Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hamişlerin duası kabul olurmuş canım et mübarek akşam inş. meleğim içimdedir benimde yoksa zorlu bir süreç beni bekliyor artık tedaviye başlıycaz:KK43:

hamişlerin duası kabul olurmuş canım et mübarek akşam inş. meleğim içimdedir benimde yoksa zorlu bir süreç beni bekliyor artık tedaviye başlıycaz:KK43:

merhabalar vuslatcığım hala burdasın maaşallah bende 6 da işten çıkıyorum önce annemlere gidiyorum 7 ye kadar bekliyorum sonra eşim alıyor iftar saatine evde oluyoruz eşim rahat durmadı bu gün ya hemde böle bi günde bende baktım olmuyor verdim kurtuldum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol: ve duş aldım namaz kıldım hepimize dua ettim uzun lafın kısası anca gelebildim nasılsınız bakalım benim akıntım hala var şeffaf temiz bir akıntı ve kasıklarıma ciddi anlamda kramplar girmeye başladı zaman zaman oluyor ve çekiliyor ne diyorsunuz kıslar hamiş arkadaşlar bana bir yorum yapın olmazmı

şişlikte var olmaz mı ama onun dışında hiçbi belirti olmadı bende adet gecikmesi hariç tabikii bazen hiç belirtide olmayabiliyomuş inşallah hamilesindirr senin için dua edicem :):Saruboceq:

arkadaşım sne hamilesin sanırım allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin el-müheymin adıyla muamele etsin korusun sizi rabbim

merhabalar vuslatcığım hala burdasın maaşallah bende 6 da işten çıkıyorum önce annemlere gidiyorum 7 ye kadar bekliyorum sonra eşim alıyor iftar saatine evde oluyoruz eşim rahat durmadı bu gün ya hemde böle bi günde bende baktım olmuyor verdim kurtuldum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol: ve duş aldım namaz kıldım hepimize dua ettim uzun lafın kısası anca gelebildim nasılsınız bakalım benim akıntım hala var şeffaf temiz bir akıntı ve kasıklarıma ciddi anlamda kramplar girmeye başladı zaman zaman oluyor ve çekiliyor ne diyorsunuz kıslar hamiş arkadaşlar bana bir yorum yapın olmazmı

cnm bende ara ara giriyorum ibadet biraz net öyle gidiyo bendede canım aynı şeffaf azıcıkta yani ip gibi içinde pembemsi renk o kadar gelen giden yok ebkliyorum inş. hamişsindir.Kramplar inş. bebişin habercisidirrrr.sen arefe günü yapcaktın dimi testi

kız meslektaşızda he ben mali müşavirim sen?

yok be canım ne mali müşaviri ben bir şirketin ön muhasebesini tutyorum ama işte meslek seçerken ön muhasebeci seçeneği yoktu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 mesleğin çok güzel allahım başarılar versin inşallah hamileyizdir canım birinin başına gelen bişi vardı yazmıştı kadınlar kulubünde onu bulup göndericem sana

Tanıyanlar bilir, uzun süredir yumurtalıklarımda her ay oluşan kistlerimle uğraşıyordum. Adet söktürücü almadan adet göremiyordum. Kistlerin geçmesi için doktorlar bir de doğum kontrol hapı veriyorlardı. ılacı kullandığım süre içinde kist geçiyor, kullanmayı bırakınca kistler her defasında daha da büyüyerek geri geliyordu.

Bu arada son bikaç aydır gerçekten gebeliği çok istediğimi farkettim.

En sonunda bu ay yine çoook uzun bi süre adet göremeyince 23 Haziran’da hamileyim galiba diye umutlanarak sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım…Sonuç negatif çıktı, o zaman anladım ki yine kistler geldi..

ıki gün sonra 25 Haziran’da hastanede beni muayene eden doktor bu sefer kistlerimin 3cm olduğunu, daha da büyürse ameliyat olmam gerekeceğini söyledi. Yine bir adet söktürücü yazdı. ılacın 10 gün süreceğini, bittikten sonra da adet göreceğimi söyleyerek beni eve yolladı.

Bu olay benim için dönüm noktası oldu.Bu sefer canıma tak etti. Kendimi o kadar aciz hissettim ki o çaresizlikle Allah’a sığındım. Dua kitabını karıştırırken Salat-ı Tefriciye duasını gördüm. 4444 tane okuyanın Allah gönlünün muadını verir yazıyordu. Kandil gecesi başladım. Bir hafta boyunca bütün işlerimi bi kenara bıraktım ve bütün kalbimle gece gündüz saatlerce bu duayı okudum.

4 Temmuz’da adet söktürücü ilacım bitti ama ne gelen var ne giden…ıyiden iyiye gerildim. Bi gece ağlaya ağlaya saatlerce dua ettim “Allahım sen duaları karşılıksız bırakmazsın. Nolur dualarımı kabul et.”diye….

6 Temmuz’da 4444 tane Salat-ı Tefriciyem bitti. Üzerine de Hacet namazı kılarak dua ettim. Gece de uyanıp yine dua ettim…Bu arada bu süre zarfında tanıdığım, gördüğüm herkese nasılsın deseler bana dua edin dedim.Arkamda bi dua ordusu topladım.

Ve 7 Temmuz..
“Adet söktürücü bitti, ben daha niye adet göremedim? Yoksa kist büyüdü de ameliyat mı olmam gerekecek? gibi kafamdaki sorularla bu kez annem yanımda, yine doktora gittim. Doktor muayene etti… Bi daha etti… Bi daha etti… Şaşırdı kaldı..”Gebelik testi yaptırmış mıydın?” dedi…”Evet, negatifti.”dedim. “Ama hamilesin!!!!”dedi… Annemle ikimiz şaşkın birbirimize bakakaldık. “Nasıl yani???Ya kistler?” dedim. “Kistler yok olmuş!!!”dedi doktor. 10 gün içinde nasıl kistler gitti, bebek geldi anlamaya çalışırken annem “Allah herşeye kadir.Dualarını duydu.” dedi.

Eve gelene kadar yolda gördüğüm fakirlere sadaka dağıttım. Gelince de iki rekat şükür namazı kıldım. O kistlerin nasıl gidip , yerine bebeğimin nasıl geldiğini doktor da izah edemedi ama anladım ki Allah dilerse olmaz diye bir şey yok…

Çocuğum olmuyor diye üzülen arkadaşlar; duaların gücüne inanın, umudunuzu yitirmeyin. Allah’a sığının.Allah’a dua edin. Onun kudreti bütün mucizeleri gerçeklerştirmeye yeter…

çoksüper yaa diyorum zaten hep hayırlıısnı isitiyorummm .tabiki üzülüorum ama asla asilik isyan etmiyorum vardır bir hayır diyorum mevlam neyler neylerse güzel eyler diyorumm.tamamen teslimiyetçi yaklaşıyorum .

allahın mucizesiişte eğer bende hamile kalırsam adını ecrin koyacağım allahın hediyesi yani dualarımın karşılığı olacak çünki tabi eşim izin verirse onun aklında başka isim var çünki neyse canlarım ben kaçar tv de güzel dua ediyor hoca katılayım ona ahh ahh idrara çıkmaktan abdest kalmadıki öpüyorum sizi dua edicem tek tek olmasada herkese diyorum ama aklımdan sizler geçiyorsunuz allah kabul etsin

canlarım şimdi çıkıyorumm ara ara gelicem olmazsa yarın görüşmeküzre RAbbime emanet olun.bu akşam tüm dualarınız kabul olur inşallahh....

beno lekeden dolayı namaz kılamıyorum sadece dua ve tesbih çok üzgünüm:KK43::KK43::KK43:

kusura bakma canım ben yazıp çıkmışım en son olsun allah kabul etsin inşallah GÜNAYDIN bu arada nasılsın bugün benimde sanki hamilelik belirtileri olabileceğini düşündüğüm belirtiler bugün hiç yok ve bugün ümidim azaldı tabi rabbimden her zaman ümidim var ama bu ay için en azından arefe günü bir gelse test yapacağım ama gerçi ben geçen ayın 12 sinde adet oldum adetlerim düzensiz olduğu için 3 eylülde yumurtlamam oldu belki arefe günü varsa testlerde çıkabilir inşallah vardır

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
glitteringstars, gülay_gülay, Suzan

günaydın arkadaşlar

kusura bakma canım ben yazıp çıkmışım en son olsun allah kabul etsin inşallah GÜNAYDIN bu arada nasılsın bugün benimde sanki hamilelik belirtileri olabileceğini düşündüğüm belirtiler bugün hiç yok ve bugün ümidim azaldı tabi rabbimden her zaman ümidim var ama bu ay için en azından arefe günü bir gelse test yapacağım ama gerçi ben geçen ayın 12 sinde adet oldum adetlerim düzensiz olduğu için 3 eylülde yumurtlamam oldu belki arefe günü varsa testlerde çıkabilir inşallah vardır

günaydın canım.Bir ortak noktamız daha bende kızımın adını ecrin tuana koymayı düşünüyorum(hamileyim çocuğum doğduda ismi kaldı.ama olsun hayal işte:)bende gelen giden yok.o gün göerdüğüm pembelik kılcal damar gibiydi ondan sonra tertemiz hiç bişey yok belirti felan da yok napcam bilmiyorum oruçta tutamıyorum lekeden ötürü karışık durumdayım anlıycağın.sana gelince ben bu sitede her ay belriti yaşayıp adet gören ve hamile kaldığı ay hiçbir belirtisi olmayan bu ay kesin yoktur diyip ümidi kesen ve o ay hamile olduğunu öğrenen çok kişi biliyorum.Snde sakın ümitsizliğe kapılmaa.geçen ay 12 ssinde olduysan 4 gün geçiyor regl in iki adet arası siklus ne kadar senin

günaydın canım.Bir ortak noktamız daha bende kızımın adını ecrin tuana koymayı düşünüyorum(hamileyim çocuğum doğduda ismi kaldı.ama olsun hayal işte:)bende gelen giden yok.o gün göerdüğüm pembelik kılcal damar gibiydi ondan sonra tertemiz hiç bişey yok belirti felan da yok napcam bilmiyorum oruçta tutamıyorum lekeden ötürü karışık durumdayım anlıycağın.sana gelince ben bu sitede her ay belriti yaşayıp adet gören ve hamile kaldığı ay hiçbir belirtisi olmayan bu ay kesin yoktur diyip ümidi kesen ve o ay hamile olduğunu öğrenen çok kişi biliyorum.Snde sakın ümitsizliğe kapılmaa.geçen ay 12 ssinde olduysan 4 gün geçiyor regl in iki adet arası siklus ne kadar senin

merhaba canım tabiki çocuğun olacak isminide koyacaksın bu arada ya kılcal damar dedinde yerleşme kanaması emriyonun yerleşirken kılcal damarlara dokunması sonucu gelen az pembe veya kahve rengi kanamadır ara ara girip bakıcam yaz olurmu şimdi biras işim var öpüyorum

ya bilmiyorumm 2 defa idrar testi yaptım 9 gün nce kanda baktırdım negatifti.yani bakıyorum geç döllenme olmuşsa zaten çıkma ihtimali yokmuş.buda tamam yerleşme kanamsıysa neen başka belirti yok sadece ayaklarım donuyor tabi bu belirtiyse.Ya resmen hormonlarım benimle dalga geçiylo.olcaksam olayım diyorum cuma dr. gitcem çünkü sökülmem lazım ki geekli testler yapılsın.öyle yine bir ümit google den pembe lekelenme yok geç döllenme yazıp araştırıyorum.aslında bu konuya ilgilide sabit konu açılmalı yani üstüne göreneler paylaşmalı nasıl olduğunu

ya bilmiyorumm 2 defa idrar testi yaptım 9 gün nce kanda baktırdım negatifti.yani bakıyorum geç döllenme olmuşsa zaten çıkma ihtimali yokmuş.buda tamam yerleşme kanamsıysa neen başka belirti yok sadece ayaklarım donuyor tabi bu belirtiyse.Ya resmen hormonlarım benimle dalga geçiylo.olcaksam olayım diyorum cuma dr. gitcem çünkü sökülmem lazım ki geekli testler yapılsın.öyle yine bir ümit google den pembe lekelenme yok geç döllenme yazıp araştırıyorum.aslında bu konuya ilgilide sabit konu açılmalı yani üstüne göreneler paylaşmalı nasıl olduğunu

ben de temmuzda yaşadım böyle bişi kahverengi lekeler gelmişti 2 gün 3. günde pembe sonra kesiliş o kesiliş bitti gelmedi 2 hafta filan geçti dr a gittim rahim ağzı yarası dedi ilaç verdi ama önce adet ol dedi bunun için farlutal verdi iç adet ol öle kullan dedi bende içtim adetimin başladığı ilk gün bi tüp bebek merkezi var oraya gişttim ilk muayene ve ön görüşme ücretsisz di fikir almak için gittim ve o da baktı rahim ağzında yara filan yok bu kadar ağır antibiyoikleri kullanmanı gerektirecek bişi yok dedi bilemiyorum artık hayırlısı kime inanacağımızı şaşırdık ayrıca bu kanamayı yerleşme kanaması sanmıştım benimde sanki hormonlarım oyun oynuyor hele şu anki akıntılarıma ne demeli her zaman kupkuru olan ben sürekli akıntım geliyor temiz kokusuz hemde hamilelik belirtisi olabilir

ya hamile arkadaşlar bize bira kulak verseniz yardımcı olsanız nedir bu belirtiler hamile olabilirmiyiz acaba

al bendende o kadar aşırı akıntım oluyo tam beyaz değil ama hafif sarı gibi bu dr. anlamış değilim ya adetim düzensiz dersiniz bakmadan araştrımadan havalardandır strestendir derler ben dedimya pko dan şüpheleniyortum aynı dr. gitcem bakalım inş. çıkmaz ama çıkarsa paralıycam o kadını kaç kere dedim düzensiz oluyorum insan bi sormazmı ne kadar aralıklarla felan eğer çıkarsa diycem geldiklerimde dedim size neden hiç kale almadınız yani hastalığımı benimmi fark etmem gerekir yoksa dr. olarak sizinmi?ya konuşmaları bile ayarladım 2 dakkada:):)

X