Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

mrb beydanur cum bendeki belirtiler şöyle;
1)gögüslerimde aşırı ağrı yürürken yatarken bile sızlıyor ne yapacağımı şaşırdım.
2)karnım çok sızlıyor ama belki açlıktanda olabilir.
3)ara sıra kasıklarıma çekilme gibi sancı giriyor ve vajinama vuruyor ağrısını.
4)başım ağrıyor tabi buda açlıktan olabilir sonuçta oruçluyum ama baş dönmem yok.
5)2 gündür böyle sahur ile sabah 6 saatleri arasında yoğun mide bulantısı yaşıyorum.
6)gaz sancım vardı ama geçti belim acayip ağrıyor sanki kırıldı.
7)sırtım ve yanlarım üşütmüşüm gibi ağrıyor dokunamıyorum bile.
8)bacaklarım kollarım heryerim ağrıyor yorgunum halsizim bak saat kaç oldu halen yemek yapmadım ayağa kalkacak halim yok.
8)sık sık idrara gidiyorum uzun süre su içmememe rağmen nedir bu idrar?ve idrarımın rengi açık çok açık ancak 2 gündür sarı bir akıntım var kaşıntı veya koku yok.
9)vajinam yumuşacık çok akıntım yok ama hep ıslak altım.
10)artık en son beklenen adetin gelmemesi kaldı allahtan hayırlısı.
eğer bunlara rağmende gebe değilsem ve bunlar psikolojikse ne diyeyim kendime üzülürüm ağlarım yapacak birşeyde yok.
ama sanırım bu ayda olmazsa bu kadar mübarek günde bu kadar dua ve tam yumurtlama günlerinde ilişki olmasına rağmen gebe değilsem yok artık bırakıyorum bıktım çünkü.

slm kızlar endoskopimi oldum hiç acımadı:) uyuşunca tabi yanlız 200tl verince içim acıdı bayram üstü yani:) reflü falan yokmuş aşırı intihaplanma var dedi doktor diyet verdi yaşlı nine diyeti valla yağsız ekşisiz herşey yasak ben yemek kırmızı olmayınca yiyemmem domates salçada yasak herşey yağsız ooooo yandık yani:) neyse ki kötü bişi çıkADI sadece yemicam heheehe:)) neyse bayyyyyyyyyyyy

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim canım ben de de aynısı oluyor ve bugün 12 eylül ama hala regl olmadım var ya bir de benim böyle göbek çukurunun içinden sanki bişey böyle aşağıya çekiyo ve ben çok koku alan birisi değilim ama bu aralar hey şey den komu alıyorumdiyorum gerçekten var mı yoksa olmasını istediğim için psikolojik mi bunlar hayırlısı allahtan artık ne diyelim inşallah sen de hamilesindir bebişini kucağına almayı nasip eder allah

pis kırmızılar gelmeyecek bozom şartlanma...
esrrramm47 dün listeyi koyamadım iş pc'de çünkü liste

ceylancım günaydınn nasılsın tatlımm,

yaww benimde günüm bugün gelcek gibim sankii yawww nolcekkk acepp

Çicekcik ıyiyim bitanem neolsun ..Hadi bakalım günleri bekleyelim savaş açalım

inşllh kızlar ama ne biliyim bi adet olucak gibi oluyorum bi geçiyor kasıklarım hafif batıyor aman ne biliyim kafam karıştı iyice

inşllh kızlar ama ne biliyim bi adet olucak gibi oluyorum bi geçiyor kasıklarım hafif batıyor aman ne biliyim kafam karıştı iyice

benimde öyleeeee tatlım yaa bugün günümm arada giriyo çıkıyor sıvı akıntımda var ne bilim gelcekler sankii
hakkımızda hayırlsıı canım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…