Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar.. ben de supheleniyordum bu ay ve inanamıyorum aksam test yaptım pozitif cıktı ve hıc beklemiyorduk, kendimizce korunuyorduk bile.. cok cok fırlama bir minik gelicek galiba.. ve gercekten adete 10 gun once anladım hamile oldugumu insan anlıyor bir şekilde ya .. hepinizin başına :)

Hayırlı olsun sağlıklı kucağına al inşallah nekadardır istiyordun..

nolsun valla yok bi yaramazlık bi bakiim kızlar napıyo dedim
çido hamile bir buçuk sene sonra süper böle duyunca çok mutlu oluyorum valla yaaaa

bende öle valla yavaş yavaş dökülüyo eskiler inşallah sıra bizede gelicek
böle derkende hayal gibi gelmeye başladı artık yaaa hem öle hem böle düşünüyorum ne dediğim belli olmuyo valla

gncam dayan başaracağız kimler başarmıyorki biz başarmayalım dün fuara gittik çingene vardı allahım kucağındada dünyalar tatlısı bir bebek ama doğru dürüst tutmuyor bile ..

sagolun kızlar ya, bizim kazayla oldu acıkcası dedim ya hesapta korunuyorduk :)) ama cok mutluyum zaten 1 seneyi gecti evleneli.. ya anladım cunku adetten 10 gun kadar once kasık agrılarım ve beyaz akıntım basladı normalde benim adette cok sancım olur ama 3 4 gun once baslar bu sefer 10 gun once basladı goguslerim sisti, cok uyuyordum basım donuyordu arada bir tuhaftı yani kafam.. adetten iki gun once test yaptım cıkmamıstı, dun gece yaptım ( 2 gun gecikince ) pozitif.. bugun de kan testi yaptıracagım garanti olsun diye.. Allah hepinize nasip etsin arkadaslar kimseye aratmasın.

benimde hafta sonu bursadan arkadaşlarım geldi birinin bir yaşında bi kızı var onla delirdim yatağa attık onu orda uyudu sürtünsün dedi annesi sürttük zilliyo evde o ses harika bişi yaa sevgi yumağı işte .........

sagolun kızlar ya, bizim kazayla oldu acıkcası dedim ya hesapta korunuyorduk :)) ama cok mutluyum zaten 1 seneyi gecti evleneli.. ya anladım cunku adetten 10 gun kadar once kasık agrılarım ve beyaz akıntım basladı normalde benim adette cok sancım olur ama 3 4 gun once baslar bu sefer 10 gun once basladı goguslerim sisti, cok uyuyordum basım donuyordu arada bir tuhaftı yani kafam.. adetten iki gun once test yaptım cıkmamıstı, dun gece yaptım ( 2 gun gecikince ) pozitif.. bugun de kan testi yaptıracagım garanti olsun diye.. Allah hepinize nasip etsin arkadaslar kimseye aratmasın.

amin canım amin
hayırlısı olsun bakalım....:ecrin_bebek:

ya arada bi gele biliom oda kimse yok beaa nerdesiniz kızlarrrrr
çidocum hamişmiş çok sevindim darısı burdaki herrrkezin başına AMıNNN

hg esra

kıslar benim reglime az kaldı ama kasık batması felan hiç birşey yok
göğüslerim şişti arada acıyor akıntım var üşüttüm diye düşünüyorumm bu ayda yok ümidim

selam hanımlar
nasılsınız ben uzun zamandır giremiyorum ama hepinizi çok özledim
1 ay daha böyle geçer benim için fındık ayı olduğu için
siz napıyosunuz hamile olan varmı

X