Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

günaydın kknın güzel anne adayları nasılsınız?????????? uzun zamandır uğrayamıyordum işler tatil falan derken bayağa oldu heralde. çido hamileymiş çok çok sevindim. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasipetsin inşallah. darısı bekleyen diğer arkadaşlarımıza inşallah.

aminnnnnnnnnnnnnnnnn

sen nasılsın hamişlik nasıl idiyor

aminnnnnnnnnnnnnnnnn

sen nasılsın hamişlik nasıl idiyor

sağol bozocum iyi diyelim iyi olsun bu ara şeker ve ödemle boğuşuyorum ama bunada şükür bebiş sağlıklı olsunda insan herşeye razı oluyor. bak görüceksiniz inşallah beklendiği gibi olamıyorsunuz sürekli bir tedirginlik oluyor.. tek düşünce bebeğin sağlığı Allaha emanetler darısı size inşşşaaallllaaahhhhhhhhhhhhh :Saruboceq::Saruboceq:

selam kızlar benim hala reglim gelmedi test yapmaya da korkuyom yine negatif görcem diye püfff:bbo:

walla canım yok gibi birşey göğüslerim şiş arada hafif acıyor
hafif bulantım oluyor yani regli öncesi belirtiler var
öyle kasık batması felan yok

asıl sende var mı belirti

Benimde birtek gögüslerim acıyo o da 3 gün önce başladı canım başka bi belirtim yok. Geçen ayda adet günümde gögüslerim acımaya başladı ve 1 hafta geçikmişti şimdide belki öyle olur diye düşünüyorum.
Yanlız birtek umudum 10 gündür ateşimi ölçüyorum artıyo 36,7 den 36,9 a çıktı üç gündür 36,9 gidiyo hamilelikte artarmışya:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…