Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

çok saçma canım ya tabiki sorması lazım hatta senin sölemen lazım önce düzensiz adet oluyorum diye dr lara bırakırsak ooo onlar her muayene ettiği hastayı bitirdikleri bir iş olarak görebiliyorlar bazen bazıları tabi benimde akıntılarım böle , hamilelik belirtileri olabilirmiş ya sen ne zaman test yapacaksın tekrar bende evde testler var ama nasıl diyim ovülasyon testi almıştım gittigidiyordan ucuza onların yanında hediye kaset tipi değil kağıt çubuk gibi onlarla denedim bişi çıkmadı ki daha erken zaten bu arada böyle olmuyor sen geliyorsun ben yokum ben geliyorum sen yoksun özelden msn adresimi yazayımda eklemek istersen eklersin sen karar ver olurmu

valla bazı zaman ben bile bunalıyorum 14 aydır belirtileri yaşadığım halde yok =))
belirtilere takılmayın

günaydın herkese belirtiler yaşıyoruz yada bize öyle geliyor aydınlatacak kimse yokmu birde pko dan dolayı her ay adetim gecikince ama ben hiç bir zaman ümitlenmedim nede olsa olmayacak tedavisiz olmaz diye beklemiyordum hiç ama bu ay bazı kğrler uyguladım ve yumurtladım ve ümitliyim ve bekliyorum arefe günü evdeyim test yapmayı düşünüyorum şu an kasıklarımda şişlik var birde ağrı başka bişi yok akıntım vardı bayağı yoğun temiz kokususuz sarı renk şeffaf renklerde onun dışında başka bir şey yok kramplar var bu ay yumurtladığımdan beri kasıklarımda kramplar var ne diyorsunuz

arkadaşlar bişey sormak isitoyrum adetin başlangınıcından kaç gün sonra ilişkiye girilip hamile kalınıyor acaba biliyomusunuz.adet başlangıcından 20 gün sonra ilişkiye girdim kimisi yumurtlama dönemi var diyor kimidi belli olmuyor dio.adetime 4 gün var çok merak ediyorum.test yaptırsammmı sizce belimde sadece ağzı var başkaka etkisi yok.

ARKADASLAR DÜN DR A GİTTİM DEGERİM 185 DEN 505 E ÇIKMIS YANİ HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH HEPİNİZE NASİP ETSİN.BELİRTİLERİMİ TEKRAR YAZIYORUM:CüvCüvpuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Benım belırtılerım sunlar.kasıklarımda karnımda sankı adet olacakmıs gıbı ara ara agrı.gÖĞÜslerımde agrı ve ŞıŞlık.gÖĞÜslerımde aĞırlık adet olurken gıbı degıl de daha fazla.ve agrı gÜnlerdır var.bıde pazar gÜnÜ sadece 2 damla kahverngı leke geldı ertesı sabah daha aÇık kahverngı leke ve bıttı.akıntım da Şu an sarımsı.o kahverengı lekeden sonra peynır gıbı sarı akıntı Şımdıde sarı bır akıntı.bacaklarımda da sızı var.bıde gÖĞsÜmÜn kahverengı yerınde ve ucunda mınık beyaz kabarcıklar.tabı bunlar herkesde aynı olmaz.ama bÖyle ıŞte

nesli tebrik ederim yumurtlama zamnındamı yaptınız

tesekkür ederim canım biz 2.5 3 aydır korunmuyoduk gecen ay hesap kitap yaptık olmadı bu ay hiç düşünmedim ne zaman oldu bilmiyorum ama 3.5 4 haftalık şimdi.allah hepinize nasip etsin insallah bütün lalbimle söylüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…