Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Canım bende aynı senın durumundayım dun adet olmam gerekıyodu olmadım daha belırtılerımızde aynı bende yarın sabaha kadar olmazsam test yapıcam tekrar bakalım hayırlısı hepımız hamıle olalım ya kac aydır umutlanıyorum sonra hasta oluyorum

Merhaba canım. Adetten 1-2 gün önce vücut ısısı düşmeye başlar. Ölç istersen sabah kalkmadan. 36.7 den yüksekse adet olmazsın en az bikaç gün daha.

ya kızlar bişey sorucam testi yapınca nekadar bekliyorsunuz. 5 dk beklemek yeterlimi yoksa daha mı uzun bekliycem

cnm daha gününe var hayal kırıklığına uğrama adetinden 4gün felan geçsin idrar testinde çıkmıo çünküübide testin üzerinde kaç dk olduğu yazıo cnmmm

cnm daha gününe var hayal kırıklığına uğrama adetinden 4gün felan geçsin idrar testinde çıkmıo çünküübide testin üzerinde kaç dk olduğu yazıo cnmmm

canım bilmiyorum ya aslında benim günüm 27si değil 9uydu , ilk defa ben ocak ayında 2 kere adet oldum 9unda normal 27sinde miktarı az ve kısa sürdü 2 gün, buyüzden kafam karışık .. ben bu ay 9undan beri aynı şeyleri yaşıyorum , yani bilmiyorum adet olunca birkaç gün önce belli olurdu böyle 10-15 gün önceden hiç bel ağrısı göğüs hassasiyeti ve kasık ağrısı yaşamamıştım, dün akşam test yaptım yine tek çizgi kan testi yaptırmak istiyorum ondanda korkuyorum bide o uyuz hemşireler negatif diyince çok kötü oluyorum, oyüzden kendim idrar testinden öğrenip emin olunca kan testi yaptırmak istiyorum o gıcık hemşireler negatif demesin diye offfffffffffffffffffff iyice kafayı yedim ben idrar testini yapıp birkaç saat bekleyenler varmış ikinci silik çizgi ozaman belli oluyormuş bu doğrumuki

merhaba kızlar.ben daha önce hamilelik geçirdim ama malesef düşük yaptım anlayamadan gitti.belirtilerim şöyleydi akıntım yoktu,gögüslerimde ağrı vardı adet öncesi ağrı gibi birde hafif kasık ağrısı yok denecek kadar az başkada hiçbir belirti yaşamadım ve sabrettim adetimin geçmesini bekledim 5gün sonra test yaptım inanamadım sonuca çift çizgi vardı insan birkaç dakka aptallaşıyo öyle çok güzel bir duydu umarım allah herkese yaşatır ve sonunu getirirde meleklerimizi kucağımıza alırız.

benim adat zamanını 14 gün geçti ama testlerde negatif çıkıyor hafta içi doktorada gidemiyorum anca cumartesini bekliycem

Arkadaşlar bu ateş ölçümü yapıyorlar hamile olup olmadıklarını anlıyorlar nasıl bilen varmı

Arkadaşlar bu ateş ölçümü yapıyorlar hamile olup olmadıklarını anlıyorlar nasıl bilen varmı

cnm benim bildiğim kadarıyla adet gününden itibaren her sabah saat 6-7de ölçüosun adetine yakın zaten yükseliomuşş eger düşerse deilmişsin
bildiğim kadarıyla bölee

cnm benim bildiğim kadarıyla adet gününden itibaren her sabah saat 6-7de ölçüosun adetine yakın zaten yükseliomuşş eger düşerse deilmişsin
bildiğim kadarıyla bölee

Hııımmmmm.Benim arada ölçtüğümde 36.5-36.7 arası çıkıyordu ama bugün diğer aya göre adet günüm ama düzensizdir adetlerim.Yalnız dün ölçtüğümde 37.1 bugün öğlen ölçtüm 37.2 akşamda 2 defa ölçtüm 37.3 ve 37.5 ti

arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum biz yeniçocuk yapmaya karar verdik en son adetim ayın 16sıydı ve 20sinde bitti bugünde dahil olmak üzere 3 kere korunmasız ilişkiye giridik ,3 gündür karnımda akşamları şişlik ,kasıklarımda ve belimde ağrılar ,kasıklarımda sızı var bu kadar erken belli olurmu bunlar hamilelik belirtilerimi yoksa başka bir sorun mu var yardımcı olursanız çok sevinirim

cnm bu kadar erken belli olması imkansızz bence psikolojikkk

hergün yapmaz lazım bilmiorum ama inş hamişsindirr

merhaba, bir sorun olduğun sanmam ama durum ağırlaşırsa mutlaka doktor konturolü şart tabii.. muhtemelen kendin dinleme başladın, algıda seçicilik gibi bir durum oluyo ister istemez.. bide hamilelik dusünüyorsan mutlaka ovülasyon hesaplaması yapmanı tavsiye ederim, bu sitede yada google layıp bulabilirsin.. yumurtlama tarihini belirlemen gerekli.. en erken yumurtlasan bile hamilelik oluşması için 10 gün civarı bir zaman geçmesi gerekiyor.. yani henüz çok erken, muhtemel yumurtlamaış bile olabilirsin...(neyse yanlış yönlendirmeyeyim..) hayırlısı olsun diyelim ... sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…