Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

fundaa maşşallah bebeğine öncelikle kıskandım yaa benimki çok tembel çıktı korkuyom yaa hiç oynamadı daha allahım saglık versin inş dr iyi demese aklıma kırk çeşit şey geliyo ama o da 5 dk ne görürse onu söylüyo ben bütün bir anım onunla geçiyo oynamıyo diye korkuyom(((((((888

bebegem yok canım ben ilaç tedavisi görüyordum yumoşum oluşmuyordu benimde 6. ayımdı bu çok şükür kavuştum minişime..

canım pes yani nasıl kaldırırsın ya allah korusun..

.doktor düşünüp yatma sakın dedi böyle olunca daha çok stres yaparsın normal hayatına devam ağır kaldırma işe devam et ev işi yap okuluna git sakın düşünme bebek tutarmı diye dedi..

Ne bilim bende başladım koltuk yeri değiştirmeye
.....

niye korkuyon annesi bebeğin hareketlerini netten araştır ya şu kağan kocatepe varya ondan bilgi ediniyorum bebekler kemik yapısı yavaş yavaş güçlenirmiş aslında devamlı hareket halindeymiş kaslarının gelişimi için yani anne bunu herzaman algılayamıyomuş olabilir daha yavaş yavaş 18.haftandasın ben 27hepimize maşallah

bebegem yok canım ben ilaç tedavisi görüyordum yumoşum oluşmuyordu benimde 6. Ayımdı bu çok şükür kavuştum minişime..

soru soruyorum ama kızma ya sırf bebek merakından bu arada allah analı babalı büyütmeyi ve sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin..

ümmühancım bu ay yatıp dinlendinmi pekiii yani tutsun idiye...

Birde sendede bel ağrısı kasık ağrısı oldumu benimde yumurtalıklarım gelişmiyorduda aynı gibi ondan sordum....

varda evimde ben kaynanamdayım ama yarına ayarlayabilirim neden olmasın tamam:1hug:ayrıca çok heyecanlıyım acaba diyorum nasıl bir doğum bekliyor beni
insallah kolayliklar karsilasirsin canim isim dusundunuz muu .
ayrica fundacim ummuhan sizler dusundunuz mu isimhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…