Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

sanırım sen doktoru yanlış anladın adet bitiminden 8 gün say demek istemiştir o emın ol.....bir daha sor...cnm

herkese merhaba.bugün regl oldum oysa yumurtlama tarihinden sonra bütün hamilelik belirtilerini yaşamıştım.kasık ağrısı mide bulantısı...içimde bebeğimin olduğuna öyle kaptırmıştım ki kendimi regl olunca dünyam yıkıldı sanki ben altında kaldım. çok mu şey istiyorum hayattan?

bende aynı durumdayım.üstelik kan tahlilimde değerim 63 çıkmıştı.dün kutlama yemeğine bile çıkmıştık.akşam adet oldumsenağlama

sanırım sen doktoru yanlış anladın adet bitiminden 8 gün say demek istemiştir o emın ol.....bir daha sor...cnm

kizlar gercekten hatta kac defa sordum adam artik bikti.sonunda kagida da yazdi adetin ilk gününden basla saymaya 8.gün dedi elime verdi buna uy dedi

bencede mantiksiz gibi..

netten son 3 ayin regl tarihlerimi verdim SAT testi icin oda aynisini cikarmasinmi !!!

ya of ne karisik bi durum:1no2:kafamçokkarıştı

açıkcası benımde kafam karıştı....bence en mantıklısı adet bitiminde başla ay boyu çalış...)

bende aynı durumdayım.üstelik kan tahlilimde değerim 63 çıkmıştı.dün kutlama yemeğine bile çıkmıştık.akşam adet oldumsenağlama
kızlar bi ümit doğdu bana kanamam çok olmayınca tekrar kan testi yaptırdım.188,55 çıktı.lekelenmem devam ediyor doktor ilaç verdi bakalım nolcak

kızlar adet günümden 3 gün geçti bi sürpriz beni bekliyor olabilirmi acaba çok merak ediyorum işin kötüsü çok fena grip oldumsenağlama

arkadaşlar banada bi fikir verirseniz sevinirim
son üç ayın adet günleri başlangıç tarihi şöyle
23 kasın
20 aralık
14 ocak
şubat ayı henuz olmadı
şubat ayının ilk günü ilk kez korunmasız beraber olmuştum.yani yumurtlama günlerini geçtikten ssonra.
nolur nolmaz diye üç dört gün önce test yaptım tek çizgi
sizce ihtimal olabilir mi şu adet olcağma dair bir belirti de yok ama dün vardı.olmadı tabi
bebek varsa da düşmüş olabilir mi,çünkü 3-4 gündür hoplayıp zıplayıp duruyorum.sporla da uğraşıyorum.bilmiyorumkismile
.

kızlar merhaba
ben tam yumurtlama günümde ilişkiye girdim eşimle.sonrasında çok kızdım kendime ama ertesi gün hapı almış bulundum. 10 gündür hep adet olacak gibiyim.kasıklarımda hep hafif bir ağrı.umarım hamileyimdir.ve çok enteresan dün dikkatimi çekti meme ucumun cevresinde sivilceye benzer noktacıklar çıktı. ve son iki güne kadar hiç akıntım yoktu ama 2 gündür süt kesiği gibi akıntım var.yemek kokularına dayanamıyorum çok ağır geliyor.bugün regli olmam gerekiyordu daha olmadım. kaç gün beklesemde test yapsam.sanırım ertesi gün hapı işe yaramadı. umarım yaramamışdır.bendeki durumlar sizde oldumu?

allahım isteyenlere nasip eylesin. Idrar testtine güvenme sen hemen bir kan testi yaptır . Bilinçsizde hareket etme yani hoplama zıplama. Birde bildiğim kadarıyla düşük yapanın hafif kanaması olurmuş. Ama olduysada muhakkak doktora görün karında parça kalırsa allah korusun zehirlenme yapar. Allah ım gonlüne göre olanı nasip etsin. Isteyenlere bizim gibi beiş sahibi olmaya çalışanlara versin... Aminnnnnnn

günaydın arkadaşlar...
benim adet günüm yaklaşık 4 gün gecikti ve son 2 gündür de alt karın bölgemde ve sanki rahmimde tuhaf bi ağrı hissediyorum, beyaz renkli akıntım var ve çok başım dönüyo:bbo: sizce idrar testinda varsa bebiş çıkar mı, ya da direkt kan tahliline mi gitsemboshayallersmile

slm arkadaslar, benım acıl bı sorum var. gecmısı okuyamadım coook uuuzunn olmusşakkıdı.
daha adetıme 15 gun var ama ınanılmaz bı bel agrısı var bende. sankı hastalanacakmısım gıbı.agır bı ıs yapmadım. acaba bebek yerlesırken boyle agrı yapar mı bilmiyorumkismile bılgısı olana varmı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…