Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canımmm kanda Çıkar sneİnkİ İdrarda Çıkmazz

damlacım biliyorum çıkar varsa bişey ama cesaretim yok onada aralık ayında tüp bebekle hamile kaldım ve maalesef 6 haftalıkken düştü bebeğim daha yeni yeni atlatıyorum dolayısıyla doktorlardan hastanelerden o kadar yoruldumki bide 3 senedir kan testlerinden hep negatif çıktı yine öle olacak diye korkudan yaptıramıyorum. eşimi ailemi ümitlendirmemek için kimseyede bişey söleyemiyorum. ancak sizlerle böyle dertleşebiliyorum

canım benim adetim 8 nisandı ben 3 nisanda test yaptım çıktı idrarda. bu cuma da doktora gittim kanda da çıktı

Canım aynı şekilde bendede ilk defa böyle birşey oldu,eğer hamilelik varsa oluyomudurki böyle.

canım benim bende aynı durumdayım bende düşük yaptım klomenle gebe kalmıştım 7 ay oldu hala bişi yok bu ay hayıt tohumu kullandımm normalde adetimin hemen gelmesi laızmdı bu otla ama gelmedi dün olacaktım olmadım ve korkuyorum test yapamaıyorumm hep neğatifti sende ki sorun ne canım?

Canım aynı şekilde bendede ilk defa böyle birşey oldu,eğer hamilelik varsa oluyomudurki böyle.

bilmiyorum jaleexcim yaa okuduğum bazı yerlerde yerleşme kanamasıda olabilir başka bir sorunda olabilir diyo. Allahım inşallah seninkide benimkide yerleşme kanamasıdır ve burdan bağırırız ikimizde hamileyimmmmmmmmmmmmmm diye :Saruboceq:

amn kızlar inşallahhh iyi haberlerinizi alırızz....

damlacım ben pkoluyum eşimdede sperm hareketliliği az gerçi eşime keçiboynuzu kürü uyguluyoruz düşükten beri umarım işe yaramıştır. bizi bizden başkası anlayamaz zaten kan ver baktır demek dile kolay geliyo ama yine hüsran sonuçlanacak diye korkudan veremiyoruz işte dimi :sinifsinif: ben ayın 16 sına kadar beklicem bakalım eğer olmazsam gözümü karartıp vericem kan ama bu 5 gün sizin kafanızı şişirmeye devam edicem laelaelaelaelae kusuruma bakmayın.

CANIM bende senin gibiyim çok koyu akıntım var gögüslerim acıyo karnımda şişlik var v e bazen bel agrısı oluyoo ama ümitlenmek istemiyorumm bende adetime 6 gün varr MERAK ıÇıNDEYıMMM

yok bitanem ne demek .. bende pkoluyum kader arkadaşıyız bende bu ay eşime sadece 1 hafta içirdim keçiboynuzunu içmedi ama ara ara havuç suyu yaptım. bende o düşükten sonra daha yeni yeni kendime geldim... çooook zorrrr allah kimseye yaşatmasın helde tedaviyle oluyorsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…