Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

geri yollamanın bir yolu yokmu ki bunları müsait değiliz desek bi 9 ay sonra gelseniz desek kabul etmezlermiki kafamçokkarıştı. gördüğün gibi ben deliye bağladım artık -tatlicadiarzu-
hahahahahhahahah süpersin cnaım allah razı olsun senden güldürdün beni.. haklısın jaleexcim bozmayalım 3 müzden biri hanmile kisediyorum amam inş hepimiz haöişizdir :))) iyi haberler alıcazz

hahahahahhahahah süpersin cnaım allah razı olsun senden güldürdün beni.. haklısın jaleexcim bozmayalım 3 müzden biri hanmile kisediyorum amam inş hepimiz haöişizdir :))) iyi haberler alıcazz

İnşallah canım ya.ben bu ay kür falanda uyguladım hem eşime hem kendime baya bi çaba sarfettim yani anlayacan.

Birimizden birisi versin hamile haberini

damla bende öle hissediyorum çok garip ya.benm tahminimm jaleex inşallah inşallahhh

diyorum sana deliye bağladım diye :)) yemek yap nete gir deliliğini dışa vur wc ye git bak gel tekrar başa dön.seni güldürebildiysem ne mutlu bana valla

yoook bebişim ağrılar bir giriyor bir gidiyo anlamadım ama karnım bir sert anlatamam ne oluyor ya fıstıklar öpüyorum sizi benim mesai bittiiii evime gidicem grebilirsemde girerim evden allaha emanet olunnnnn

bende öptüm canım gelmezler inşallah gelirlersede kov emii a.s.

adetim 2gün geçikti,olmam gereken günden 1 gn önce test yaptım negatif çıktı..normal olarak bi belirtim yok.mide bulantısı baş dönmesi vs gibi..sadece 15 gndr falan bi karnımda kasıklarımda bi gaz var okadar.sizce nedir bu duurm??

bence 1 2 daha bekleyip tekrar yap testi eğer ondada şüphen olursa kan vermeyede cesaretin varsa kan ver derim ben

Kızlar herkese iyi akşamlar,yarın yokum ben ama çarşamba hamiş haberlerinizi alırım inşallah...

Damlam ve sensiz hayat hadi verin çarşambaya bana hamiş haberlerinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…