Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

amanınnnnn elektrik gitti iki saattir yazmak için bekliommmm, bebeğimiz tıff kızlar çok sevindim ya alkisalkisalkis alkisalkisalkis inanılmaz güzel bir haber. çok çok tebrik ederim sizi. :nazar: allahım ne kadar büyük ya. bir bir dualarımızı kabul ediyor. darısı tüm bekleyen canlarımın başına. tekrar tebrikler kendinize ve bıdıklara çok iyi bakın. :teytey::teytey::teytey:

Bebegimiz.. Tiff.. tebrik ederim.. Allah bir an önce saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah.. zorlu bi maraton daha bekliyor sizi hadi kolay gelsin:eek:darisi diger isteyenlerin basina insallah ki inaniyorumki onlarda en kisa zamanda güzel haber verecekler..

amin inşallah çok sağol

canımcım ondan snra eemn yazdın yine gözünden kaçtıııı sen boşver şimdi bizi sen kendine dikkat et.....yarabbimmm babada nasıl heyecanlıdır dimi

hııı çok yoğun olduya bir ara geriden yazabildim herkese
baba kardeşimle aynı iş yerinde çalışıyor bende 2 ay önce orada çalışıyordum ayrıldım kardeşim insan kaynaklarında sabah ondan vizite kağıdı istedim tabi söylemedim test yaptığımı sonra ararım abla dedi tabi bende eşime kardeşime sen söyle yüzündeki ifadeyi gör nasıl sevincek dedim o ara kardeşim aradı ne oldu abla filan dedi bende ne dicemi şaşırdım ne ne oldu falan diye saçmaladım 2 dk sonra ara dedim tabi eşime döndüm söylememişsin dedim oda fırsat bulup yanına gidemedim dedi hemen söylücem şimdi dedi ve kardeşim aradı çok mutlu omuş abla eniştemde havalara uçuyo dedi

çok şiddetli göğsüm acıyor hatta dokunamıyorum fakat belimde ağrıyor

bel ağrırsa tutmaz diyolarr

BÖYLE BİR ŞEY VARMI KIZLAR HAMİLE KALANLAR SİZLER SÖYLEYİN BELİNİZ AĞRIYORMUYDU.....

benim ağrımadı hiç ama belirtilere takılma daha önceki aylarımda bir sürü belirtim vardı ama boş çıktı inşallah tez vakitte gelir bebişin:Saruboceq:

bebeğimizzz tebrik ederim cnmm ben aranızda o kadar eski değilim ama yazılanları okudukça nekadar istediğini anladım ve senin adına çok sevindim herşey gönlünce olsun bundan sonra eski sayfaları okuyorum bitaraftan ama dayanamadım tebrik etmek istedim seni opuyorumnanaktan

bebeğimiz çok sevindim canım hamileymişsin allah kucağına almayıda nasip etsin inş
uzun zamandır topiğe uğramıyordum suçluyum
açıpta senin haberini duyunca çok mutlu oldum darısı tüm isteyenlere inş
şimdi sabırsızlıkla ceylanımın haberini bekliyorummmm
eski nickim :KK43:ylmzhatice)

slm hatice çok teşekkürler :1hug:

bebeğimiz kuşumm tebriğimi görmedin herhalde..ama ben o kadar çok sevindim ki anlatamam yaa..geçen yazışmıştık inan bi gün bizim de olucak demiş beni teselli etmiştin..bak tatlımm hamilesin:)))) ayy gerçekten nedense hala inanamıyorum öpüyorum..Allah analı babalı bütüysün..sağlıkla al kucağına bebişini inşallahh..Ayyy yaa bize de dua et şeker tamam???öpüldünŞeniz

bebeğimiz çok çok çok tebrik ederim canım. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah :nazar: darısı bizlerin başına :))))))

SELAM KIZLAR

ceylanım bozom ummuhanım bebeğimiz canım arkadaşlarım bebem sen de mi hamilesin ay allahım bu ne berekettir böyle yaaaaa??? cumanın bereketi pazartesi ye sarktı.
kızlar sıkı durun şimdi bende diyorum kiiiiiiiiiii;
bendeeeeeeeeeeeee HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!
:CüvCüv::nazar::CüvCüv::nazar::CüvCüv::nazar:

az önce kan testi yaptırdım değerim 121,8

bozocum canım sakın bende hamileyim kısmına topik açma bana ben uzuuuunn uzuuuuunnn yazıcam hikayemi, ama mutluluktan uçtuğunuz haberlere açarsan vallaha gözlerinden öperim. opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

kızlar şu mübarek günlerde dilerim ki Allah tan isteyen ellerini açıp yüce rabbıma yakaran tüm kadınların göbüşüne üçer beşer bebek dolsun. bundan sonra sizler için dua etmeye devam edicem, zaten ediyordum artık hamileyken belki daha hızlı kabul olur.

tebrik ederim canım benim...sağlıkla kucağına alırsın inşllh bebişini...kızz zaten hamileyim bölümüne açmıyorum ki....

X