynı şeyleri yaşamak zorunda kalırsak gibi korkularım var.

canım benıımm
cok cok ama cok haklısın ama bunu bu sıkıntıyı tedırgınlıgı en aza ındırmek bızım elımızde deıl mı?
suan öyle bırsey yasamadıgın ıcın ya yasarsak dıye de sımdıden telasa derde dusme sadece kendını uzersın...Pozıtıf olmaya calıs...

cnaım sadece bir tane aldım almıycam artık çok mutsuzummmm .(( bir daha test felan ypamıycam biliyosum böle olacağını

ozaman birlikte ağlayalım canım senağlama çünkü bende biraz araştırdım buralarda adet tarihinden 5 gün önce yapanların çoğunda çıkmış bende yaptım 5 gün önce negatifti olsa çıkardı benimkide şimdiye. zaten ben bir mucizenin peşinde koşuyorum 2 aşılama bir tüp bebek yaptırdım ne bekliyorumki kendiliğinden olmasınımı amannnnn napalım

kafayı yiyecem çok kötü hisediyorum kendimi çoook mutsuzum çok yoruldumm artık nefes almak istiyorum ya ne zamana kadar böle gidecek bilmiyorum ki ((((

nolursun yapma böyle anladığım kadarıyla daha bir yıllık evlisin yaşında benden baya genç ben 31 yaşındayım senin geçtiğin tüm bu yollardan geçtim bu pko mereti böyle iğrenç bi hastalık işte heveslendiriyor bizi sonra boş çıkıyor. şu 3 sene içinde kaç kere bu cümleyi kurdum biliyomusun "artık yaşamak istemiyorum Allahım al canımı" ama hep bi şekilde çıktım sıyrıldım bunalımdan sende öle olacaksın olmalısında zaten.şimdi bunlar uzak ihtimaller gibi geliyo ama inan değil.sana demiyorumki senin acın ne ki neler neler var tabiki üzülüyosun tabiki kötü hissediyosun herkesin acısı kendine büyük. ama bi yerde aşmalısın bunları yoksa bu hayat dahada çekilmez olur. ben bile artık daha pozitif bakıyorum buralarda yazılanları okuyunca sakat doğanlarmı ölü doğanlarmı doğduktan sonra 1 aylıkken trafik kazasında ölenlermi neler var neler. ama onlar hala nefes alıyolar ve buraya yazıyolar. çünkü hepimiz bunları aşmalıyız çünkü hayat böyle birşey.

canım arkadaşım çoook teşekkür ederim yanımdaolduüğun için yarın görüşürüz çok başım ağrıyor uyuyayım ben biraz kendine iyi bak iyiki varsınnnn

canım arkadaşım çoook teşekkür ederim yanımdaolduüğun için yarın görüşürüz çok başım ağrıyor uyuyayım ben biraz kendine iyi bak iyiki varsınnnn

sende iyi bak kendine canım. bende gidcektim işim var seni bırakamamıştım :) hadi yat biraz iyi gelir yarın gel emi

kafayı yiyecem çok kötü hisediyorum kendimi çoook mutsuzum çok yoruldumm artık nefes almak istiyorum ya ne zamana kadar böle gidecek bilmiyorum ki ((((

damlam senin içinde inan kendim kadar üzüldüm. bende aksam dayanamayıp test aldım eve donerken ama maalesef benimkide negatif cıktı ne kadar kendimi kandırsamda demek ki deli gibi istiyorum bende... aynı saatlerde aynı heyecanları yasamısız kımbilir kac kişi aynı anda test sonuc penceresine bakıyordu o anda...ben bugun bekliyorum adetimi sancılarım cok var tek kafamı karıstıran sey kokulara hassaslaşmış olmam heryerden her kokuyu alıyorum bu aralar. belki erken yaptığımız için negatif cıktı belki akşam değilde sabah yapmalıydık. ne biliyim ya hala umut etmek istiyorum sanırım....

dogru canım cok haklısın sanırım arada bir insanın bunları duymaya ihtiyacı var.

canım bende snein gibiyim aynı ama umut etmeye korkuyorumm o kadar yoruldum ki dün çook ağladım başım ağrıdı erkenden yatıım artık kaldıramıyorum ya çoook yoruldum.. ama şunu düşünüyorum ben bundan 7 ay önce bir gbelik geçirdim ozamanda adetimi 2 gün geçince yaptım çıkmadı 4 gün geçince yaptım kanda çıktı.. bilmiyorum artık tatlım ya hayırlısı olsunnn

senin sat kac bide 7 ay onceki gebeliğinde ne sorun yaşamıştın diye sorabilirmiyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…