Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

funda edası bende yeni ögrendim oda şubat annesiymiş ama hiç görmemiştim uzun zamandır geçen kk da kimin hamişliğini kutlamak için geldiğimde ögrendim :))))))

ne oyle buyuk harfler harfleri ustune basa basa uzatmalarrr. ask olsun yanilmis olamazmiyim sanki oburunde var ben gordum cikarmyin beninaniknanik

lem ben geçebilsem o yukarı tahtta sen peşimi bırakmayacaksın bırakmazsın kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

YA KIZLAR ACAYıP DERECEDE BELıM ağrıyor çok fazla acaba sebeb ne

bu arada bu ikinci aşılamam adet belirtisimi ilk aşılamamdada böyle ağrım olmuştuu

BEBEĞıMıZ miniğin hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı da nasip edr işallah çok çok tebrik ederim canım güzel rabbim tez zamanda bizlerede nasip eder işallah hayırlısıyla

funda edası bende yeni ögrendim oda şubat annesiymiş ama hiç görmemiştim uzun zamandır geçen kk da kimin hamişliğini kutlamak için geldiğimde ögrendim :))))))

hayırlısı olsun senin baby nasıl kıpır kıpırmı ayyyyyyy oynamaları çok tatlı oluyo ya benimki vuruyo canım ölle yanıyo bazen yavaş yavaş doğumda yaklaşıyo:teytey::lepi:bi gelsede ham yapsam artık yaaa

ya normal ev temizliği yapıyorum yanlız geçen koltukların yerini değiştirdim iterek acaba bir sorun olurmu bu benim aşılamamın 6 . günüü

ceylanım kuzum onu ben yapmadım ama yapan arkadaştan senin için rica ederim bilişyon ben ing özürlüyüm beceremedim herkesin vardı benim neden olmasın dedim kız yaptı sagolsun sana da yaptırırız canım sen hamiş kal bu ay inş hatta buna yazı yazıyolar renk veriyolar ama ben bilmiyom bilenlerden ögreniriz merak etme sen :)))))))))999999

bebegem kendine dikkat et yorma kendini her ihtimale karşı yat dinlen ağır kaldırma işallah miniğine kavuşursun canım

Ağlamak yok yola devam..

tek gittim ben dra kardeşimde diyo dr söyleyince ağladınmı diyo yooo dedim zaten dr dan önce ben gördüm noktayı aaaa orda işte dedim dr evet deti artı koyup büyüttü ekranı :)))))dr dedim geçen ay geldiğimde aşılama için konuşmuştuk bu ay geldiğimde aşılama yaptıracaktık ama ne yalan söyliyeyim gelmicektim dedim azcık oluruna bırakcaktım dedim dr güldü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…