Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hamile oldugumu hissettigim anlari anlatayim, hamileliklerimin hepsinde boyle oldu..
adet vakti yaklasinca karnim agariyordu adet olcakmisim gibi ama cikolata tatli falan hicbirsey istemiyordum sekerli.. adetin yol actigi seker ihtiyaci sifirdi ama adet belirtilerim aynen vardi. oyle, aklima geldi acaba hamilemiyim ya diye, gunum gecince 1 hafta falan idrar testinde hamile oldugumu gordum...

ya biri bana da cevap verse. ocakta 8 haftalık bebeğim kalbi durduğu için kürtaj oldum bu ay korunmayı bıraktık. adetim hesabıma göre iki gün gecikti. dün akşamdan beri lavabodan sonra kahverengi çok az lekeler oluyor. yani nasıl desem çamaşırıma gelmiyor. yemeklerden sonra hafif mide bulantılarım var. ne düşüneceğimi bilemedim. doktora gitsem mi bu kahverengi lekelenme ilk kez oluyor.

canım böyle telas yapacagına yarın hemen gıt bır kan testı yaptır cnm...gununde gecmıs madem...bısey doyemıyorum cunku ben öle lekelenmeler yasamadım ama cogu kısı yerlesme kanaması yasıyor dedıgın gıbı...hıc gec kalma sabah gıt testını yaptır cnm

merhaba kızlar,bana da yardımcı olun lütfen..ben de 9 aylık evliyim ve bebek yapmaya karar verdik.bu ay yumurtlama dönemimde ilişkiye girdik (adetim çok dzenlidir,kendi hesaplarıma göre yumurtlama dönemiydi).şu an adetime 10 gün falan var ama kendimce belirtiler hissediyorum(çok komik aslında,psikoloji böyle bişey işte:)kasıklarımda şişkinlik ve ağrı,gaz ve ishal olayı söz konusu.bir de 2-3 gündür çok ama çok az miktarda kahverengi akıntı oldu,bir de geniz akıntım oluyor.bu belirtileri daha önce okusaydım psikolojik olduğuna emin olurdum ama daha biraz önce baktım hamilelik belirtileri arasındaymış bunlar..
idrar tessti de yapmadım çıkmaz diye,çok erken çünkü.bilemiyorum ya bebeğim var ya da soğuk algınlığım:)))))

canım gelen kahverengi leke yerleşme kanaması olabilir .adete 1 hafta 10 gün kala rahim duvarına yerleşirken oluyo bazen inşallah hamilesindir

bazıları yerleşme kanamasının tam adet günlerine denk geldiğinden bir iki gün önce ya da bir iki gün sonra geldiğini söylemiş.

hamile oldugumu hissettigim anlari anlatayim, hamileliklerimin hepsinde boyle oldu..
adet vakti yaklasinca karnim agariyordu adet olcakmisim gibi ama cikolata tatli falan hicbirsey istemiyordum sekerli.. adetin yol actigi seker ihtiyaci sifirdi ama adet belirtilerim aynen vardi. oyle, aklima geldi acaba hamilemiyim ya diye, gunum gecince 1 hafta falan idrar testinde hamile oldugumu gordum...

ne güzel keşke ben de öyle öğrensem.

bazıları yerleşme kanamasının tam adet günlerine denk geldiğinden bir iki gün önce ya da bir iki gün sonra geldiğini söylemiş.

yumurta döllenirse ondan 1 hafta sonra yerleşiyo.yani 28 günde 1adet olan birisi 14.gün yumurtladıysa 21.gün yerleşiyo yani adete 1 hafta kala

arkadaşlar adetime 1 hafta var meme uçlarıma ellediğimde acaip acıoo karnımdada şişlik varr hamilelik belirtisi olabilirmi

arkadaşlar adetime 1 hafta var meme uçlarıma ellediğimde acaip acıoo karnımdada şişlik varr hamilelik belirtisi olabilirmi

tatlım benim de adetime bi hafta kala öleydi bende test yaptım 1 hafta önce 2. çizgi çıktı, cuma da doktora gittim gebeyim:)

tatlım benim de adetime bi hafta kala öleydi bende test yaptım 1 hafta önce 2. çizgi çıktı, cuma da doktora gittim gebeyim:)

ayy ne güsel tatlım yaa tebrik ederim allahım sağ salim kucagına almayı nasip eder inşallahh .... inşallah bende senin gibi güsel haberi alırım 1 hafta sonaa allahım banada nasip eder inşallahh :Saruboceq:

ayy ne güsel tatlım yaa tebrik ederim allahım sağ salim kucagına almayı nasip eder inşallahh .... inşallah bende senin gibi güsel haberi alırım 1 hafta sonaa allahım banada nasip eder inşallahh :Saruboceq:

inşallah canım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah:emir_bebek:

Selam kızar bi sorum olacak size,bana yardımcı olacak birileri varmı aceba

canım ya adetime bir hafta var ama dünle önceki gün kahverengi şekilde adet öncesinde olduğu gibi lekenlenme oldu.neden olmuş olabilir aceba
cnm benım ılk gebelıĞımde adetten Önce 4 gÜn Önce kahverengı akıntı geldı dedım adet olucam ama olmadım doktora gıttım 3 haftalık hamÖılyedım ama dÜŞÜk yaptım. Bazılarınd ayerleŞme kanaması oluyor. Ama bazılarında adet Öncesı gelıyor. Sneın daha Önce gelmıŞmıydı?

pandamm anlayamadım adetine bir hafta kalamı yaptın testi yoksa bundan bir hafta öncemi yaptın. benimde adetime 5 gün var dün yaptım negatif çıktı deliricem artık hayatımda ilk defa adetimin 18. günü böyle koyu kahverengi akıntı geldi 2 gün sürdü bitti acaba yerleşme kanamasımıydı diye delirmek üzereyim. bi yandanda eğer öle olsaydı dün yaptığım testte çıkardı diyorum ayın 15 i bi gelse artık

pandamm anlayamadım adetine bir hafta kalamı yaptın testi yoksa bundan bir hafta öncemi yaptın. Benimde adetime 5 gün var dün yaptım negatif çıktı deliricem artık hayatımda ilk defa adetimin 18. Günü böyle koyu kahverengi akıntı geldi 2 gün sürdü bitti acaba yerleşme kanamasımıydı diye delirmek üzereyim. Bi yandanda eğer öle olsaydı dün yaptığım testte çıkardı diyorum ayın 15 i bi gelse artık
canımmm kanda Çıkar sneınkı ıdrarda Çıkmazz

cnm benİm İlk gebelİĞİmde adetten Önce 4 gÜn Önce kahverengİ akıntı geldİ dedİm adet olucam ama olmadım doktora gİttİm 3 haftalık hamÖİlyedİm ama dÜŞÜk yaptım. Bazılarınd ayerleŞme kanaması oluyor. Ama bazılarında adet Öncesİ gelİyor. Sneİn daha Önce gelmİŞmİydİ?

Canım adetten bir gün önce olurdu ve hemende adet olurdum zaten.bu ilkdefa oldu daha adetime yedi sekiz gün var.

X