Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım sende çok haklısın sıkma kendini hepimiz aynı durumdayız ama bu topik bu yüzden var erken belirtileri konuşmak için burda ümit etmek te güzel benimde 3 sene oldu ama ümitleniyorum tabi ama her zaman değil pko var bende adetlerim düzesiz bu yüzden her zaman olmasada bazı aylar ümitleniyorum belirti arıyorum ama hüsrana da hazırlıyorum kendimi ve çok fazla üzülmüyorum bu arada bende en son 12 ağustosta adet oldum 3 eylülde yumurtladım 19 eylülde test yaptım sonuç negatif sürekli karnımda ağrı var bazen öyle oluyor heh hasta olsum ama gidiyorum wc ye gelen giden yok ben kesinlikle psikolojik olmadığına inanıyorum ilk defa böyle ağrılar yaşıyorum bak dün gece mesela uykudan uyanacak kadar midem bulandı uyanıp eşimden ekşi elma getirmesini söyledim ama ben yinede bunları hamileliğe bağlamıyorum yani herşeyi hamileliğe bağlarsak çok kötü hüsrana uğrarız belirtiler adet belirtiside olabilir diye düşünmeliyiz umut çok güzel bişi heleki rabbimizden ümit edersek onun hoşuna gider ama işte dediğin gibi hayal kırıklığı var o yüzden aşırı kapılmamak lazım hazırlıklı olmak lazım ben bugün yine sabah sancıyla uyandım son haftalarda böyle günlerim çok oldu her sabah diyorumki bugün adet olmazsam birdahada olmam ama giden giden gelen yok belkide iltihap oldu bende yani ciddi anlamda başka şeyleride düşünmek lazım sadece hamileliğe yorarsak hayal kırıklığı yaşarız

arkadaşım allah bebeğini sağlıkla kucağına almanı nasip etsin kolay ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin umarım bişiyi anlayamadımda umutsuzda olsa hamileyim demişsin anlayamadım danırım evliliğinin 2. ayında kaldın neden umutsuz benmi yanlış anlıyorum anlatır mısın bizlere umut olsun

evleliğimin 3 ayı hamile kaldım düşük yaptım. 4ayı yine hamile kaldım bu sefrede kan değerlerim beta hcg hormonum aşırı yüksek. bayram nedeniyle takipte yok. fazla umutlu değilim yani. yinede dua ediyorum allahım bu sefer ayırmasın benden. :Saruboceq:

iyi dileklerin için teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

değerin kaç tatlım kim söledi yüksek olduğunu yani adetin kaç gün geçti filan bunları biliyormusun bir araştır istersen gogıl amcadan birde seni yormazsa belirtilerin neler anlatabilirmisin

değerin kaç tatlım kim söledi yüksek olduğunu yani adetin kaç gün geçti filan bunları biliyormusun bir araştır istersen gogıl amcadan birde seni yormazsa belirtilerin neler anlatabilirmisin

belirtliler klasik,
şişkinlik
sık idrara çıkma idrar koku
ayak üşümesi
kasıklarımda gerlime ağrı genellikle hareket ettiğimde.
ara sıra baş dönmesi çok az.

3+5 iken 4566 çıktı canım beta hcgem:sinifsinif::çok üzgünüm:

Hayırlı olsun ikiz olabilir..

allah allah baya yüksek sanırım neden acaba bu arada idrar koku derken idrarındamı koku oluyor valla bu dediğin belirtiler bendede var ayak üşümesi filan ama işte normaldede olabilecek şeyler ama hormon bu kadar yüksekse belirtileri daha çok yaşaman lazım mide bulantısı özellikle

merhaba kizlarr.umarim bugun guzel haberler alirsiniz.dualarim sizinle.
ceyalncim sende en kisa zamanda bebisine kavusursun insallah

merhaba kizlarr.umarim bugun guzel haberler alirsiniz.dualarim sizinle.
ceyalncim sende en kisa zamanda bebisine kavusursun insallah

İnşallah canım günler ayları aylar yılları kovalıyor ne diyim Allah hayırlı sağlıklı versin ..

arkadaşlar bana bişi söyleyin 2 haftadır süren kasık ağrılarım bugün acayip arttı dik bile duramıyorum kasılıyor neden olabilir dr a mı gitmeliyim yoksa adet mi olacağım bi kabızlık gibi bişi de söz konusu wc ihtiyacım var ama fazla çıkamıyorum yani tam anlamıyla olmuyor nedir bu iyice kasıldım ağrım çok bıçak saplanır gibi

kasıklarıma bastırınca daha çok ağrıyor özellikle sol taraf kist olabilirmi sizce

Hayırlı olsun ikiz olabilir..
keşke ama ben bitanesine bile razıyım sağplıkla gelsinde:Saruboceq:
evet canım idrarda koku ama mide bulantım yok. annemde olmamış odktorda ilk mide bulantın varmı diye sordu normalde zaten nazlı olduğum için her şeyden iğrenirdim etten falan bi değişiklik yok aynı devam ediyorumyerimseniben
kasıklarıma bastırınca daha çok ağrıyor özellikle sol taraf kist olabilirmi sizce

canım adet tarihin kaç tam olarak

ben en son 12 ağustosta adet oldum eylülde olmadım henüz normalde pko lu olduğum için adet düszenim bozuk eylülün 12 sinde 1 ay geçti ve bugün 41 gün filan oldu adet siklusum eylülün 3 ündede yumurtlamam oldu 19 eylüldede test yaptım negatif çıktı hep sarı akıntım vardı son 2 haftadır şimdide var kasıklarım çok ağrıyor dik durunca sanki bişi kopacak gibide kasılıyor nette araştırdım rahmi tutan ipler hamilelikte gerildiği içinde olabilirmiş ama bu başka ciddi bişi de olabilir kist gibi filan sol taraf özellikle daha çok ağrıyor kaç gündür ağrılarım vardı am abugün daha fazla ve kesilmedi sabahtan beri devam ediyor ne yapsam ya

bende kasık arılarından adet olucam dedim. ama olmadım işllah sende hamişsindşr.

ben onu 2 haftadır diyorum ha adet oldum ha olcamda bugünki sanki iki tarafımda sağlı sollu bir ip var da dik durusam kopacak gibi çok fena

bu yolda bi eczaneyei zengin edebilicek kadar idrar testi harcamışısızdır. sende yap sürekli sıkılma umudun olmasın ama yinede yap aklında kalıcanı yapmış olursun

bu yolda bi eczaneyei zengin edebilicek kadar idrar testi harcamışısızdır. sende yap sürekli sıkılma umudun olmasın ama yinede yap aklında kalıcanı yapmış olursun

canım olmazsa acile gidicem hele bir patronlarım gelsin yani ağrı nasıl söylesem az buz bişi değil kistte olabilir diye düşünmeden edemiyorum ama dik durunca olan bu kasılma çok anormal ya bir şey kopacak giib

şu an daha iyiyim sanki ama solkasığıma basınca şiddetle ağrıyor ama genel olarak hafifledi

acayip halsizlik ve uyku var ayaklarımda buz gibi dün ne güzel bot giydim ama abartı oldu dedim bugünde normal ayakkabı giydim üşüyor ayaklarım hasta olucam heralde üşüttümmü ne ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…