Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Alakası yok Rabbım ol demeyince olmuyor.. Kafayla sorun olduğuna inanmıyorum

:sm_cool::sm_cool:Çido'm Tebrikler çok sevindim Sağlıklı kucağına almak nasip etsin .:sm_cool::sm_cool:

bana komple kuruyolar arkadaslar aramızda casuslar var ben bişi etmiyom ki anamadım valla bu kk yızemuszemus
canı sıkılan beni bamlıyokaydirigubbakcemile3
nasılsın ceylanım

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza, daha önce bu siteyi biliyordum ama pek ilgimi çekmemişti açıkcası. Dün erken hamilelik belirtileri başlığı altında araştırma yaparken buraya yönlendim ve bugün atıldım aranıza.
Benim reglim 1in de kendini göstermeye başlardı (ufak ufak lekeler) ve aynı gün regli olmadan sancı çekmeye başlardım.
Bu ay daha 10 gün önceden kasıklarıma sancılar giriyordu, ani batmalar, şişkinlik oluyordu. Bi de farklı olarak süt gibi beyaz ve biraz katı akıntılarım oldu. Bugün ayın 2si henüz regliyle ilgili bir belirti yok. Ama kasık sancıları ara ara devam ediyor, hastalanacakmışım gibi ki bu sancılar 10 gün önceden başlamıştı. Dün durup duruken bütün gün midem bulandı. Gögüslerim şişti ve uçları hassaslaştı.Test yapmadım, biraz daha beklemeyi tercih ettim ama merak da etmiyor değilim. Sizce ben hamilemiyim?:CüvCüv:

kızlar merhaba ben 1 ay falan oldu vajinusmusu yeneli şimdide bebek telaşı başladı rabbim inşallah isteyen herkese verir..benimde günüm bu ayın 9 unda..bende 2 3 gündür aşırı mide bulantısı kusma var kasıklarımda ağrı yumurtalıklarımda nasıl anlatsam sanki bi gerginlik var bide bi kaç yerde okumuştum kabız olunurmuş sanırım ilk aylarda ama bende tam tersi (ishal)baş dönmesi var...acaba ishalde olunabilirmi hamile kalınınca ayy çok merak ettim..bide bu ay hayıt tohumu kullanmıştım bal çörek otu tarçın karışımı yaptım ..umarım işe yarar :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

aminnnnnnnnnnnnn

yeni gelen arkadaşlar hg sanrım ilk ayınız inşllh yaşadıklarınız psikolojik değildir

inşllh hamilsinizdir kıslar

Yeni Velenler hoşgelmiş Gönül isterki;burdaki çoğu arkadaşlarımız gibi özlemleriniz artmasın inşallah...

arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum kullanmayıda beceremedim bir sorum olacak benim size.bu ay hamile kalmaya karar verdim.tahminlerime göre 10 günlük falan hamile olabilirim fakat dün adı lekemi bilmiyorum az miktarda kahve telvesi kıvamında akıntı geldi bu sabahta vardı ama çok azdı aceba bu düşükmü yoksa implantasyon belirtisimi kaçıncı günde kaç gün süren lekelenme olabilir yada herkezde olurmu teşekkürler

günaydın kızlar
forumunuzu geriye dönük epey okudum, sevinçlerinizi üzüntülerinizi epey paylaştım ve bende hamileliği düşünen ve yeni yeni deneyen biri olarak aranıza katılmaya karar verdimvereliniortak benimde adetim 5 ağustos, ilk ayda hamile kalacak şanslı oldumu sanmıyorum ama bende sizlerle birlikte bekliyorum:kedi:

aramıza hg

ilk aydan hamile olan arkadaşlarımızda oldu inşllh sende onlardan olursunda beklemezsin
inşllh hamişsindir az kalmış zaten gününe

kızlar.. ben de supheleniyordum bu ay ve inanamıyorum aksam test yaptım pozitif cıktı ve hıc beklemiyorduk, kendimizce korunuyorduk bile.. cok cok fırlama bir minik gelicek galiba.. ve gercekten adete 10 gun once anladım hamile oldugumu insan anlıyor bir şekilde ya .. hepinizin başına :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…