Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım daha adetine 15 gün varsa muhtemelen henüz hamile değilsindir. YUmurtlama günün olabilir ve sancıbu sebeple olabilir. yani büyük ihtimalle bu günlerde hamile kalma şansın çok fazla

kızlar..galiba hamileyimm..adetimi 1 gün geçti..1 haftadır sabah ve akşam ağırlıklı olmak üzere mide bulantılarım had safhada:)))kasıklarım şiş..acayip huysuz bir insan oldum kendimi tanımakta zorlanıyorum:)))eşim de öle sen git tuğba gelsin diyo:)))))bunu dışanda gazım çok,sık idrara çıkma var..belim de ağrıyo..yrn sabah inşallah test yapıcam sabah dua edin nolur kızlar..yorumlarınızı bekliyorumm...öpüyorum şekerler..ALLAH HERKESıN GÖNLÜNE GÖRE VERSıN..

merhaba arkadaslar ben bu ay 4 unde adet oldum 9 unda bitti 10 unda ve 12 sinde iliski oldu 1 haftadir goguslerimde damarlar cikti sis ve cok aciyo ara sira sag kasigimda hafif bi sizi oluyo ayni adet olacakmisim gibi ama adetim bitti hamile olabilirmiyim boyle bir tecrube yasayan varmi?

kızlar benim bir sorum olacak son iki aydır adet günlerim normalden çok kısa oluyor. en az sekiz gün süren adetim geçen ay iki gün sürdü bu ay ise dördüncü gündeyim ama dünden beri birşey yok sizce hamile olabilrmiyim. böyle bir durum yaşayan varmı

canım öncelikle şunu söyleyelim ki dışa boşalma şekli korunma olarak kabul edilmiyor benim ablam o yöntemle hamile kalmıştı bizde olduğu gibi erkeklerde de bir hazırlık sıvısı oluyor ve onu sen meni gibi anlayamazsın o gelen sıvıda da bir miktak sperm bulunabiliyormuş bilgin olsun sanırım hamilelik istemiyorsun umarım herşey gönlünce olur Allah isteyenlere versin...

arkadaşım benim de normalde 7 gün süren reglim geçen ay 4 günde bitti ben de acaba mı dedim ama doktor bunun normal olduğunu söyledi. bu ay da kısa sürdü ama boşa umutlanmak istemiyorum eğer şüphen varsa test yap için rahatlasın

inşallah hamişsindir:CüvCüv:

iki doğum yaptım ve geçen sene bir dış gebelik geçirdi,m herşeyden korkar oldum artık.bakalım ne olacak cevabın için sağol

Tüp bebek yöntemiyle hamile kalan ve sabah rahatsızlanarak Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne getirilen 39 yaşındaki Serpil Aslan yaşamını yitirdi. Aslan’ın sekiz aylık bebeği, sezaryenle alındı. ıki kilo 285 gram ağırlığında doğan erkek bebek kuvöze konuldu. Bebeğin, solunum cihazına bağlı yaşamını sürdürdüğü bildirildi.

bu bugünkü günlük gazetelerin internet sitesinden alıntı.tanıdığımız arkadaşlardan olabilir mi acaba?

merhaba canım benimde adetimin 14. günü benimde çok belim ağrıo

bizleri haberder etmeyi aman unutma:lepi:sırnaşık şey

ay bılmıyorum kı daha cok erken deıl mı hamıleleık belırtısı ıcın. hıc umıtlenmek ıstemıyorum. neyse ıns vardır. ıns senın de vardır:CüvCüv:

canim aynen benim de dun aksam yumurtlama gunumdu igneyle catlatildigi icin saatini bile biliyoruz..ve inanilmaz bir bel ve kasik agrisi var sabahtan beri nefesimi kesiyor..ama kafami karistiran su soldan yumurtladim bu ay doktor gordu ama sag tarafim batiyor..terste agri var yani..bunu anlayamadim..ve dedigin gibi belirti icin cok erken hamilelik olusmus bile olmuyor..nasil beklicem bilmiyorum sirtima girdi simdi agri:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…