Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

sagol canim yardimin icin insallah benimde umidim o yonde, ama malesef suan test alabilcegim bir yer yok herhalde pazartesi yapcam artik bende dayanamiyorum 30 gunde bir oluyorum normalde iste 8 subat olmam gerekiyodu umarim yine hayal kirikligina ugramam

sagol canim yardimin icin insallah benimde umidim o yonde, ama malesef suan test alabilcegim bir yer yok herhalde pazartesi yapcam artik bende dayanamiyorum 30 gunde bir oluyorum normalde iste 8 subat olmam gerekiyodu umarim yine hayal kirikligina ugramam

inşallah hamilesindir cnm bende bugün adet oldum büyük bi hayal kırıklığı yaşadım yine umarım senin yüzün güler hayırlı haberlerini bekliyo olucam tmm mı

inşallah hamilesindir cnm bende bugün adet oldum büyük bi hayal kırıklığı yaşadım yine umarım senin yüzün güler hayırlı haberlerini bekliyo olucam tmm mı

allah sanada en kisa zamanda hamile kalmayi nasip eder insallah.. pazartesi yazarim ben 5 aydir hep ayni oluyorum ve hep hayal kirikligina ugruyorum umuyorumki bu ay benimde yuzum gulcek..

buraya yeni üye oldum, ve bazen aynı seyleri yasayan arkadaslarla paylasimda bulunma ihtiyaci hissediyorum, o yuzden kimse varmi diye merak ettim..

daha once adet gecikmesi ile ilgili bir sorum olmustu fakat yanıt alamamistim aslinda buna benzer seyler sormuk istiyordum..

çok teşekkur ederim canım, denemey basyadiktan sonra adet duzensizligi yaşayan var mı diye sormak istemiştim...

herkeste olmasada sıkça karşılaşılan bi durum bnm çoğu arkadşımdada olmuştu günler aylar hp şaşmıştı ki bu çok normal vücut buna alışmaya çalışıo elbet ki tepki vericektir belli bi zamn sonra bu düzensizlik bi düzene girer vücut alışır.adetlernde düzelmeye bşlar ama ilk zamnlar normal...havadan,sudan,stresten,yolculuktan...vs adetlerimiz düzensizleşiyorsa bundan olması çok normal..benceee

arkadaslar merhaba allah hepinize hayirli ve saglikli evlatlar nasip etsin sizlere bir sorum olacak gerci yarin buyuk bir ihtimalle bu sorumun cevabini alacam ama olsun yinede sormak istedim

benim iki tane kucuk cocugum var biri iki bucuk yasinda digeri henuz 11 aylik ikinci bebegime kaza ile hamile kaldim son adet tarihim 18 ocak ve yarin adet olmam gerekiyor ama bu ay esimle sadece bir kez iliskiye girdik disa bosalarak korunuyruz esim kendinden cok emin icine birsey kacmis olamaz diyor ama ben iliskiden sonra tuvalete gittigimde benden birseyler aktigini hissttim ve bundan onceki iliskilerimde bu hic basima gelmemeisti disa bosaldigi zaman
ayrica bu ay asirir derece gazim ve kasik agrim var
acaba hamilemiyim ki?cok korkuyorum allahim butun isteyenlere ve olmayanlara versin

arkadaslar merhaba allah hepinize hayirli ve saglikli evlatlar nasip etsin sizlere bir sorum olacak gerci yarin buyuk bir ihtimalle bu sorumun cevabini alacam ama olsun yinede sormak istedim

benim iki tane kucuk cocugum var biri iki bucuk yasinda digeri henuz 11 aylik ikinci bebegime kaza ile hamile kaldim son adet tarihim 18 ocak ve yarin adet olmam gerekiyor ama bu ay esimle sadece bir kez iliskiye girdik disa bosalarak korunuyruz esim kendinden cok emin icine birsey kacmis olamaz diyor ama ben iliskiden sonra tuvalete gittigimde benden birseyler aktigini hissttim ve bundan onceki iliskilerimde bu hic basima gelmemeisti disa bosaldigi zaman
ayrica bu ay asirir derece gazim ve kasik agrim var
acaba hamilemiyim ki?cok korkuyorum allahim butun isteyenlere ve olmayanlara versin

bu blirtiler hamile kalmak isteyen herkeste var canım ya psikolojk ya gerçek ama senin böle bi durumun olmadığı için hamile olabilirsin....hamile kalan arkadaşlarımızdada bu söylediğin belirtiler vardı bazılarında....istediğin neyse öyle olsun cnm zemuszemus

bu blirtiler hamile kalmak isteyen herkeste var canım ya psikolojk ya gerçek ama senin böle bi durumun olmadığı için hamile olabilirsin....hamile kalan arkadaşlarımızdada bu söylediğin belirtiler vardı bazılarında....istediğin neyse öyle olsun cnm zemuszemus
cevabin icin tesekkurler canim ben her zaman hayirlisini istiyorum allahtan hayirlisi neyse oyle olsn o herseyin en iyisini bilir simdi yarini beklemek kaliyor banabilmiyorumkismile

yanlis yazmisim...
ha birde benim adet bazen 21 bazen 25 günde bir oluyo

rica ederim ne demek cnm..ilginç gercekten ...doktorun ıfadesıne de şaşırdım....şöyle izah edeyim...adet dönemi yani döllenemeyen yumurtaların atıldığı dnem 3-5 gün sürer..bu tarıh bttgnde yanı adetın bttiğinde folikül evresı dedgmız yumurtaların olgunlaşma dönemı başlar kii buda 10-14 gun arası sürer....ardından yumurtlama başalr..yanı adet biter btmz yumurta olgnlaşmadan nasıl yumurtlayacaksın kii.....

X