Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar nolur kızmayın bana. haber veremedim. tam tail planı yaptık akşam yola çıkacaktık adetim 5 gün geçikti bu ayda olmaz derken öğlen doktora gittik kan tahlilinde baktık hamileyim. doktor taile gidersen bebeği unut dedi. evde bol bol dinlen yolculuk bile yapma dedi. eşim interneti yasakladı. daha sonra benim bulantı kusmalar baş dönmeleri başladı hastanede yattım. derken işten de raporluydum. bu hafta başlıcam artık iyi olursam. 2 aylık hamileyim. darısı kk deki isteyen arkadaşlarımın başına.

imse yok bozo sen kızlara haber verirsin çok fazla kalamıyorum internette. baş dönmelerim ve bulantılarım ara ara geliyor sürekli bişeyler atıştırmak zorunda kalıyorum.

çidooooooooooooooo kıssss tebrik ederim ayy şaşırdım bi andaaa ne zaman öğrendinn aayyy ne güzel ya

ayyy ne güzel hamiş çıktı ya hemde bizden biriii
ayy çidom çok sevindim ya sanki kendim hamile olmuşum gibi
canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başımızaaaa

cido teprik ederim seni umarim istedigin sekilde buyutursun bebegini

bende 3aydir deniyoruz bakalim ins bende o heberi alirim

cido teprik ederim seni umarim istedigin sekilde buyutursun bebegini

bende 3aydir deniyoruz bakalim ins bende o heberi alirim

inşllh sende güzel habeler verirsin
benimde 6. ayım
kaç yaşındasın reglilerin düzenlimi
sormam da sakıncası var mı

çok teşekkürler kızlar. allah sizlerede tatddırsın bu duyguyu.
adetim 5 gün gecikti hiç ama hiç belirti yaşamadım. tek şey söyleyebilirim ben o ay kiralık ev arıyordum hamileliği kafamdan çıkarmışdım tatile gittiğimizde yaparız falan demiştim. o ay hamile kaldım tatile bile gidemedik.

boşver canım tatili seneye bebişinle gidersinn ayyy ayy ne güzel ya

benimde son 9 ama canım acayip tatlı istiyor tipik regli öncesi krizler

valla bozom hiç belirti yaşamadım adetim 5 gün geçikti stresten havalar sıcak dedim evde akşam test yaptım silik çıktı yinede inanmadım teste öğlen doktora gittik 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim.
kızlar yatakda pozisyon yastık koyma hikaye biz inanın hepsini bırakmıştık. düz yattım. sabah duşa girdim.sadece bu kafaya takmayın banada 1,5 sene olmuştu.

cok iyi ya çito sitresse girmemek cok önemli koca bir ayı gözden cıkarmak cok zor bi bakıyosun yıllar gecmiş allah bana ve tüm isteyelerede versin insallah hayat tatsızlaştı yetişsın allahım boş bırakmasın kucaklarımızı

bozom kişiden kişiye değişir ama benim adet öncesi canım nasıl tatlı isterdi.
geçen ay hiç tatlı istemedi neden acaba falan dedim. yerleşme kanamam da olmadım. tek belirtim 5 gün adet gecikmesi oldu. ama teyzesi beni şididen perişan ediyor hastanede bile yattım çok kötü bulantılarım baş dönmem vardı. şu anda orta şekerim yani bulantı hiç geçmiyor.
haa birde ben 4 aydır doktora gidiyordum adet dönemlerinde bana Serephone diye bi ilaç verdi 5 gün falan içiyordum. 3 ay kullandım 4. ay hamile kaldım.adetlerim düzensizdi. düzene girmişti tabi.

canım ya her ay adet gecikmesi beklemekden oldumu olacakmı demekten 1,5 yıl oldu inan çok streslendim kendimi sıkıntıya soktum. ağladım.ama cidden kafaya takmamak gerekiyormuş. ben ilk o ay dedim olursa olur hayırlısı dedim. o ay kaldım
bulantılarım olduğu için pek bişey anlamadım.tabi hareketleride yok keseyi görünce sevidim tabi. şuan 2 aylık hafif karnım çıktı. ama hadta gibi ortalarda dolaşıyorum sabah bulantıları. evin her köşesi kraker kuru ekmek parçaları.
Rabbim sizlerede nasip etsin

geçmiş olsun çidom bebişinin cilveleri annesi çok çabuk geçicekk

canlarım benim eşim geldi çıkmak zorundayım internette çok durmak yasak. kızmaya başladı bile .
ayağımı sürüdüm bozo tek kural kafaya takma pozisyon mozisyon önemli değil. şeyden sonra vur kafayı yat.anladın sen onu

aminn canım cok saol allah sanada saglıklı bir hamilelik sonu saglıklı bir evlat versin hersey gönlünce olsun canım benim
hadi bakalım 2 ay bitmiş 7 ay kalmıs kıss bebecikk geliyoo bebecikk geliyoo:kedi: uyy yerim ben onukaydirigubbakcemile2

hadi git dinlen sen
bende yatmadım bile en fazla 20 dak bu ay umursamadım desem yeri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…