Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

acayip halsizlik ve uyku var ayaklarımda buz gibi dün ne güzel bot giydim ama abartı oldu dedim bugünde normal ayakkabı giydim üşüyor ayaklarım hasta olucam heralde üşüttümmü ne ya

söylediklerein belirti ama malum mevsim değişimide var. onunda etkisi olabilir.

kesinlikle canım soğuk almış olabilirim kist olabilir ağrım akşama artarsa giderim dr a

herkese merhaba ben bişey sormak istiyorum. benim reglim düzensizdir geçen ay 23 ondan önceki 29 bu ay 24 olucak gibiydi karnım şiş, sinirlerim bozuk, yüzümde her reglimde oldugu gibi parça parça kırmızı, ama 2 gün geçti olmadı belimde ve ayaklarımda çok ağrım var. çok üşüyorum test yapmamaya karar verdim. hep hayal kırıklığı aslında hiç ümidim yok ama 2 gün daha beklemelimiyim sizce

herkese merhaba ben bişey sormak istiyorum. benim reglim düzensizdir geçen ay 23 ondan önceki 29 bu ay 24 olucak gibiydi karnım şiş, sinirlerim bozuk, yüzümde her reglimde oldugu gibi parça parça kırmızı, ama 2 gün geçti olmadı belimde ve ayaklarımda çok ağrım var. çok üşüyorum test yapmamaya karar verdim. hep hayal kırıklığı aslında hiç ümidim yok ama 2 gün daha beklemelimiyim sizce

bence yap varsa çıkar slikte olsa

acayip halsizlik ve uyku var ayaklarımda buz gibi dün ne güzel bot giydim ama abartı oldu dedim bugünde normal ayakkabı giydim üşüyor ayaklarım hasta olucam heralde üşüttümmü ne ya

senin yazdıklarını okuyunca kendimi görüyorum sanki aynı durumdayım nerdeyse 10 15 gündür ne gelen var ne giden ayaklarım donuyor göğüslerim şişti halsizlik uyku hali hepsi var test yaptım ölden sonraydı ama negatif çıktı birde son kullanma tarihi eylül 2009 du bayat olma ihtimali var mı biliyorum off senin durumun netlik kazanırsa bana da heber olur mu canım

günaydın o kadar yazdım gönderemeden sayfa kapandı bebekelevor günaydın sende burdasın hayırdır ovülasyon testi yapanlar topiğinden buraya taşındığına göre bişiler mi var yoksa hamilemisin veya şüpheleniyormusun

Günaydınlar ..Bende bugün itibariyle regli oldum
ılk defa bu ay ağlamadım Herşey bebek değil demekki Allah bir şekilde sınıyor artık ne isyan etmemek için kendimi sıkacağım ya da hayatımı bana ve eşime zehir etmeyeceğim
Evet kınalı kuzum Seni her Zaman bekliyor olacağım ama Canın ne zaman istersen Ozaman gel..
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Oh be Dünya varmış:teytey::teytey:

senin yazdıklarını okuyunca kendimi görüyorum sanki aynı durumdayım nerdeyse 10 15 gündür ne gelen var ne giden ayaklarım donuyor göğüslerim şişti halsizlik uyku hali hepsi var test yaptım ölden sonraydı ama negatif çıktı birde son kullanma tarihi eylül 2009 du bayat olma ihtimali var mı biliyorum off senin durumun netlik kazanırsa bana da heber olur mu canım

canım günaydın öncelikle inşallah hamilesindir diyorum ben dün çok sancılandım bir ara geçer gibi olduı sonra tekrar arttı ve bu sancı baskılar arttığında ne bilim otururken yürüken hareket ederken karnımın orta kısmı ve sol tarafımda daha çok oluyordu ve acile gittim idrar ve kan tahlili yapıldı önce idrarım temiz çıktı yani enfeksiyonel bir durum yok ama kanda iltihap çıktı nedenini anlayamadılar yakın zamanda soğuk algınlığı boğaz ağrısı vs geçirdinmi diye sordular hayır dedim neyse saat akşam 5 ti o saatte kanda gebelik bakılmıyormuş ve idrar da baktılar ama idrarım çok azdı çünki öncesinde vc ye gitmişitim neyse sonuç negatif çıktı neyse genel cerrah baktı apandistmi var diye bişi yok en son kadın doğuma sevk ettiler kadın doğum alttan baktı spektlum muydu ne o aletle baktı elle gözle muayene etti iyice bişi yok dedi hatat ondan önce karından usg la bakıldı ama gazdan bişi gözükmedi usg nu karnıma bastırdıkça ölüyordum ağrıdan neyse kadın doğumda elle gözle muayenede bişi bulamadı ve transvajinal usg a aldılar beni ee yine bişi yok yani akıntıma normal diyolar rahim ağzında bişi yok kist yok vs yok pko lu olduğumu söledim ki zaten görüyoruz dedi ama onlar ağrı yapmaz dedi ki zaten bu zamana kadar görmedim böle bişi sonra dr da genç bir bayandı oturduk konuştuk dedimki burda bana yapılan idrarda gebelik testi bizim evde yaptıklarımız gibi mi yoksa dahamı güvenli maalesef güvenli değil 10 haftalık gebede bile negatif çıktığını gördüm dedi sana antibiyotik yazıcam hani normalde bişi yok ama fitille ilaç yazıcam dedi yalnız bilinçlisin diye yazıyorum çünki önce dışarda kan da gebelik baktır eğer yoksa kullan bu ilaçları dedi ultrasonda veya idrarda çıkmayabilir ama erken gebeliktede böyle kasık karın ağrıları görülebilir dedi yani belki hamile bile olabilirsin o yüzden bişi çıkmıyor iltihap kist vs dedi ya bilemiyorum bende 19 eylülde test yaptım bişi çıkmadı bana hamileymişim gibi gelmiyor ama bu ağrı nedir anlamıyorum dün sabah ağrıyla uyandım sancı vardı dün 4 e kadar o geçti ama baskı ile ağrı hala daha var adet olucam diye bekliyorum ama gelen giden yok bu ağrının sebebi ne anlamıyorum ne diyorsunuz siz

Günaydınlar ..Bende bugün itibariyle regli oldum
İlk defa bu ay ağlamadım Herşey bebek değil demekki Allah bir şekilde sınıyor artık ne isyan etmemek için kendimi sıkacağım ya da hayatımı bana ve eşime zehir etmeyeceğim
Evet kınalı kuzum Seni her Zaman bekliyor olacağım ama Canın ne zaman istersen Ozaman gel..
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Oh be Dünya varmış:teytey::teytey:

bravo canım hepimiz böyle olalım işte pko lu arkadaşım kaderimiz aynı bende 3 senedir omuyor hiç birisinde ağlamadım hayal kırıklığım çok fazla olmadı hep negatife hazırladım kendimi ağlarsam pozitifte ağlarım allahtan ümit ediyorum her zaman ama nedense üzülmüyorum biliyorum pko luyum olması zor olursa sürpriz olur (yani tedavisiz) o yüzden rahatım bu arada tedavi oluyormusun hazır adet olmuşken bitkisel kürlere başlasan ve bir ovülason testi alıp yumurtlamanı takip etsen adet olmakta yeni bir umudun başlangıcıdır aslında

günaydın o kadar yazdım gönderemeden sayfa kapandı bebekelevor günaydın sende burdasın hayırdır ovülasyon testi yapanlar topiğinden buraya taşındığına göre bişiler mi var yoksa hamilemisin veya şüpheleniyormusun

günaydın kuzucum :) yok be canım meraktan öyle dolanıyorum. bu ay bende tık yok kısmet işte. sen hala regl olmamışsın hayırdır inşallah. üşütmüş falan olma sakın?

günaydın kuzucum :) yok be canım meraktan öyle dolanıyorum. bu ay bende tık yok kısmet işte. sen hala regl olmamışsın hayırdır inşallah. üşütmüş falan olma sakın?[/QUO

yazdım uzun uzun canım olmadım dün drlardaydım pko var normalde adet gecikmesi beni pek düşündürmüyor ama ağrım var çok sebebi bulunamadı

kuzu bugün bir kan testi yaptır bence için rahatlasın. yeni okudum yazdıklarını görmemişim. kanda iltihab var demişsin. o sebeple olmuş da olabilir belki ama bence kan testini ihmal etme. inşallah Allah gönlüne göre verir, bu ay bekleyişin mutlu sonla noktalanır inşallah.

tünaydınnn kıslarrrr

nabersiniz ben yeni bi doktora gittim süperdiiii
benden rahim filmi istedi allah nasip ederse pazartesi çektiriyorummm :))))

kuzu bugün bir kan testi yaptır bence için rahatlasın. yeni okudum yazdıklarını görmemişim. kanda iltihab var demişsin. o sebeple olmuş da olabilir belki ama bence kan testini ihmal etme. inşallah Allah gönlüne göre verir, bu ay bekleyişin mutlu sonla noktalanır inşallah.

sağol canım dr ne dedi biliyormusun kanda iltihab çıktı ya yani hemogram tit bakıldı orda WBC diye bişi yüksek çıktı bu şeyin normal referans değerlerinde en yüksek olabilecek rakamı 11000 iken benim 20000 çıktı kadın doğumcu da hamileyken bu WBC olan şeyin(herneyse) yükselebileceğini ama en fazla 15000 olabileceğini söyledi benimki neden böyle bilinmiyor ama diğer acildeki ilk tanı dr unun soruları vardı ya hani boğaz ağrısı şişmesi ateşli bi hastalık vs. geçirdinmi bu ara yok dedim ama sürekli nükseden bir geniz akıntısı var bende faranjit gibi yada sinüzit dediler bir ara yani bunlardan dolayıda yüksek çıkabilir bilemiyorum ya anlayamadılar göğüslerimde kaşıntı var bu neden bilemiyorum kaşıdıktan sonrada yanıyor

kuzu WBC ye internetten baktım. beyaz kan hücresi demekmiş. yani bağışıklık sistemini çalıştıran hücreler. enfeksiyon durumunda çoğalıyormuş. belki kanda enfeksiyon olduğunu ordan anlamıştır dr. inşallah önemsiz birşeydir ve hemen geçer. şimdiden geçmiş olsun.

kuzu WBC ye internetten baktım. beyaz kan hücresi demekmiş. yani bağışıklık sistemini çalıştıran hücreler. enfeksiyon durumunda çoğalıyormuş. belki kanda enfeksiyon olduğunu ordan anlamıştır dr. inşallah önemsiz birşeydir ve hemen geçer. şimdiden geçmiş olsun.

evet canım ordan anladı zaten o değerin yüksek olduğunu söylüyor sağol bende bakıcaktım netten de sitede yazmaktan fırsatım olmadı sağol

arkadaşlar ben beş aydır yasmin kullanıyorum, geçen ay ikigün bu ayda ikigün içmeyi unuttum. bir kaçgündür midem bulanıyordu bugün biraz iyiyim gerçi ama üşütmüşte olabilirim. her ihtimale karşı idrar testi yaptım, tek çizgiydi ama saatler sonra ikinci çizgi çook silik bir şekilde belirdi. sizce hap kullanırken hamile kalmış olabilir miyim ?

bildiğim kadarıyla doğum kontrol hapı yumurtlamayı engeller ama bilemiyorum bizim yumurtalarımız bu kadar zor olurken seninde sadeece d.kontrol hapı kullanırken ve 2 gün unutunca hamile kalabiliyorsan iyi valla süper yani büyük başarı

X