Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ya kızlar yine ben takıntı yptım valla ben geçen ay 16. sında adet olmuştum dayanamadım bugün yine test yaptım negatif çıktı testi çokmu erken yapmışım moralim bozuldu

ya kızlar yine ben takıntı yptım valla ben geçen ay 16. sında adet olmuştum dayanamadım bugün yine test yaptım negatif çıktı testi çokmu erken yapmışım moralim bozuldu

evet canım testi erken yapmışsın bekle gününü 2 gün gecerde halen gelmezse o zaman yap yoksa böyle moralin bozulur işte bu arada ikimizinde 5 gün var adetine belirtilerin çogaldımı canım neler var sende.

ya bu arada kızlar yanlarım sırtım üşütmüşüm gibi ağrıyor dokunamıyorum acaba buda gebelik belirtisi olabilirmi saçmaladım belki ama ben bu aydan çok umutluyum ya olmaz valla artık bırakcam yeter ya her ay her ay üzül gücüm kalmadı artık ağlamaya.

teşekkürler kızlar valla şimdi moralim düzeldi hala göğüslerim hassas kasıklarımdaki batma gitti başkada bişe yok ayyyyyyy iyce umutlanıyorum hadi ppty inşallah 5 gün sonra mutlu olcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…