Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

mari tebrikler cnm..Allah sağlıklı bi şekilde kucağın almayı nasip etsin..Allah bizlere de nasip etsin..amin..

arkdslr, benim adet olmama 6 gun var 25 gunde bir adet olurum.bugun cok koyu renk akinti fark ettim bu nedir acaba :S

Son düzenleme:
bozocum pardon 28 gunde bir yazmisim 25 olucak neyse birde bicak saplanir gibi arada biseyler oluyo oraya:kedi: ay insalahh dedigin gibidir insalahhh:Saruboceq:

marii ne mutlu sana tebrikler cnm insalah allahim isteyenlere nasip eder banada:kedi:

Tugbademir tebrikler cnm..Allah sağlıklı bi şekilde kucağın almayı nasip etsin..Allah bizlere de nasip etsin..amin..

Teşekkür ederim canım Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin.:CüvCüv::dance::sm_cool:

merhaba arkadaşlar. öncelikler bebeklerini kaybeden ve hamile olmadığını anlayan arkadaşlara geçmiş olsun diyorum. ve hamile olduğunu öğrenen arkadaşları da tebrik ediyorum allah analı babalı sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin cümlemize.
benim sizlerden öğrenmek istediğim birşey olacak yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
bir yıllık evliyim. evliliğim boyunca hep eşim korundu. faket bu ay korunmayı bıraktık. adetimem daha 1-2 hafta var. fakat kasıklarımda ağrı oluyor. özellikle birlikte olduktan sonra. çok ayakta kaldığım zaman da oluyor. geceleri karışık rüyalar görüyorum. bir de idrarım hep sarı.göğüs uçlarımda hafif karartı var. bana arkadaşlarım erken hamilelik olabilir bunlar belirtileri dedi ama size de danışmak istedim. size bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi? bazen kasıklarımda bir ağırlık hissediyorum gibi oluyor. acaba psikolojik mi_? yardımlarınızı bekliyorum kızlarr..
şimdiden çok teşekkürler :kedi:

olabılırde olmayabılırde..hamılelık belırtılerı bunlar..ama genellıkle hamıle kalmak ısteyenlerde bu belırtıler goruluyor..hamıle olmasalar bıle...psikolojık olabılıyor...belkı hamılesındır...ama beklemek daha dogru olur..adetının geçmesını beklemelısın...

doğru haklısın bende öyle düşündüm de beklemek çok sıkıcı birşey yaa....en çabuk ne şekilde öğrenebilirim_? okuduğum kadarı ile idrar testi ile daha anlaşılmıyormuş :bbo:

ya ben ilk defa yaşıyorum böyle şeyler. psikolojik desem böyle duygular yaşandığını bilmiyordum. bir arkadaşım erken gebelik belirtisi olabilir dedi. bilmiyorum yaa offf içim sıkıldı valla 12.kasımda adet olmam lazım ama değişiyor. yani bazen daha erken bazen daha geç oluyorum.

hayırlısı bakalım. allah isteyen herkese nasip etsin. bende çok istiyorum ama kısmet beklemekten başka yapacağım birşey yok. hayırlısı neyse o olsun kıslar saolun bilgilendirdiğiniz için.

benim sizlerden öğrenmek istediğim birşey olacak yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
bir yıllık evliyim. evliliğim boyunca hep eşim korundu. faket bu ay korunmayı bıraktık. adetimem daha 1-2 hafta var. fakat kasıklarımda ağrı oluyor. özellikle birlikte olduktan sonra. çok ayakta kaldığım zaman da oluyor. geceleri karışık rüyalar görüyorum. bir de idrarım hep sarı.göğüs uçlarımda hafif karartı var. bana arkadaşlarım erken hamilelik olabilir bunlar belirtileri dedi ama size de danışmak istedim. size bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi? bazen kasıklarımda bir ağırlık hissediyorum gibi oluyor. acaba psikolojik mi_? yardımlarınızı bekliyorum kızlarr..
şimdiden çok teşekkürler :kedi:[/QUOTE]

bunlar hamilelik belirtileri fakat adetine 1 2 hafta varsa bu belirtilerin olması imkansız 1 hafta varsa olabilir benimde belirtilerim 1 hafta kala başlamıştı ve seninkine benzer belirtiler yaşamıştım inşallah hamilesindir.. son adet tarihini de yazarsan o zaman yardımcı olabiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…