Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

çok sağol teşekkürler tuğbacım darısı sana olsun inşallah

halen inanamıyorum yaaa bugünüde gördük yaaaa eşin ne yaptı anlatsana aşkımm

eşime telefonla haber verdim kahkaha attı ilk tepkisi bu oldu asıl ben kayınvalidemle kayınpederimi merak ediyorum akşama gidip söylücez kısmetse çarşamba günüde eltim yemeğe davet etti onlarında o gün haberi olur eşime kimseye telefonla haber vermicem yüzlerine söylemek istiyorum dedim ama kendi aileme mecburen telefonla söylücem dün gece apar topar ablamın yanına gittiler onlar gelene kadar dayanamam çatlarım

bebeğimiz çok sevindik canım kaydirigubbakcemile5 allah hayırlısıyla kucağına almaya nasip etsin.inşallah rahat bi hamilelik dönemi geçirirsin :Saruboceq:eh artık darısı başımıza :Saruboceq:

çok teşekkürler umarım öyle olur Allah sizlerede tez vakitte versin inşallah:Saruboceq:

çok sağol rüzgaryağmur
elektrik buradada gitti az önce bursa genelinde çalışma var sanırım
sen dr gittin dimi nasıl muayene etti seni kan testi yaptırdımı

canım tebrik ederim şimdi okudum bu topiğide yeni gördüm açıkçası..allah inşallah rahat bir hamilelelik ve doğum nasip eder canım..

eski olmak önemli değilki sonuçta paydamız eşit dimi
çok sağol teşekkür ederim aramıza hg sende:1hug:

çok sağol rüzgaryağmur
elektrik buradada gitti az önce bursa genelinde çalışma var sanırım
sen dr gittin dimi nasıl muayene etti seni kan testi yaptırdımı

ilk öğrendiğimde mi tatlım? canım ben sabah idrar testi yaptırmıştım; sonra kan testine kendi doktoruma değilde bize yakın diye konur hst ne gittim hemen. orda sonucumu aldım, sonra dr umdan randevu aldım. ilk gittiğimde hemen muayene etti ve minicik kesemizi gördük. kan testine gerek duymadı tekrar. zaten 1202 çıkmıştı değer. sen kan testi yaptırdınmı tatlım?

cevap yazdım tuğba ama sen görmedin sanırım eşinede söylemişsin hatta okudum
çok sağol teşekkür ederim darısı başına inşallah Allah sizlerede nasip etsin :1hug:

herangi bişey kullanmışmıydın canım klomen falan...ben klomen kullanıyorumm bakalım ayın 7 si adet günüm umarım bende kalmışımdır artık yaa

ben kan testi yaptırmadım dr yapmadı yani ultrasonla baktı sadece seni ne zaman çağırdı tekrar
ya kafama takıldı ben hastaneden sonra bide sağlık ocağına gittim orada test yaptırdım hem kayıt olayım dedim oradaki hemşire eşinle ilişkiye girme ultrasona da girme dedi şimdi geliyo aklıma yeni yeni ama dr direk beni ultrasona soktu

canım benide alttan kontrol ederek muaneye etti, sonra yapılacak testler varmış hemen çağırdı. testlerim yapıldı. sonuçları alınca gittim onları değerlendirdi ama başlarda sık çağırdı, şimdi 2 hafta sonra gel dedi. 12 eylülde gidicem yani.

merhaba arkadaşlar bende kasık ağrısı çok bide göğüslerim çok şişti ve ağrıyor adetime 5 gün var dayanamadım bugün idrar testi yaptım negatif çıktı acaba erken yaptığım içinmi çıkmadı yoksa gerçekten hamile değilmiyim acaba ya çok istiyorum hamile kalmayı.bide bende daha önceden adetten önce bu kadar belirli ağrılar olmazdı o yüzden acaba varmı diyorum

ya bugün 3 tane bebek haberi mi var ? tebrik ediyorum hepinizi çok sevindim inanın çok mutlu oldum gözlerim doldu yaaa
topiğe bi bakayım dedim sayfaları ilerlemiş görünce tamam dedim hamile var ama 3 tane hamilemiz varmış :CüvCüv:

sonuçta ultrasonla baktı yani
beni 15 gün sonra çağırdı hiç test filan yapmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…