Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşım adet siklusunu yani adetinin 1. gününden başlayıp bir sonraki adetinin 1. gününe kadar say bu adet siklusundur genelde düzenli olanlar 28 günde bir olur canım ve bu sayıdan 14 çıkar örneğin 28 ise 28-14 =14 üncü gününde yumurtluyorsun dur eğer bir sorun yoksa ama mesela ben pko hastasıyım en son 52 gün sürdü bu adet aralığı ama bazı kürlerle yumurtladım yani yumurtaldığın zaman ıslak lık hissedersin ve wc ye gidip elinle bakıcaksın şieffaf bir akıntı geldimi bu akıntıyı 2 parmağının arasına alıp bakacaksın uzuyormu diye eğer uzuyoorsa yumurtladın demektir bu günlerde sık ilişki olacak

çok sağol bende hiç bi problem yok çok şükür 28 günde bir oluyorum.adetin başlangıcından 20 gün sonra ilişkiye girdik hamile olma olasılığım varmı yoksa yokmu bunu öğrenmek isiyotum.bide bün vardı o sıvıdan bende kafam karıştı

canım şimdi wc ye gittim sarı akıntım var benimde aynı burun akıntısı gibi lğtfen iğrenmeyin ama bi siliyorum selpakla şeffaf ardından bir daha siliyorum sarı ama yapışkan bi sıvı ama kokusu hiç yok gerçi iç çamaşırımı filan sık değişltiriyorum günlerdir eşime soruyorum ilişki esnasında koku varmı filan diye yok diyor mis gibi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hani olur ya iltihap filan olsa bana kokar ona kokar ama yok ya yani kaşıntı filan da yok ve kasıklarımda ağrı var hatta az önce dedimki ben bu ağrılarla adet olmazsam bugün yarın kesin hamileyim tabi işin esprisi bu ama inşallah hamileyimdir bu ayın 3 ünde yumurtladım bugün 14 gün oldu yumurtlayalı allahım sen yardım et 3 sene oldu dile kolay

neden 20 gün beklediniz canım ama büyük ihtimalle sen 14. günde yumurtlarsın ama akıntılarını takip et hatta vücut sıcaklığı testi yapabilirsin ve ovülasyon tsti de alıp kullanabilirsin ama yumurtalam gününden 3 gün önce ve sonrası da riskli dönem hamile kalmak için uygun yani spermler içeride 3 gün yaşıyor ya o bakımdan 20 gün olmadan önce ilişki olmadımı hiç canım birde ne kadar zamandır istiyorsun eşinde bir sorun varmı vs bunlar net mi

canım evet kokusuz agrıların kaç gündür var benim 1 hafta oldu nerdeyse agrılarım.

canım ben vajinismustum.çok şükür onu halletim 1 senelik evliyim. daha bu ilk denememizdi.eşimde sorun varmı bilmiyorum

benimde 1 hafta oldu canım ağrılarım olalı kasıkalrımda kramplı ağrılar oluyor hatta yumurtladığım zamanlarda vardı ağrı bilemiyorum ya kasıklarım kasılıyor sanki böle patlayacak gibi şiş ayıptır sölemesi hazımsızlık yok kesinlikle eskiden günde 1 kere sabahları çıkardım tuvalete şimdi en az 2 kere bu arada idrarar çok sık çıkıyorum ama bu sık idrara çıkma bende zaman zaman oluyor

çooooook canım sıkkın
dertleşcek ve akıl vercek biri varmı bana?mafoldumben

hayırdır panki söyle yardım edebilirsem cevap veriyim

çok sağol ilgin için
psikolojik mi bilmiyorum ama bulantı dahil tüm belirtilerim vardı.
kendimi test yapmamak için telkin ediyordum.bugün sokakta karşıma eczane çıkınca dayanamayıp 2 tane test aldım ve birini yaptım. sonuç tek çizgi maalesef. adet günüm daha geçmedi 23 eylül ama çoğu kişinin gününden önce silikte olsa çıkıyo. benim kesin negatif midir şimdi?mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…