Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

benim çok büyk bi sıkıntım var ltfen yardımcı olun bana.erkk arkdşmla ilşkiye grdk boşlma oldu fkt ters olrk bi ilşkiydi şuan çk pişmnm neysee boşlma oldu ama akmış olabileceğinden şüpheliym hamile miym bilemiorm bi türlü.ilşkiden 1 hafta snra idrar testi yaptm negatifti ilşkiden 12gün sonra kahverengi kanama oldu 4 gün sürdü kanamanın2.gnü idrar testi yaptm yine negatif daha snra tkrar bi ilşki yaşadm ama korundk sadece endişelndik ve ertesi gün hapı kullandm adetimi 2 gün önce gördüm gayet normal yaşadm 5 gün sürdü her zmnki gbi rengi falan aynıydı adetimn 2.gününde terkrar idrar testi yaptm yine negatifti artıkk bunaldm test yapmaktn üstlk bekarm çok krkuyorm lütfen bana yardmcı olun sizce ne yapmalıyım bugün adetim bitti sizce adetimi erken görmemde ertes gün hapının bi etkisi var mıdır ayrıca karın altı bölgem ağrıor ve karnımda aşırı şişkinlik hissi var sizce yumurtalıklarla ilgili bi sorun olabilr mi lütfen bana bi cevap yazın lütfen

iyi akşamlar.öncelikle allah kimseyi şaırtmasın.pişmanım yazmışsın tekrar ilişki yaşamışsın anlamdım nasıl pişmanlık.seni yargılamıyorum ama anlamda veremiyorum neyse.ters ilişki bildiğim kadarıyla hamile kalma pozisyonundan birisi,4 günlük kanaman bana yerleşme kanamasını hatırlattı tabi bunlar tahmini yorumum ama gercek seyler yani.umarım hamile değilsindir,hamileysen bebeğe cok üzülürüm.:kızgın:

Sayın gzm.
Yargılamaksa yargılıyorum.İleride pişman olacağınız şeyler yapmayın.Bir anlık bir zevk uğruna hiç değmez.Bu söylediklerim sizi kızdırabilir ama bir abla,bir kardeş gibi görün ve lütfen kendinize biraz çeki düzen verin!!! Cinsel hayatınız olabilir ama bunu lütfen ilerde pişman olacağınız ve sağlığınızı bozacak şekilde yaşamayınız.

Söylenecek çok şey var ama daha fazla yazmayacağım,sinirleniyorum. :kızgın:

sana katılıyorum canım inan böyle şeyleri okudukça hem üzülüyor,hem utanıyor,hemde çok kızyorum ya:kızgın:

arkadaslar ikiay önce asilama yaptirdim ve buay adetim alti gün gecikti ikinci günü test yaptim yok tu idrar testi ilaclarin etkisi olabilir mi yoksa hamilemiyim.....

bozom ercekten cok mutlu oldum darısı bizlere canım eskilerden bi ben kaldım ama cok eskilerden :gitme:

bozocumm ayy nasıl sevindim anlatamam..darısı bize inşallah tebrik ediyorum cnm Allah sağlıklı bir şekilde ucağına almayı nasip etsinn...ayyyyyy valla çok mutlu oldum..benim de regl günüm yrn nolurrr dua et bana kabul olur kuşum senin duaların...

Kızlar kanda hamılelık ne zaman bellı oluyor ?? Benım adetım ÖnÜmÜzdekı hafta ama sabırsızlanıyorum :KK43:

regli gününü bekle bence geç döllenmede olmuş olabilir...benim 3 gün geçince kanda 67 çıktı

idrarımda silik çıktı bence regli gününü bekle hiç olmazsa çıkmazsa üzülürsün anlıyorum çok merak ediyorsun inşllh hamilesindir...hiç belirti arama ben regli olucam sandım hep

Cok tesekkurler canım bıraz rahatladım en gec 30 u na kadar olmam gerekıyor eger olmazsam bı ıdrar testı yaparım ınsallah allah ısteyen herkese nasıp etsın

ya kızlar bugün test yaptım negatif, hemen sonrada regli oldum reglim galiba test yapmamı bekliyomuş mafoldumbençok umutlanmıştım bu ay çok üzüldüm yaa neyse rabbim büyük elbet yardım eder hayırlısı olsun isteyen herkes hamiş olur inşallah

araniza yeni geldim.Aslinda formu takip ediyorum ama hic yazmayi dusunmemistim bugune kadar. Ben yurtdisinda yasiyorum Usa de. Benim 7 yasinda bir kizim bugune kadar ikinciyi dusunmemistim ama kizimin yalniz buyumesinden yanada kendimi suclamaya basladim ve biz 3 aydir deniyorduk ama birturlu olmuyordu ki bu ay tam dr un verdigi tarihe gore denedik biz birde saglikli olsun kiz yada erkek olmasi onemli degil diyorduk ama erkek olursa daha iyi olur dusuncesi vardi ve dr un dedigi tarihde birlikde olduk bu ayin 13 unde adetim olmasi gerekiyordu ama ayin 11 inde kanamam oldu dedim eyvahhhh yine hamile degilim ve ikinci gun o kanamam durdu gittim test aldim negative cikti ondan sonrki yine aldim test yine negative cikti. Dr a dedim benim benim adetim oldu hamile degilim ama ilginc sadece 1 gun oldu acaba bende baska bir problemmi var dedim .Dr teste gonderdi beni 2 gun once ben ofisine cagirdi "tebrikler hamilesin ama degerin 76 Hcg cikti biraz dusuk iki gun sonra yine teste gidecksin " bugun dr dan geldim HCG degerim 1052 ml olmus dr dedi su an tam eminiz hamilesin ve ilgincdir kizlar ilk kanamam oldugunda kanama bittikden sonra kac defa test yaptim idrar testi hep negative cikti sok oldum yaniii... COKKKK mutluyum insallah sizinde istekleriniz olur. Ha bu arada bende hic o belirtiler olmadi gogus sizlamasi,gogusde renk degisikligi,bulanti,uyuma istegi hic olmuyor aksine uykusuzluk var bende birde siddetli bas agrisi,birde aksamlari yatarken sanki sol tarafim da birsey batiyormus gibi hissediyorum hepsi bu kadar...hepinizi SIMSIKI kucakliyorum.

araniza yeni geldim.Aslinda formu takip ediyorum ama hic yazmayi dusunmemistim bugune kadar. Ben yurtdisinda yasiyorum Usa de. Benim 7 yasinda bir kizim bugune kadar ikinciyi dusunmemistim ama kizimin yalniz buyumesinden yanada kendimi suclamaya basladim ve biz 3 aydir deniyorduk ama birturlu olmuyordu ki bu ay tam dr un verdigi tarihe gore denedik biz birde saglikli olsun kiz yada erkek olmasi onemli degil diyorduk ama erkek olursa daha iyi olur dusuncesi vardi ve dr un dedigi tarihde birlikde olduk bu ayin 13 unde adetim olmasi gerekiyordu ama ayin 11 inde kanamam oldu dedim eyvahhhh yine hamile degilim ve ikinci gun o kanamam durdu gittim test aldim negative cikti ondan sonrki yine aldim test yine negative cikti. Dr a dedim benim benim adetim oldu hamile degilim ama ilginc sadece 1 gun oldu acaba bende baska bir problemmi var dedim .Dr teste gonderdi beni 2 gun once ben ofisine cagirdi "tebrikler hamilesin ama degerin 76 Hcg cikti biraz dusuk iki gun sonra yine teste gidecksin " bugun dr dan geldim HCG degerim 1052 ml olmus dr dedi su an tam eminiz hamilesin ve ilgincdir kizlar ilk kanamam oldugunda kanama bittikden sonra kac defa test yaptim idrar testi hep negative cikti sok oldum yaniii... COKKKK mutluyum insallah sizinde istekleriniz olur. Ha bu arada bende hic o belirtiler olmadi gogus sizlamasi,gogusde renk degisikligi,bulanti,uyuma istegi hic olmuyor aksine uykusuzluk var bende birde siddetli bas agrisi,birde aksamlari yatarken sanki sol tarafim da birsey batiyormus gibi hissediyorum hepsi bu kadar...hepinizi SIMSIKI kucakliyorum.

sağol canım içten paylaşımın için..belirtiler konusunda çok haklısın herkesin kimyası farklı oluyor..bu arada sol tarafım demişin sanırım bir kızın daha olacak..burdaki hatunlar öyle diyor..Rabbim bilir tabi ..içime doğan bu sadec..sağlıkla gelsin İnşallah..:ecrin_bebek::emir_bebek:

X