Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ilişkiden 7 gün sonra mı o kadar geliştimi ya

ben 5 ay önce hamile kaldığımda o kadar gelişmemişti

ilişkiden dedil adet gecikmesinden 1 hafta ila 15 gün sonra çıkıyor testlerde

istersen aldığın testlerin üzerindeki yazıları okumayı dene bende biyerimden uydurmadım heralde

selam kizlar bende bugün test yaptim pozitif cikti testin üstünde iliskiden on gün sonra belli olur yaziyordu benim sat 8 subat bugün cikti

sen ne kadalrık evliisn cnm ve kaç yaşındaısn

günaydın evde internet yok şimdi işteyim yeni okudum ben22 aylık evliyim ilk günden beri korunmadım eşim bekle diyor bugünde geçsin artık yarın sabah sen ne yaptın sat9 şubattı
bel ve karın agrısı öldürecek hamilemiyim ki bu kadar da sancı olmaz ki akıntı yok hala ilişkiye girmek sakıncalı olurmu acaba korkuyorum eşim azdı valla hergün

bende 9 aylık evliyim.yine girme duyudğum kadayıla bugünler sakıncalı olabilirmiş.test yapackamısın bugün

ilişkiden 7 gün sonra mı o kadar geliştimi ya

ben 5 ay önce hamile kaldığımda o kadar gelişmemişti

ilişkiden dedil adet gecikmesinden 1 hafta ila 15 gün sonra çıkıyor testlerde

tedavi gören biri eğer adet geçikmeden idrar testi yaparsa ikinci çizgi silik olarak hamiş olmasada çıkıyor.... kullanılan ilaçlardan kaynaklanıyor. ilişkiden 7gün sonrası tamamen saçmalık hele arada tedavi varsa...... ilk kloemen tedavisinde sabredemedim evde test yaptım 11. gün ilk testi yaptım çift çizgi gördüm 3 test yaptım 3dede öyle kesin dedim ama maalesef negatifti gerçek sonuç. o çizgiler meğer ilaçların etkisiymiş. aldanmayın kızlar üzülürsünüz.

bence bu haftayı bi bitirelim.adet olmadan atlatırak önümizdeki pzt test yapalı kesin belli olur o zaman varsa

bence bu haftayı bi bitirelim.adet olmadan atlatırak önümizdeki pzt test yapalı kesin belli olur o zaman varsa

valla ben o kadar bekleyemem yarın sabah belli olur benim ki varsa çıkar yoksa umutlanmıyalım bence sende yap ona göre hareket edelim sakıncalı şeylerden uzak duralım zaten kiminde edet belirtileri gibi oluyormuş bende de sende de aynı kızkardeşim mesala hiç belirti yaşamadı şimdi hamile birde ben sigara kullanıyorum onu azalttım belli olsun bırakırım

ay inşallah ikimizde hamile kalırız eşin ne diyor bu arada benim iki terefta heyacanla bekliyor eşim belli etmiyor ama bir olsa bak gör kendimi naza çekecegim sende yap hakettik valla

haklısn ncm.sigara filan içmiyorumda ben.tabi yedikelrmize içtiklerimize daha dikket ederiz.beinm eşimde lavaboya ginidce soruyor var mı bişey diye yok diyorum.o da çok seviniyor.aklım şubat ayındna karıştı benim aslında.az çektiği için 11 ine kadar bekleyip ondna sonramı geçmesi gerke diye düşnüyorum

haklısn ncm.sigara filan içmiyorumda ben.tabi yedikelrmize içtiklerimize daha dikket ederiz.beinm eşimde lavaboya ginidce soruyor var mı bişey diye yok diyorum.o da çok seviniyor.aklım şubat ayındna karıştı benim aslında.az çektiği için 11 ine kadar bekleyip ondna sonramı geçmesi gerke diye düşnüyorum

canım onla alakası yok benim hep 2 gün erken olurdu birde ben her ay yazarım geçensene 28 çekmiş şubat 12 şubatta olmuşum sonra 10 mart yani alakası yok tabi benim için geçerli eger stres ten degilse kesin hamileyim fala baktırdım daha öçnce ondada çıktı bence sende hamiş sin nazlandırmayı unutma sakın iş yapma elini bile sürme ah de vah de yapsnlar boşver

selam herkese, benim 7 mart adet günüm idi henüz olmadım çok heyecenlandım sabah test aldım fakat negatif çıktı hala şansım varmıdır sizce testim yerli vazzy adı 4 lira düngece ilk yattım yatağa bi öksürdüm birden bi sancı sağ kasığımda keskin böle 2 3 sn kadar bugün belimde ağrı var yardım edin umudumu yitirmek istemiyorum:KK43:

inş.hamileisnidr.3 günde geçmiş giib ama kan testi yaptır bi istersen.bende lavaboya gitmeye korkuyorum yav

aynen bende az bi akıntı hissettiğimde korkarak wc ye koşuyorum beklemek ne zor kan testi için epey beklicem hayak kırıklığı yaşamaktan bıktım artık

X