Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

teşekkür ederim hayırlısı inşallah

ya aranizda bilen varmi adetim bittikten bi hafta sonra tekrar lekelendim simdi 29 yada 30 unda adet olmam lazim bilgisi olan varmi ????

ya kızlar bu yumurtlama günü nasıl hesaplanıyor adetin kaçıncı günü bebiş çalışmaları başlıyordu 14.günümü acaba yanlışmı yapıyorum?

ya kızlar bu yumurtlama günü nasıl hesaplanıyor adetin kaçıncı günü bebiş çalışmaları başlıyordu 14.günümü acaba yanlışmı yapıyorum?

canım ovulasyon hesaplama bölümü ver oraya gir adet günlerini yaz sana ne zaman ilişkiye girecegini gözterir 1 gün arayla ama spermler düşük olmasın diye hadi kolay gelsin bende bekliyorum 7 mart hayırlısı artık olmaz sa olmaz ne yapıyım

kızlar bende kendiminkileri diyim size valla benim tamam adet sancısı gibi sancım oluyodu ama bende polikistik hastasıyım ve adet düzensizliği var ve 1. 5 yıldır istiyodum.bu nedenle kendimi dinleye dinleye hissttiğim farkları sizinle paylaşmak istedim. benim kıllarım arttı,göğüslrim evet acıdı ama farkı göğüs uçlarımda acıyodu farklı olarak çünkü normalde uçları acımazdı. bide iştahım arttı farkı şu ağzımın içinde yoğun tükürük beliriyodu.bide gerçekten bi dönem seks yapmak istemedi hiç canım bu belirtimi bilmiyom ama yüzümde sivilce oluştu aniden sonra aniden söndü ama öyle 1 2 tane değil sol yanağımın tamamı işte benden bukadar umarım yardımcı olmuşumdur. darısı tüm anne adaylarının başına inşallah ben hep sevinirdim böle görünce sizinde sevinip umut etmeyi bırakmayacağınızı bildiğimden yazdım. Allah hakkınızda hayırlısını versin hoşçakalın

Hoşgeldin canım.Bende 1 yıllık evliyim bugüne kadar hiç korunmadık ama hamile kalamadım yalnız buay diğer aylara göre değişikliklerim var bende senin gibi düzensiz adet olmaktayım göğüslerim büyüdü damarlar belirhginleşti ve çoğaldı sanki kahverengi bölge azda olsa koyulaştı ve yanlarında ağrı var ve az önce fark ettim benimde ucunda acı olmazdı ama acıdı normalde sağ kasığım hep ağrırdı ama bu ay sol göbek izasında ağrım oldu ara ara adet olacakmışım gibi ağrım oluyor sık idrara çıkıyorum ateşimde yüksek 37 gidiyorum sence

bu adet belirtilerini her ay yaşıyorum:) ama her defasında kırmızıyı görüyorum. kızlar sanırım ön belirti yok. belirtiler 4. haftadan sonra başlarmış diyorlar o zamanda zaten adet geçmiş olur.

kızlar aylarca belırtılere takıldım kendı kendıme psıkolojık olarak yasadım ama ınanın... bu ay hamıle kaldım hıc anlatılan belırtılerı yasamadım bel agrısı ve adet sancısı dısında hıcbısey yok kendınızı dınlememenızı onerırım ınanın regl olunca ınsan cok daha fazla acı cekıyor...

bıldıgınız regl belırtılerıydı baska hıcbırsey yoktu farklı olarak ınanın...

nilk önce Allah ım sağlıklı sıhatli bir şekilde kucağına almayı nasip eylesin. gönlündeki gzelliğe sahip olsun. büyüklerini sayan küçüklerini seven biri olsun .kanunların ve Allah ın men ettiğinden uzak dursun. ana baba sevgisini saygısını yüreğinin en derininde yaşasın sizlere yaşatsın. bahtı şansı açık olsun...

aminnn

nasıl hamile kaldınız yani normal yollamı yoksa tedavi süreci yaşadınız mı

slm kızlar sana katılıyorum canım bende kendimi her ay hamile gb hisediydum hatta geçen ay yumurtlama günümde 2gün sonra göğüs uçlarım acımaya başladı adet olana kadar sürdü kendimi çok inandırmıştım hamileyim diye ama yok bu ay boş verdim yumurtlama günümü yok saydım zaten misafirim vardı düşünmeye vaktim olmadı ama adetim geçti kısmet bekliyorum acaba demektende kendimi alamıyom

inşaallah hamişsindir. inşallah güzel Allah ım bu duyguyu mutluluğu sanada eşinede yaşatır kan testi yaptırsana. normalde düzenli mi oluyorsun yoksa değişkenmi.

pardon bu sıteye yenı uyeyım etes olcme yontemı dıye bı konu vardı bugun gunduz gırmıstım ama sımdı nerden nasıl gırdım unuttum bılıyorsanız sızden ogrenebılırmıyım

öyle konu oldumu üstde sayfa numaraları varya onların altında seçenekler şıkkı var ordan konuya abone olu seç kaydet abone olduğun konuyuda kullanıcı panelinden bulabilirsin.... bir sn bıurda bekle ben bakayım sana söyleyeyim. ama burdan kıpırdamad aiyice kaybolma:)

canım ateş ölçme yöntemi ana sayfaya git gebelik bölümüne git orda birde kendi atını tıkla yazdığın mesajları görmeni sağlayacak bir seçenek çıkacak ordanda bulabilirsin.

Ovulasyon testi kullanan arkadaşlara bir sorum var:
Adete 4-5 gün kala ölçtünüz mü hiç? ikinci çizgi çıkıyor mu o zaman? ben ölçtüm gene çıktı . Kontrol çizgisi kadar koyu olmasada belirgin bir şekilde çıktı... ben devamlı yumurtluyo muyum acaba ??? ya da çatlamıyor mu bi türlü... merak ettim.. bir sorun olabilir mi sizce?

cnm ben bu forumda okudum,adette yakın yumurtlama testi yapanlar vardı,ve derlerdı ben hala yumurtluyormuyum,meğer hamileymış,bir gebelik testi yap bakalım.

cnm ben bu forumda okudum,adette yakın yumurtlama testi yapanlar vardı,ve derlerdı ben hala yumurtluyormuyum,meğer hamileymış,bir gebelik testi yap bakalım.

Teşekkür ederim cevabına.. Birkaç arkadaş daha söyledi bunu.. Adet günüme daha var, 2 - 3 gün bekleyip yapıcam artık.. Allah'tan hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…