Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Meraba kızlarr sizlere bir sorum olacak.Benim muhtemel yumurtlama gününden tam 1hafta sonra kasık ağrısı başladı ve 1 haftadır devam ediyor.adetimede 4 gün var.Acaba hamişmiyim sizceee.yoksa idrar yollarında bir problemmi var acaba ama idrar yaparken yanma falanda yok.ınşallah hamişimdir

kızlarrr hala adet olmadım pazartesi günü bi gelsede ne olduğunu anlasam artıkkk yoksa iyice strese girmeye başlıyorum.

Bozo85 tebrikler canimcim. Bu arada fatma26 bana ozelden msj yazmissin ama oradan cevap veremedim canisi kusura bakma ...Fatmacim evet ben hamile oldugumu anlamadim cunku adetimin olacagi gunden 2 gun once kanamam oldu lekelenme seklindeydi dedim adetim oldu hamile degilim.Birgun sonra lekelenmeden 1 gun sonra hic kanamam filan olmadi dedim belki hamileyim gittim idrar testi aldim negative cikti 3 gun surekli denedim ama hep negativdi sonra dr gittim adetimin neden 1 gun oldgunu anlamak icin hormon testi yapti "4 haftalik hamilesin " sok oldum,,,O gun dr a inanamadim ve idrar testi aldim pozitive cikti.Ve bende hic bir belirti olmadi ne gogus sizlamasi ne kasik agrisi ama su an kasik agrilarim basladi birde geceleri uykusuzluk basladi siddetli bas agrisi ile birlikde.Insallah herkesin allah gonlune gore verir.

kızlar ben ayın 9 unda adet oldum.ayın 20 si gibi (sanırım yumurtlamöa) acayip ağrılı bir gün geçirdim.kasıklarda ağrı korkunç bir bel ağrısı şiş göğüsler........
ancak bugüne kadar göğüslerdeki şişlik inmedi ve ağrılarım kesildi ama göğüslerim hala şiş ve yanları çok ağrıyor.
bir de kasıklarda çok çok hafif belli belirsiz ağrı ve kasılmalar oluyor

slm kızlar bır sey sormal ıstıyorum
benım su anda regl gunume 6 gun var ınsallah hamıleyımdır
cok fazla bı belırtım yok sadece su bı kac gundur cok yogun bı akıntım var renksız kokusuz camasırımı ıslatıyo sadece rahatsız oluyorum sımdı benım merak ettıgım

adetten once kuru gunlermı baslardı yoksa adetten once boyle yogun vajınal akıntımı olurdu?

Benimde reglime 3 gun var ve bu sabah su gibi akıntım geldi once regl oldum sandım baktım renksiz kokusuz su gibi bişi cok sasırdım, ama baska belirtimde yok goguslerimde hassasiyet falan hiç bişi yok

esteryacım benımde goguslerımde hafıf sızı var benımde aynı dedıgın gıbı bı kac gundur su gıbı akıntım camasırımı ıslatıyo nıye oldugunu anlayamadım acaba dıyorum adetten once boyle bı akıntı olurmuydu kı?

hadı kızlar cevaplarınızı beklıyorum boyle akıntı olması hamılelık belırtısı olabılırmı yasayan varmı aranızda?

sımdıye kdr adet olacagımda goguslerım ne sıserdı ne agırırdı.bu ay agırdı sızladı ha kesın hamıleyım dıe ıcten ıce sevınırken fos cıktım:KK70:ınanın bana bacaklarım bıle kasılıodu:KK70::KK70: demekkı psıkolojık olabılıomus.bundan sonra dıkkate almıcam:KK70:

Kızlar uzun zamandır sessizce izliyordum burasını. Erkenden anlamak belirtilerden çok şükür allahıma HAMıLEYııııııııııııııııııııııııııM. Az evvel öğrendim daha çok yeni olduğu için kese görünmedi.ıleriki haftalarda kısmetse görürüz. Allahım isteyen herkese nasip etsin. Aminnnnn

X