Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar yardım nolur?klomen ve catlatma ıgnesı olup adetı gecıkenler cevap versın ne olur?kaç gün gecıkmıstı sızınkı?

Kızlar benim SAT'ım 11 Ekim ve 20 ekimde çatlatma iğnesi vuruldum. Bu sabaha kadar hiçbir belirtim yoktu sadece ara ara yumurtalıklarıma iğne batıyor gibi oluyordu fakat bu sabah kalktığımda hafif hafif midem bulanıyordu şimdi de hastalanıcakmışım gibi karnım ağrıyor ama göğüslerimde hiçbir hassasiyet falan oluşmadı. Çok merak ediyorum acaba hamilemiyim...

kızlar bugün gidip kan testi yaptırdım. kan testinde hemen çıkar mı yoksa bir süre geçmesi mi lazım acaba? sonucunu 11:30 da alacağım çok heyecanlıyım inşallah hamiş olurum bende opuyorumnanaktan

aylinda aynı belirtiler bende de var. mide bulantım yok ama kasıklarda batma ve göğüs uçlarında karıncalanma hissi gibi birşey oluyor.inşallah hamilesindir canım benim..kaydirigubbakcemile2

Slm arkadaslar,bazilarinizin paylastigi belirtileri okudum,erken daha belli olmaz demissiniz.Ama benim 1. hamileligimde mide bulantilarim adetimin 1-2 hafta öncesinden baslamisti.Bana hamilesindir diyenlere hep erken oldugunu söylemistim.Yani bulantilar olabiliyor ve kisiden kisiye göre degisiyor.Hadi hayirlisi bakalim,Allah gönlümüze göre versin
:CüvCüv:

kızlar ya test sonucunu aldım. 0.30 çıktı ne demek bu ben anlamadım doktora da gidemedim göstermeye vaktim yoktu malum çalılıyorum acil bilgi istiyorummmmafoldumben

dmtumt84 canım bchg 5'in altındaysa hamile değilsin demektir. Şu durumda hamile değilsin, üzgünüm. Başka hormonel oynamalar yüzünden hamile değilken de bchg böyle 0.30 falan çıkabilir

evet canım doğru söylüyorsun. olmadığını anladım ama inanmak da istemedim açıkçası. teşekkürler bilgilerin için canım...mafoldumben

Üzülme canım daha çok gençsin ve anladığım kadarıyla daha yeni başlamışsınız denemeye. Allah'ın gücüne gider. Yapma böyle. ınşallah hayırlısıyla bebeğini gönderecek Rabbim, ama şimdi üzülme. Allah korusun ya gerçekten ağlanacak bir durum olsa ne yapacaksın. Burada bir dolu anne adayı var, ne zorluklar çekiyorlar, aylardır uğraşıyorlar. Onlara ayıp kızzzz!!! Hadi üzülme. Bak maşallah sağlıklısın, adet görüyorsun, inşallah gelecek ay olur. Takip etmek istiyorsan ateş ölçümü ve ovulasyon testi topiklerini tavsiye ederim.

bendede gögüs uçlarım belirginleşti şişti kasıklarımda 2 haftadır ağrım var .birde ekşili bir seyler yemek istiyorum.yemeğince erteleyince ağzım sulanıyor çok acaba hamilemiyim ki arkadaşlar yardımcı olun bana ne olur ama adet olacakmış gibide karnım ağrıyor normalde 07.11.2009 da adet olmam lazım bakalım ne olacak bilginiz varsa bana yardımcı olun :)hihoyyyt

dmtumt84 canım bchg 5'in altındaysa hamile değilsin demektir. Şu durumda hamile değilsin, üzgünüm. Başka hormonel oynamalar yüzünden hamile değilken de bchg böyle 0.30 falan çıkabilir

bendede gögüs uçlarım belirginleşti şişti kasıklarımda 2 haftadır ağrım var .birde ekşili bir seyler yemek istiyorum.yemeğince erteleyince ağzım sulanıyor çok acaba hamilemiyim ki arkadaşlar yardımcı olun bana ne olur ama adet olacakmış gibide karnım ağrıyor normalde 07.11.2009 da adet olmam lazım bakalım ne olacak bilginiz varsa bana yardımcı olun :)

gülizarcım bence adetinin gecikmesini bekle hayatım. bende de ona benzer belirtiler ardı ama kan testi de yaptırdım ama olmadı. önümüzdeki aya inşallah. kan testi de yaptırabilirsin en garantilisi olur canım. inşallah hamiş olursun =)

adet günüm yarın ama bende belirti yok hala..başım ağrıyor ara ara,bi de sol kasığımda sanki adet sancısı gibi ama değil gibi de bi sancı var..yani farklı bi sancı..göğüslerim acıyor,özellikle uçları.içimden bi ses bu ay bebeğim gelecek diyor... yarını iple çekiyorum..

gülizarcım bence adetinin gecikmesini bekle hayatım. bende de ona benzer belirtiler ardı ama kan testi de yaptırdım ama olmadı. önümüzdeki aya inşallah. kan testi de yaptırabilirsin en garantilisi olur canım. inşallah hamiş olursun =)

Canım inanki çok üzüldüm ama inşallah önümüzdeki ay hamiş olursun. Bende bu öğlen kan testi verdim şimdi sonucu bekliyorum, beklerken bile elim ayağım boşalıyor. O yüzden sonucun olumsuz çıktığında nasıl üzüldüğünü tahmin edebiliyorum.

X