Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar not alın hemen çıkcam eşim balkonda sigara içiyo unuttum sölemeyi.
şimdi gelirse kızar. aşim ve ben sorun kimdeyse o daha fazla kullansın aktardan 2 tane macun aldım
1-ballı zencefilli bitkisel karışımlı macun ve
2-ballı harnuplu bitkisel karışımlı macun aldım
bunların biri gece diğeri günde 3 öğün araştırın internetten. ben aktardaki kızın tavsiyesi üzerine aldım
kullandığımız ay hamile kaldım. birde doktora gidiyordum zaten.
denemekde yarar var hemen gidin aktara. tadı çok kötü ama denemeye değeer.
öpüldünüz kızlaaarrr
çido kaçarrr...

önerin için saol canım tesekkürler öpüldün fıstık byyyyyyyyyyyy hadi kac eşin geliyoo kulaklarını cekmesinkaydirigubbakcemile

inşllh sende güzel habeler verirsin
benimde 6. ayım
kaç yaşındasın reglilerin düzenlimi
sormam da sakıncası var mı

canim 30 yasindayim.reglilerim duzenli,umarim seninde olur en kisa zamanda.

ben bu ay preseed kullanacagim bakalim bisey degisecekmi
doktora gitmistim bisey yok demisti esim ve benim icin

selam kızlar bozo senle aynıyız bu ayın 9 u adetim ama benimde umudum yok ölesine işte aslında benim hiç mi hç artık ümidim yok ben hep böyle kalırım gibime geliyo allah esirgesin elimde bi baston titrek bi sesle kıssslarrrrr acep hamilemiyimmm diye kafamı sallıya sallaya konusurum heralde

inşallah bu ay olur bozo
inşllh herzaman bir umut var işte umut olmazsa nasıl yaşarız
selam kızlar bozo senle aynıyız bu ayın 9 u adetim ama benimde umudum yok ölesine işte aslında benim hiç mi hç artık ümidim yok ben hep böyle kalırım gibime geliyo allah esirgesin elimde bi baston titrek bi sesle kıssslarrrrr acep hamilemiyimmm diye kafamı sallıya sallaya konusurum heralde

bende 9 nda oldum ama 11 ne kadar bekliycemm

iyiyim akrepçim sağol sen nasılsın çok uzun zaman oldu adını değiştirmişsin hayırlısı olsun inşallah uğur getirir sana

öyle deme bizimde birgün olacak bebişimiz

saol bebeğimiz canım insallah en yakın zamanda olur
ismimi isteyerek değiştirmedim canım bamlandımda bu isimle takılıyorum azcık ismimle yani kendimle girmek daha güzel sıkıcı böle ((

X