Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

sağol bebegem ben normaldim canım hiç düşünmüyordum hatta bu ay beklemiyordum ama elimden geldiğincede dikkat ediyordum ve son zamanlarda çok uyumaya başlamıştım uykucu oldum iyce adet günümde lekelenmem oldu kesildi 2 gün sonra doktorumla konuştum test yap dedi bide ne göreyim hamileyim :))
bel ağrısı vardı biraz kasıklarımda ağrı olmadı hiç şükür.halsizlik ve uyku hali vardı ve göğüslerde dolgunluk acıma vede mide yanması..

işallah ravzanur evet canım isimler hazır erkek olursa:tunahan
kız olursa:saliha işallah hayırlısı artık sağlıklı olsunda..

BebeĞımız senın hamılelıĞın duyan Şok yaŞıyor bırde bende sanırım bu durum yaŞanır

bizede 27. haftaları görmek nasip olacakmı acaba:))
Allahın izni ile evet tabiki kucağıma bile gelir hayırlısıyla
insallah kolayliklar karsilasirsin canim isim dusundunuz muu .
ayrica fundacim ummuhan sizler dusundunuz mu isimhihoyyyt
tabi ben kendim koydum ECRİN
tabiki insallah canim insan ogunler gelmicekmis gibi geliyo ama cok cabuk geciyo aslinda bir bakmisin bebisin kucaginda

yani inşallah öle olucak tabikide

kizlar benim profildeki resim yeni dogan yegenimin teki digerinide sonra koycam hala olmakta cok guzelmis ama:kedi:

SELAM KIZLAR

ceylanım bozom ummuhanım bebeğimiz canım arkadaşlarım bebem sen de mi hamilesin ay allahım bu ne berekettir böyle yaaaaa??? cumanın bereketi pazartesi ye sarktı.
kızlar sıkı durun şimdi bende diyorum kiiiiiiiiiii;
bendeeeeeeeeeeeee HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

az önce kan testi yaptırdım değerim 121,8

bozocum canım sakın bende hamileyim kısmına topik açma bana ben uzuuuunn uzuuuuunnn yazıcam hikayemi, ama mutluluktan uçtuğunuz haberlere açarsan vallaha gözlerinden öperim. opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

kızlar şu mübarek günlerde dilerim ki Allah tan isteyen ellerini açıp yüce rabbıma yakaran tüm kadınların göbüşüne üçer beşer bebek dolsun. bundan sonra sizler için dua etmeye devam edicem, zaten ediyordum artık hamileyken belki daha hızlı kabul olur.

ayy bugun ne oluyor yaaa kizlar mart ayindan nisana mi gecis yaptikta boyle oldu:jeyyar:allahimm saglikli hamislik gecirtsin saana
tebrik ederim canim costuk vallahi bugunkaydirigubbakcemile

ceylan canım sen taht ı büyüt sıkıştık bıurda ne mübarek ay rabbim arka arkaya hamiş var bu kadar olur yaa :)))))))))

anladım ümmühancım sanırım ben adet olucam....

Tıff arkadaşım senide teebrik ederim sağlıklı sıhatli kucağına alırsın inşallah..

ravzanurcum bende o kadar çok belirti olduki ceylan iyi bilir artık beni kimse dinlemiyolardı bu kız kafayı yedi daha yumuş gününden belirtilertini saymaya başladı diye uyku vardı halsizlik vardı bel agrısı vardı kasıklarda agrı vardı hele benim yumurta akı kıvanında akıntım geldikten 2 gün sonra her adım atmam da kasıgıma agrı giriyodu 2 gün kadar sürdü yerşeşiyomuş o zaman bebeğim bide ben o ay smear yaptırdım epitelyal hücre anormalliği çıkmıştı çok kortmuştum rabbime çok dua ettim ben hep o ay olacagını biliyodum rabbim bir yerden aglatrırken bir yerden güldürecekti biliyodum eşim sürekli karnımı seviyodu gazım acayip vardı çok afedersiniz resmen gazman gibiydim ne bilim aklıma gelen ler bunlar haa akıntım normalde adetime yakın hiç olmazdı o ay hiç kesilmedi halada devam ediyo

canım tebrik ederim ALLAHanalı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah YOKMU ARTTIRANNNNNNNN delikafaduldenkaydirigubbakcemile3:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…