Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

okudunuzmu bilmiyorum ama benim kasıklarımda ağrı var şiddetli bide bacaklarımda.bu hamilelik belirtisimi

kıslar ben gecen ay yasadıklarımı yazım sancı vardı mide bulantısı baş dönmesi iştahım çok açılmıstı sigara kullanıyorum içmek istememe kasıklarımda batma çok uykum geliyodu kesin hamileyim dedim ama 5 erken adet oldum

11 ağustos 1. gün adetim başladı ölçemedim çünkü beklemiyordum ki,
12 ağustos 2. gün 36.6
13 ağustos 3. gün 36.2
14 ağustos 4. gün 36.6
15 ağustos 5. gün 36.7
16 ağustos 6. gün 37.0 REGLıM BıTTı
17 ağustos 7. gün 36.7 *****
18 ağustos 8. gün 36.7
19 ağustos 9. gün 36.8
20 ağustos 10.gün 36.9
21 ağustos 11.gün 37.1 Tek çizgi
22 ağustos 12.gün 37.1 Tek çizgi
23 ağustos 13.gün 37.1 *****
24 ağustos 14.gün 37.1 Tek çizgi *****
25 ağustos 15.gün 37.0 Tek çizgi *****
26 ağustos 16.gün 37.0 Tek çizgi akşam bir damla kahve leke vardı
27 ağustos 17.gün 36.9 bugün akşam saatlerinde birkaç damla daha oldu akıntı gibi kahve lekelerden
28 ağustos 18.gün 36.9 kanama şeklinde devam ov.testinde belli belirsiz ikinci cizgi var sanki kanamam da bitti bu arada

yukarıdaki tablom kanamanın adet olmadığını varsayarsak beklenen adetim 6 eylüle kadar olan tablom, aşağıdaki de zamansız başlayan kanamayı adet varsayarsak yaptığım tablom...

28 ağustos 1. gün 36.9 ov. tek çizgi
29 ağustos 2. gün 36.7 ov. tek çizgi
30 ağustos 3. gün 36.7 ov. tek çizgi
31 ağustos 4. gün 36.7 hem ov. testi hem de gebelik testi silik de olsa ikinci çizgileri görüyorum kanamam da bitti bu arada

Şimdi bana söyleyin kızlar ne olur... hangi tablomu esas alıcam ben... ilk tabloya göre hamile olabilir miyim, ikinci tabloya göre yumurtlamış olabilir miyim, ya da eğer yeni adet dönemim ikinci tablo ise bu kadar çabuk yumurtlama ya da gebelik nasıl silik de olsa pozitif olabiliyor... ben çok şaşırdım vallahi kafayı yiyeceğim, 28 ağustosta yani 18. gün yaptırdığım kanda hcg 1.50 çıkmıştı... ne olacak benim bu halim ya kafam çokkarıştı

canım belirtilere kafanı takıp sitres yapma bende gecen ay hamilelik belirtisinin hepsi vardı aama sonu hüsran olsu adet oldum bu ayda 6 günüm kaldı bakalım artık

yok takmıyorm da merak ediyorum:roflol:yoksa rahatım ya vücudumu dinlemiyorum geçen 2 ay dinledim hüsran oldu:1no2:

anlıyoru bizde yeni korunmayı bıraktık 2 ay oldu ümitlendim bende

canım ya inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın ben dört yıldır bekliyorum o duyguları çok iyi bilirim her adet dönemim dünyam kararıyo bu aayda öyle olacak galiba

canım yardımcı olmak isterdim ama bişey anlamadım kan testinde 5 yukarısı hamilelik galiba bildiğim kadarıyla

arşivden bayağı okudum belirtileri neler neler var.karında kahverengi çizgi,vajinada yumuşaklık ilginç ilginç şeyler.sizin bildiğiniz belirtiler var mı değişik

göğüs ucunda renk koyulaşması ama çk sonra diyorlar bende ilk belirtileri merak ediyorum yaaaa:uhm:

arşivden bayağı okudum belirtileri neler neler var.karında kahverengi çizgi,vajinada yumuşaklık ilginç ilginç şeyler.sizin bildiğiniz belirtiler var mı değişik

canım inanırmısın artık kendimi dinler oldum hangi belirti bende var diye kasık batması bel ağrısı aaağızda değişik tat kuruluk bulantı iştah açıklığı baş dönmesi akıntıda fazlalaşma kipriklerin karışması say say bitmiyo ama bazı kişilerde hiç bilmiyomus hamile olduğunu bunların hhhhiçbirini yaşamıyomus

amin canım inşallah yumurtlama takiibide yapıyorum bi saat ayağımı yukarı kaldıırıp kalkmıyorum kısmet olmayınca olmuyo ne yapalım hayırlısı

ben kadın doğm dr gitmiştim pozisyon önemli değil dedi ayak kaldırma filan ama ben gene de yapıyorum

ben kadın doğm dr gitmiştim pozisyon önemli değil dedi ayak kaldırma filan ama ben gene de yapıyorum

önemli canım spermin yumurtalığa rahat gitmesi için pozisyon biraz yan tarafa diz dirsek pozzisyonu denıyo galiba o şekil bide sipermin hemen akmaması için biraz yatma hemen kalkarsan sperm akar

slm arkadaşlar ben yeni katıldım ben çok acill bir cvp almak istiyorum çünkü dayanamıyorum artık,4 aylık evlıyım 9 eylülde adet olmam gerekiyor 26 ağustostan beri göğüslerimde acayip bir şişme var bu 2 gundur daha kötü şişme ve acı var ve ucu acıyor artı dunden berı kasıklarımlara agrı gırıyor sankı adet olucamda olamıyormuşum gibi bugun ani bir hareket yaptım sankı karnımın içinde bişey var ve bir onu iple çekiyormuşcasına agrı yaptı ltff bana yardım edin anne olmayı çok ıstıyorum acaba hamılemıyım ltf arkadaşlar cvp beklıyorum çok teşekkürederim artı su erken gebelık testini alsam sonuç verirmi bu arada kan tahlinini onermıyor doktorlar cünkü hamılelılık başlangıcıdında yapıldıgında alınan kanla yok oluyormuş

önemli canım spermin yumurtalığa rahat gitmesi için pozisyon biraz yan tarafa diz dirsek pozzisyonu denıyo galiba o şekil bide sipermin hemen akmaması için biraz yatma hemen kalkarsan sperm akar

dizleri dirseğemi çekiyoruz onu dumamıştım

inşallah hamilesindir canım belirtilerin hamilelik belirtsi ama psikolojikte olabilir.adetine 10 gün varmıs ama testte çıkmaz büyük ihtimal adet gecikmesinde 3 sonra çıkıyo bildiğim kadarıyla kan testinde çıkabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…