Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ya bugün 3 tane bebek haberi mi var ? tebrik ediyorum hepinizi çok sevindim inanın çok mutlu oldum gözlerim doldu yaaa
topiğe bi bakayım dedim sayfaları ilerlemiş görünce tamam dedim hamile var ama 3 tane hamilemiz varmış :CüvCüv:

çok sağol darısı başına inşallah sizlerinde güzel haberlerinizi duyarız yakında inşallah

çok sağol darısı başına inşallah sizlerinde güzel haberlerinizi duyarız yakında inşallah

canım tebrik ederim çok sevindim...rabbim tamamına erdirsin..inş saglıklı sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.. ne kadarlık geçmişide okumadım.. bende uzun zamandır yoktum yeni yeni giriyororum...

inanki birgün buradan hamile olacağımı sizlerle paylaşmak aklıma gelmezdi hiç çok güzel bir duygu daha ailemize bile haber vermeden sizlerin haberi oldu eşim aradı az öncede annemlere gidelim müjde verelim akşama diyor olur dedim yüz ifadelerini görmek istiyorum
ayyy canım benim çok çok çok tebrik ederimmmmm allahım sağlıcaklan tamamına erdirsin inşallahhhhhhhhhh maşallahhhhhhh rabbim bizlerede nasip etsin inşallahhhh

çokkk ama çokkkkkkkkkkk teşekkür ederim arkadaşlarımmmmmmm rabbim isteyen herkese fazlasını versin inşallahhhhhh.

kızlar ayağımın tozuyla anlatayım:

hiçç bir belirtim olmadı yüce rabbim bunu söylemeyi o kadar çok istedim ki!! burda belirti arayıp hayatı kendimize zehir edip durduk 6 aydır kızlar size söylüyorum gözüme baktım, göğüslerime baktım, kendimi dinledim oram buram ağrıyo mu diye ahanda hamile değilken daha çok belirtim vardı ama yokkk tıkk yok vallaa göğüslerim şişmesi gereken zamanda şişti yani adete 1-2 gün kala ve öle belirgin bi şişlik yok adet öncesi daha çok şişiyordu.
baş dönmesi- mide bulantısı- halsizlik- uyku- sık idrara çıkma, akıntı döküntü hiç bişey yok kızlar. bissürü test yaptım en sonunda da kan testi onlar olmasa inanın ben kesin hamile değilim derdim. allaha sığının ve teslimiyetçi olun, ben öyle yaptım kızlar ve zamanıymış yüce rabbim bana da verdi. allahım size de yaşatsın inşallahhhh
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

SELAM KIZLAR

ceylanım bozom ummuhanım bebeğimiz canım arkadaşlarım bebem sen de mi hamilesin ay allahım bu ne berekettir böyle yaaaaa??? cumanın bereketi pazartesi ye sarktı.
kızlar sıkı durun şimdi bende diyorum kiiiiiiiiiii;
bendeeeeeeeeeeeee HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!
:CüvCüv::nazar::CüvCüv::nazar::CüvCüv::nazar:

az önce kan testi yaptırdım değerim 121,8

bozocum canım sakın bende hamileyim kısmına topik açma bana ben uzuuuunn uzuuuuunnn yazıcam hikayemi, ama mutluluktan uçtuğunuz haberlere açarsan vallaha gözlerinden öperim. opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

kızlar şu mübarek günlerde dilerim ki Allah tan isteyen ellerini açıp yüce rabbıma yakaran tüm kadınların göbüşüne üçer beşer bebek dolsun. bundan sonra sizler için dua etmeye devam edicem, zaten ediyordum artık hamileyken belki daha hızlı kabul olur.

kızzz tiffimm benimmmmmmmmmmmmmm bulurum seni heryerdee heryerden de tebrik ederimm seniiiiiiiiiiiiiiiii canım benimmmmmmmmm temiz kalpli arkadaşım benimmm allahım o güzel gönlüne göre verdi sonundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa canım benimmmmmm
allahım sağlıcaklan hayırlısıylan tamamına erdirsin inşallahhhhhhh maşallahhhhhhhhhh
darısı bizlerin başınaaaaa
aay çok süper hamiş olan diğer arkadaşı tesbit edemedim ama herkesi çok çok yürekten kutluyorummmmmmmmmm :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

anam bebeğimiz hamilemis allahım nasıl oldum nasıl sevindim nasıl duyguandım yazarken aglıyorum elim ayagıma dolandı nasıl mutlu oldum anatamam yaa maşşalla canım benim allah analı babalı büyütsün allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin
tıffffff hayatım ya okadar cok sevindim ki aynı duygular senin içinde gecerli cok mutlu oldum canım allah saglıcakla kucagına aldırsın
3. sahıs kim onu arıyorum delikafadulden

kızlar ya benim bu aydan hiç umudum yok acayip akıntım ve sancım var Allah ım ne olur iltihabım tekrarlamasın

aaa gülaymı ya cok sevindim hayırlı olsun güleycım canım benim ya maşşallah allah bereket versin topiğimize allah analı babaşı büyütsün

kız bozo sıra bizde
30 benimo yazmısın annnee 3 hamilese 27 kişimi beklicim kız düşmanım mısıın kaydirigubbakcemile3
darısı bize

bozo insallah hamilesindir hayatım umutunu tüketme hele bugun hiç umudum yok denirmi kele kaydirigubbakcemile3 3 kişi hamile ay insan nasıl şevkleniyo allah bizede nasip etsin insallah

yaaa slm kızlr bende çok heveslendim bi an önce geçsin zamn...
benim adetime 15 gün var yaaa çok daha beklemek zor en bariz belirtiler ne kiacaba anlasak:uhm:

yaaa slm kızlr bende çok heveslendim bi an önce geçsin zamn...
benim adetime 15 gün var yaaa çok daha beklemek zor en bariz belirtiler ne kiacaba anlasak:uhm:

canım belirtilere kafanı takıp sitres yapma bende gecen ay hamilelik belirtisinin hepsi vardı aama sonu hüsran olsu adet oldum bu ayda 6 günüm kaldı bakalım artık

X