Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

yarabbiiii nekadar güzel ve bereketli bir gün. nerdeyse hergün girip bakıyorum varmı sizlerde bişey diye. öncelikle ebru1987 canım inan bilmiyordum hamiş olduğunu Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. hareketlere gelince sakın takılma ben 20 ye kadar hiç hissetmedim. 22 de bile net değildi aradaydı 23 ten sonra coştu çok şükür. Rahat ol.

ummahan , tıff, bebeğimiz kızlar ne mutlu Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kolay hamillelikler geçirin bir avazda kavuşun meleklerinize inşallah. Darısı da bekleyen diğer arkadaşlarımızın başına. çok çok çok sevindim inanın gözlerm doldu zor tuttum kendimi ağlamamk için.

allahım ne güzel bir gün tıff tebrik ederim maşşallah nazar değmesin topice allahım çok şükür darısı geridekilere imnş herkes böyle tek tek dökülsün hergün böyle arka arkaya hamiş haberleri alınsın inş

ebru 1987 cok guzel anlatmisin canim agzina saglik cok tesekkurler .bende iliskiden bir hafta sonra wc gittim sok oldum reglim geldi sandim da 2 hafta var dedim ama daha gelmedi ve gazimda var ama bu ayin 3 de olmam lazim bakalim boyle oldumu sende akintida sanki regli olmus gibi islaklik geliyo

saol canim bebis iyi cok sükür günümüz gelsin diye beklyioruz.. tabi zorluklari var 1 aydir yatiyorum ve sanirim bi ay daha yaticam.. sen nasilsin ecrin hanim nasil?

çok şükür bizim durumlar şimdilik iyide sen neden yatıyosun ve yatıcaksın kötü bişey yoktur umarım:sm_confused:

Sperm azlığı derken miktar ne kadar?

14 milyondu ama dr çok ta etkilemez demişti 3-4 yıl sürer çocuk sahibi olmanız demişti olumsuz konuşmuştu ama bişey diyeyimmi Allah biliyor herşeyi dr lar da belli bir yere kadar değilmi daha dr bana bunu 3 ay önce demişti inşallah hayırlısı olurda sorun çıkmaz

hepimiz için hayırlısı neyse o olsun kızlar.. :) hamişler kaçıncı ayda alışverişlere başlıcaksınız merak ettim bak :))

evet ravzanur benden su gibi de akıntı geliyodu hatta kızlara idrar kesem sarkmış olsa smear sırasında bunu dr anlar dimi demiştim anlamamasına zaten imkan yok resmen çamaşırım altıma kaçırmışım gibi ıslak oluyodu kendimden şüphelenmeye başlamıştım gögüslerime el degdiremiyodum

Bebegimiz.. Tiff.. tebrik ederim.. Allah bir an önce saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah.. zorlu bi maraton daha bekliyor sizi hadi kolay gelsindarisi diger isteyenlerin basina insallah ki inaniyorumki onlarda en kisa zamanda güzel haber verecekler..

kedi 79 kiz senin haftan okadar oldumu n cabuk geciyor gunler yarabbim cinsiyeti bellidir bebis kizmi erkek mi ? dogum ayin kacinda canim .insallah kolay bir dogum olur saglikla al bebisini kucagina canim:1hug:

daha dün gece konuştuk bebeğimiz seninle günümü bile bilmyrm demiştin :)))

evet takip etmemiştim geçen ayda düzensiz olunca saldım çayıra mevlam kayıra durumları olmuştu takmadım yani o kadar eşim ısrar etmese çocuk 3-4 aylık olurdu heralde iyiki gitmişim dr a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…