Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

sıkma canını olur bidahaki sefer artık sende kasımda çok çalışırsın..umudunu kaybetme ..takdiri ilahi...olur İnşallah..dua et canım..hayırlısı :teselli:

Benim Olan saol canimsin. Benim bir kizim var tabii saglikli olsun kiz ya da erkek olmasi gercekden hic onemli degil ama gonul isterki oglum olsun. Dr um bildigi icin biliyorsun hamile kalma gunu sadece 4 gun ile sinirli dr uma ben dedim saglikli olsun cinsiyeti onemli degil ama oglum olsun isterim dedim o da bana "26 eylul,27 eylul kiz gunleri 28 eylul ve 29 eylul ise erkek gunleri ona gore kendin ayarlayabilirsin " ve gercekden benim yanimdaki komsum kadin eczaci o yontemle su an 2 erkek 1 kizi var.Hayirlisi ya ne olacagi onemli degil gercekden saglikli olsunda. Bugun benim basim cok agriyor hemde cok felaket,kendimi hic iyi hissetmiyorum oyle olumsuzluklar dusunuyorum sanki bebek dusecek saniyorum ..UFFFFFFFFFF....

benim olan desteğin için çok sağol umursamayayım diorum bu ay beklemeyim diyorum olmuyo
her an aklım oldumu acaba olackmı diye rabbim hayırlısını versin o en iyisini bilir bizlerde annelik duygusunu tadarız isteyen herkesi rabbim sevindirir inşallah

slm arkadaşlar bişey danışmak istiyorum erken gebelik belirtileri konusunda ilşkiden sonraki gün belirtileri başlarmı sizce?başlarsa nasıl etkiler olur?

o kadar çabuk başlamaz ki hem belirti olmıyabilir regli belirtisiyle çok benziyor

senağlamasenağlama

senağlamasenağlamasenağlama cok üzgünüm gercektensenağlamasenağlama allah sabır versiin allah hemen bebk versin acını unuttursun canım:teselli:senağlama

meraba bende böyle bir kayıp yaşadım ama hiç üzülme veren de alan da tekrar verecek olanda allah . şu an 8 yaşında bi kızım oldu ve tekrar bi tane daha istiyoruz kendini çabuk toparla ve tekrar çalışmalara başla bence . inşallahallah kimseye aratmasın

kızlar daha önceden durumumu yazmıştım ama kimseden cvp gelmedi bugün adetim geçeli 9 gün oldu dün test yaptım ama negatif çıktı deli olacam pazartesi dr'a gidicem. kızlar test için erkenmiydi acaba şimdide bunu düşünüp duruyorum arada bir belime bir ağrı giriyo adet oldum diyorum ama hala yok göğüslerimde ağrımaya başladı kızlar cvp yazın lütfennnn....

inşaallah hamilesindir canım bencede bi dr git bebek yoksada normal değil bu kadar gecikme daha önce hiç bu kadar gecikmişmiydi

inşaallah hamilesindir canım bencede bi dr git bebek yoksada normal değil bu kadar gecikme daha önce hiç bu kadar gecikmişmiydi

cnm bnm çok tşk edrm inş.öyledir bu bekleyiş insanı yiyip bitiriyo inan ama inatla sabredicem biliyormusun belki hayatım boyunca hiç bişeye bu kadar sabretmeyi bilmezdim ama bu bebiş konusu çok büyük bir sınav bizim için sabrı öğretti bana başka birşey olsa hemen 1 gün geçse dr a koşardım ama insanın içindeki bu tatlı umut,her an bu belirtileri düşünüpte hamile olabileceğini düşünmek bile çookk başka bir duygu işte gel gelelim bu umut sonunu acı bir hüzne,hayal kırıklığına düşürünce sanki dünya başına yıkılıyomuş gibi geliyo ALLAH'ım içimizdeki umutların sonunu güzel eylesin bana ve benim gibi olan herkese bu büyük imtihandan mutlu sona ulaşmayı nasip etsin...

merhabalar
bende bişi sormak istiyorum gebelik belirtilerinde kasık ağrısı olurmu ?
yani oturup kalkarken bacağımı kaldırırken hafif ağrı oluyor bazen çitf taraflı bazen sadece sağ taraf adetime henüz 5 gün var cvp yazarsanız sevinirim

Teşekkürler

ewet cnm oluyo diye biliyorum gününün geçmesini bekle cnm sakın stres yapma yoksa gecikiyo adet bende öyle oluyo hamilelik belirtileri yaşıyorum die kafaya taka taka adetim gecikti bu ay 10 gün hemde inş. hamişsindir...

inşşşşş canım sağol ben zaten her ay bi belirtilerini yaşıyorum inşşş bu sefer tutar 3 ay oldu hala beklemedeyim

kızlar sizi okadar iyi anlıyorum ki ben 6. ayımda hamile kaldım....7 ay boyunca bütün belirtileri yaşadım...bu ay hep regli olucam sandım regli öncesi yaşadıklarımın hepsini yaşadım sivilcelerim bile çıktı....belirtilere takılmayın kendinizi dinlememeye çalışın(bunu söylemek kolay uygulamak zor biliyorum)benim hiç hamilelik belirtim olmadı...

haklısın galiba acaba bu aymı diye düşün düşün allah hayırlı zamanda hayırlı evlat versin bizde 6 ay denicez bakalım sonra kontrole gidicem ilk muayene olmaya gittiğimde hiç bir problemim olmadığını 6 ay denememi söyledi 3 ay oldu inşşş bu ay :)

cnm çok sewindim walla. ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini.işte böyle sizi görünce insanın içine çok güzel bir mutluluk doluyo çünkü burda hepimiz birtakım sorunlar yaşadığımız için hamile kalamıyoruz ama sizlerin hamiş haberini duyunca insan bu sorunların aşılacağını hissediyo.cnm sen hamilesin duan belki bizden daha makbul dür bizlere dua et lütfen. çünkü bizi bizden başka hiç kimse anlayamaz we yürekten dua edemez ancak yaşayan bilir demi yaşamayana ise sözde kalır.olur,sabret,daha yaşın genç,amannn çocuğun olupta başına dertmi alıcaksın hayatını yaşa gibiiii...ama ne kadar kolayyy onu bide bizim içimize girip bi anlasalar.neyse cnm inanki çok sevindim darısı bizlere olsun inş. öpüyorum seni ve minicik bebişiniiŞeniz

oslemurat, cok dusunme canisi bende 3. ayimda hamile kaldim daha once dogum kontrol hapiyla korunuyordum 3 ay kullanmadim bende ilk 2 ay nasil telaslandim sanirim olmayacak diye,bu ay ogrendim hamile oldugumu su an 1 aylik hamilemiyim inanirmisin sok oldum ben cunku adet olacagim gun lekelenme seklinde adetim oldu dedim bu ayda olmadi. Sonra dr adetimin 1 gun olmasini nedenleri icin teste gonderdi test de hamile oldugumu soyledi. Insallah canim cok dusunme biraz kendi haline birak bak nasil olacak goreceksin... Anne olmak cok guzel bir duygu ya kizlar hele bir duyguyu bir kere daha yasamak ayri bir heyecan... Hepinizi opuyorum kizlar. En kisa zamanda sizlerinde guzel haberlerini duyarim insallah...

sonunda buraya yazmak nasip oldu HAMİLEYİMMM darısı bekleyen herkesin başına

bozcugum canım çokk çokk mutlu oldum senın adına hadı gozun aydın sende kavustun sonunda bebişkona allahım kımsenın gozunu yollarda bırakmasın ısteyen herkese tattırsın bu guzel duyguyu benımde hıc umudum yokken geldı bebısım ve sımdı 7aylık oldu kuzumm darısı ısteyen herkese bol bol dua edın opuyorum hepınızı

ben de 6.ayımda dr gittim kist var dedi dr 5 ay daha kendin dene dedi olmasa tedaviye başlıycaz dedi....Allah a şükür tedaviye gerek kalmadı...inşllh Allah bu güzel duyguyu size de tattırır
evet yaşamayan anlamıyor ne yazık ki...dualarım her zaman sizinle Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın bekletmesin....

saol canım....senin de az kalmış cinsiyeti ne olucak...dikkat et kendine

[
saol canım....senin de az kalmış cinsiyeti ne olucak...dikkat et kendine[/QUOT
sende cok dıkkatlı ol bu zamaanlar cok onemlı iş güç bosver yat uzat ayaklarını bır tehlıke olusmasın allah vermeyelmaz:.. bebişimin kız cinsiyeti inşallah sag saglım almayı nasıp etsın rabbım kucagımızxa ve ısteyen herkese nasıp etsın ınsallahh opuyorum senı ve mınık kuzunuopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…