Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

CANIM bende senin gibiyim çok koyu akıntım var gögüslerim acıyo karnımda şişlik var v e bazen bel agrısı oluyoo ama ümitlenmek istemiyorumm bende adetime 6 gün varr MERAK ıÇıNDEYıMMM

inşallah hamilesindir tatlım. kızlar napsak kafa dağıtmak için yeni bir topic açıp havadan sudanmı bahsetsek yahu CADIARZU ben sabahtan beri garip gurup yemek tarifleri deniyorum bişey varsa diye temizlik yapamıyorum kendimi yemeğe ve oyuna verdim yerimseniben biraz kafa dağıtmak lazım yoksa düşün düşün nereye kadar dimi ya

AYNEN walla canım yaa yok belim agrıyomu yok kasıma kramp girdi acaba belirtimi gögüsleridmde deişiklik varmı die kendimi kontrol ede ede bi hal oldum ben bu ay tedavi gördüğüm için iice bi manyaklaştımm walla napsak acaba benneyaptımki

damlacım aynı şeyleri yaşamışız biz seninle yaa. tedaviyle olması ardından düşük olması bizi daha çok üzüyo zaten. çevremdeki arkadaşlarıma sinir oluyorum yüzlerinide söylüyorum bunu. biz bebek düşünüyoruz diyolar aaa bi bakıyosun ilk korunmasız ilişkide zırt diye hamileler guclubacismile bizde kendimizi parçalıyoruz burda yok keçi boynuzu yok soğan kürü incir kürü diye sempatiksalakcinni işin şakası Allah herkesin yavrusunu korusun onlara bağışlasın rabbim bizlerde nasip etsin inşallah

ben yeni bi topic açıyorum şimdi olmayacak böyle kafa dağıtmak lazım :)

kızlar mrhb. oncelikle rabbim hepinizin gönlüne göre versin inş. bende aylarca hamile kalma umuduyla yaşadım.her ay hüsran her ay hüsran . ayrıca sağ yumurtalikta kist te çıkmıştı. yumurtamcalamıyomuş iyice moralim bozulmuştu tabi. neyse bi arkadaş pcolu idi ve oda uzun süre cocuk icin cabalıyodu neyse soğan kürü denemisti ve daha sonra hamile kaldı bebeğide doğdu mahşallajh rabbim bagıilasın. sonra bende deneyim dedim bişe kaybetmem dedim ilk ay denedim neyse adet tarihim geldi resmen adet sancım var dedim bu aysda olmadı yılmak yok önümüzdeki ay yine sogan kürü uygylıcayin dedim ama ben o ay hamile kalmışım rabbimin izniyle . cok uzun yazdım kusura bakmayın ama diceğim su ki deneyin ltfn sogan kuru bise kaybetmezsiniz bı cok ilactanda iyidir hiç bir yan tesiri yok . belki sizlerede faydası olur

canım benim onlardaki şans bizde yok ... ama ben inanıyorum demekki biziim beişlerin daha zamanı gelmedi zamanı gelince onlarda gelecek rabbiim ol deyince oluveriyor... herşeyin hayırlsıı

bende soğan kürü kullanmıştım hamile jkaldığım ay ama düştü ( o yüzden kullanmıyorum kötü hisediyorum kendimi canım ya

kızlar bneimde kadıklarım ağrıyor sanırım geliyor benim kırmızılar..çok sancım var snaırım bu ayda olmadı offf

İnşallah canım ya.valla sitres oldum iyice

çok şükür bugün gebeliğim kesinleşti ne kadar kötü şeyler düşünmüştüm bu kasık ağrılarından dolayı ama keseyide bebişide ultrasonda görünce rahatladım saolun arkadaşlar bana moral verdiğiniz için ilk gebeliğim olduğu içinde yarın çeşitli tahlillerim yapılacak inşallah onlardada bi sorun çıkmaz rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah.. :Saruboceq:

ne mutlu sana çok tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Tebrik ederim canım,hayırlı olsun.inşallah herşey yolunda gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…