Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canim kullanman gerekiyorsa kullan ki tedavin kisa surede bitsen sende melegini kucagına al en yakin zamanda:)

slm kızlar nasılsınız ceylancım ama böle negatif olma yorulmak umut kesmek yokkkkk moralini yüksek tut canım ya ne yapılması gerekiyosa sabırla yap ilaçlarını eksik etme rabbim sesini duyarr dualarımızda seninle ve herkesle

bu arada benden bugün kahverengi bir akıntı hafif karın agrısıyla birlikte bir ara pembeleşti ve kesildi adetime 2 gün kaldı bakalım

Saol canım ..Zaten stres prolactinin düşmanı.

canım bir bitki türü proklatin hormonunu düşürüyor hatta dengede kalmasına yardımcı oluyormuş ibrahim saraçoğlunun sitesinde okumuştum sende böyle üzgün yazınca o geldi aklıma hoca böyle yorumlamış

brahim Saraçoğlu, prolaktin hormonunu düşürmek için şu tavsiyede bulunuyor: “Benim size önerim. Bir ay boyunca günde iki kez testere dişili arslanpençesi kürünü uygulayınız. Bu bitki hormon dengeleyicidir. Yüksek seyreden prolaktin hormonunuzun dengelenmesinde yardımcı olacaktır.

Arkasından 15 gün soğan kürünü uygulayınız. Tekrar kısa zamanda normal yoldan hamile kalabilirsiniz. Sağlığınız daim olsun.”

Ceylancım yanlız bu otun çeşidi çok özellikle testere dişli olanın olması lazımmış

Saol canım diana içmeyip bunumu içsem

ya hanimlar gecen ay 6 da adet oldum bu ay olmadim acaba tahlil yaptirsam mi adet duzensizligimde var kararsiz kaldimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…