Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

benimde ayni oldu sanki altima yaptim gibi .goguslerim sis ama regl ayni oldugundan cok umutlanmiyorum ama su kan gelmesi kafami karistirdi:kedi:

bebeğimmmm çok sevindim bitanemmm rabbim sağlıcakla kucağna almayı nasipp eder inşallahhhhhh
daısı başımızaaaaaa

çok şükür bizim durumlar şimdilik iyide sen neden yatıyosun ve yatıcaksın kötü bişey yoktur umarım:sm_confused:

bebegin basi asagda canim ve rahim boynunda kisalma olmus.. erken gelme ihtimali var o yüzden is yapmam yürümem hersey yasak.. bebis biraz daha büyüsün gelissin kalkicam ayaga yatinca zamanda gecmek bilmiyor.. 35 haftayi hayirlisiyla bi doldursam baska bisey istemiyorum..

sen kontrole falan gittinmi kilosunu ögrendinmi meleginin?

evet takip etmemiştim geçen ayda düzensiz olunca saldım çayıra mevlam kayıra durumları olmuştu takmadım yani o kadar eşim ısrar etmese çocuk 3-4 aylık olurdu heralde iyiki gitmişim dr a
canim su yazini degistirsen ne dersin haa artik karninin icinde senin caninopuyorumnanaktan

dualarin icin sagol canimm bende bu topige pek gelmiyodum cunku kafa mi takmak istemiyodum acayip uzuluyodum bir baktim bebegimiz hamissositosositohemmen geldim bende boyle mutlu haberlerde sizinle beraber olmak istedima.s.

çok sağol ravzanur paylaştığın için topik taştı valla

saol canim bebis iyi cok sükür günümüz gelsin diye beklyioruz.. tabi zorluklari var 1 aydir yatiyorum ve sanirim bi ay daha yaticam.. sen nasilsin ecrin hanim nasil?

hayırdır canım geçmiş olsun neden yattın bir aydır. Allah kolaylık versin bir avazda kavuştursun meleğine inşallah

tıffffffffffff TIFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

eSKıLER HAMıLE ÜSTÜNE ÜSTÜNE ALLAHIM BıZLEREDE NASıP ETSıN ......

TEBRıKLER :lepi:

hayırlı sı olur inş bu gün mübarek gün anlaşılan bol bol dua et ben az önce ettim sabah bir arkadaşımın eşinde sorun vardı ameliyatsız hallolur inş dedim oldu darısı listedeki digherlerine dedim dedikten sonra 2 tane hamiş haberi geldi rabbim büyük inş diğer dualarımızıda kabul eder:))))))))

amin amin Allah isteyen herkese nasip etsin:1hug:

ironik evet canım dolgunluk olur arada bir acıma olur dokunduğun zaman acı olur dokunamazsın vs..

teşekkür ederim canım...topiği tam takibedemedim ama hamilesin galiba...tebrik ederim sağlıcakla dünyaya getirirsin inşallah. darısı diğer bekleyenlerin başına...

ayyy canım sağlıcakla gününüzü doldurursunuz inşallah valla gitmedim özele daha ama gidicem öğrenmem lazım kilo ve boyunu zaten tam 7.ayda şeker yükleme testine gidicem gitmişken onuda aradan çıkartayım değilmi

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: tııffff tebrik ederim canımmmm yaaa çok sevindim maşallahhh ne güzel bir gün yaaaa Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :hooray:

hayırdır canım geçmiş olsun neden yattın bir aydır. Allah kolaylık versin bir avazda kavuştursun meleğine inşallah

amin canim benim hepimizi bir avazda kavustursun insallah.. rahim boynunda kisalma olmus.. bebegin basi cok baski yapiyor tedbir amacli yatmam gerekiyor.. az bi zaman kaldi zaten.. hayirlisiyla zamaninda gelsinlerde yatariz nolcak?

sen naptin bi ara sorunlar vardi aminosentez yaptircaktin noldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…