Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

iiy cnm.inş.tedavinin sonucun alırısınz.benimde 10 ocak 9 şubat 13 mart adet trahilerimdi işte hesaplayııcya göre dün olması gerketi henüz olmadı bekliyortum cnm

ay inşallah canım sana şunu söyeleyim şubat 28 çekmişti ya gecikti demiştik martta olacagım tarihte oldum yani 8 nisan hiç gecikme olmadan sen benden 2 veya 3 gün olman gerekiyordu degilmi ay allahım inşallah lütfen güzel haber ver cumartesiye kadar bekle olmazsan kan testi yaptır

yaren bende dayanamadım seninkini hesaplamadım dogrumu diye evt 1 gün gecikmiş belirti agrı varmı geçen ayki gibi valla sevindim hadi arkandan bende gelecegim de eşimle fazla çalışma yok anlamadım fazla istek yok

BÖLE KENDı KENDıMı YıYENE KADAr varsada yoksada ögrenirim hiç olmazsa dünyanın sonu deilya doktor klomen le tedaviyi 3 ay daha devam etcez dedi zaten bu ay olmazsa başka ay olur dimii arkadaşlarhem bende kan pıhtılaşması varya varsa eger erken ögrenmem benim için daha iii olurr inşallahh allahım hayırlısını versin hepimiz hakkında ben hamile kalana kadar zayıflayım die 6 kilo verdim bu ay öle stres yaptımki sıkıntıdan yiye yiye 1 kilo almışım tekrar mafoldumben

bencede en mantıklısı o gidip bi kan testi yaptırmak. kac kilosun şimdi sen canım?

bencede en mantıklısı o gidip bi kan testi yaptırmak. kac kilosun şimdi sen canım?

canım ilk hamileliğime 62 la kalmıştım sona düşürdükten sonra rejime girdim şimdi 56 kiloyum ama 1kilo aldım 57 oldum :benneyaptımki bu çıkan degerler dijital tartıya göre normal tartıda şu an 55 kilo görünüorum boyumda 1,63 mafoldumben

canım kılon normal abartılı deĞıl. Aaa ben napıyım ben geÇen ay 72 kıloydum bu ay 64 dÜŞtÜm halada Çabalıyorum vermek ıÇın benımde boyum 1,63 lÜtfen sıkıntı yapma kendıne

canım kİlon normal abartılı deĞİl. Aaa ben napıyım ben geÇen ay 72 kİloydum bu ay 64 dÜŞtÜm halada Çabalıyorum vermek İÇİn benİmde boyum 1,63 lÜtfen sıkıntı yapma kendİne

canım bravoo nasıl bi ayda o kadar çok kilo verdin bide sence dijital tartımı yoksa eski tartılarmı dogru tartıyoo ?

İyi ne güzel vermişsin işte. Ben de 1:68 boy 58 kilo ama daha vermek istiyorum bende.

İyi ne güzel vermişsin işte. Ben de 1:68 boy 58 kilo ama daha vermek istiyorum bende.

sağol canım yaa ama ben o aldığım kiloyu geri verrim bugun yeniden rejme girdim sabah sadece elma yedim öglen de 5 kaşık bulgur pilavı akşama doğruda çilek yicem :) akşam eve gidincede kendimi tutabilirsem bişe yememeyi düünüorum inşallahhh guclubacismile

Ben de diyet yapıyorum ama bazende aklıma geliyor bebek varsa zararlı bir şey yapmıyım diye. Zaten eminim sende ona göre hareket ediyorsundur. Seni 2010 Aralık annelerinde de gördüm bende az önce yazdım oraya. Hadi bakalım bizde belki listeye gireriz ha:)

canım bravoo nasıl bi ayda o kadar çok kilo verdin bide sence dijital tartımı yoksa eski tartılarmı dogru tartıyoo ?
canım bende aynı konuda arada kalmış biriyim. diğital tartı bir kilo fazla gösterdi geçen gün normal tartı aynı gösterdi anlamadım. spor yaptım cnaım yedikleirme dikkat ettim. bu ay belli olsun adet olursam hızlandırıcam 55 düşücem bakalım

İNŞALLAH TATLIM YAA çok istiyorum inşallah rabbim hepimize kısmet eder..senin belirtin varmı ben cuma kan testi yaptırmayıı düşünüorum

tabe bebegide düşünüorum cnm az ve sık yiyorum meyve agırlıklı yicemeye çalıcşcam işte bu ay bebegi düşündüğünm için yedim hemen 1 kilo almışımm bugun tekrar dikkat etmeye başladım...

Benim sol kasığımda ağrı çok oldu bu sefer, gögüs uçlarımdaki pütürcük gibi şeyler irileşip belirginleşti bi de kokulara karşı çok hassasım metro ile dönüyorum eve herkesin kokusunu alıyor burnum ilginç bir şekilde. Ama geçen hamileliğimde hiç bir belirtim olmamıştı. Bilemiyorum açıkcası. Şu anda belim adet olucakmışım gibi agrıyor. Sık tuvalete çıkıyorum ama günde 3 litre su içiyorum ondandır diye düşünüyorum. Senin var mı belirtin?

Cuma günü güzel haberler veririsin inşallah? Hep beraber geçelım aralık 2010 anneleri topicine:)

Bende 55 olmak istiyorum, aynı şekilde adet olursam spora ağırlık vermeyi düşünüyorum. Bak işte adet olursak kilo vermek için fırsatımız olucak çok üzülmemek için bir bahane daha dimi:)))

Bende 55 olmak istiyorum, aynı şekilde adet olursam spora ağırlık vermeyi düşünüyorum. Bak işte adet olursak kilo vermek için fırsatımız olucak çok üzülmemek için bir bahane daha dimi:)))
canm benim artık şaşırdık nerden bakıcağımızı :)))) mutlu olmak alzımmm her açıdannn

BENİM hiç belirtim yok canım gögüs uçlarımda inanılmaz acı bide karnımda şişlik var o kadarr inşallah canım aralık anneleri opiginde buluşuruz kaydirigubbakcemile5

BENİM hiç belirtim yok canım gögüs uçlarımda inanılmaz acı bide karnımda şişlik var o kadarr inşallah canım aralık anneleri opiginde buluşuruz kaydirigubbakcemile5

İşte dedim ya benim bi öncekinde hiç belirti yoktu hatta dışarı çıkarken pet koyuyordum iççamaşırıma yolda yakalarsa diye o derece bekliyordum adet olucam diye ama gebeymişim o yüzden senin de hiç belli olmaz bi bakıyorsun aralık annelerindesin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…