Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

c tesi çatlatma iğnesi vurduracam canım ondan sonra bakacaz artık nolcak ama umutsuzum nie bilmiom

ıyıylık valla degısen bı sey yok sadece düşükten sonra bu ay krunmayı bıraktım tekrar
3 eylul adet tarıhım bakalım nasıp sen neler yapıyosun

ben 22 eylül tarihim bi yandan prolaktin için ilaç kullanıom bi yandan da yumurta tedavisi görüom

24 eylülde benim ama eşim doktora gitti ameliyata gerek yok aşıla yapalım demiş bakalım hayırlısı olsun

bebeğimizzz:)))) ayy canım nasıl sevindim anlatamam eşime bile söledim bebeğimiz hamileymiş diye..valla çok çok sevindim inşallah Allah sağlıkla kucağına alırsın..dikkat et kendine annecik:)))öpüyorummm:lepi:

bebeğimiz çok sevindik canım kaydirigubbakcemile5 allah hayırlısıyla kucağına almaya nasip etsin.inşallah rahat bi hamilelik dönemi geçirirsin :Saruboceq:eh artık darısı başımıza :Saruboceq:

inanmıyorum güzel haber üstüne güzel haber Allah arttırsın inşallah demiştim ayağımı sürücem diyekaydirigubbakcemile3

bu arada hayırdır bu bursalılara ne oldu böyle önce rüzgaryağmur sonra ben şimdide tıff çok güzel ya bursalılar çoştu

çok sağol çok teşekkürler darısı isteyen herkesin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…