Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar bi sey sorcam biz cocuk denemelerine basladıgımızdan beri regl lerim inanılmaz agrılı oluyor yani normalin cok ustunde bayılacak gibi oluyorum.. sizce bunun spermlerle alakası var mı?

ne olsun cnm aynı herşey bebiş nasıl

canım sana bisey anlatacam belki sacma geleblir ama ben bu topici arada takıp ediyorum yazdıklarınız okuyup cıkıyorum ama bugun ruyamda yıne bu topice girmisim ve senin hamile oldugunu okuyordum benim ruyalarım genele cıkar insallah hamile kalırsın ısteyen herkes hamile olur insallah dualarım tum isteyenlerle

yaaa inşllh rüyan gerçek olurrrr :Saruboceq:

günüme az kaldı ve sadece göğüslerim acıyor ümitlenmkete istemiyorum çünkü aynı şeyleri 5 aydır yaşıyorummm

sen hamilemisin

yaaa inşllh rüyan gerçek olurrrr :Saruboceq:

günüme az kaldı ve sadece göğüslerim acıyor ümitlenmkete istemiyorum çünkü aynı şeyleri 5 aydır yaşıyorummm

sen hamilemisin

evet canım 9 haftalık oldum bugun benimde ilk baslar goguslerimde hafif agrı olmustu hadi insallah hamile kalırsın

evet canım 9 haftalık oldum bugun benimde ilk baslar goguslerimde hafif agrı olmustu hadi insallah hamile kalırsın

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

inşllh hamişimdir bu ay koyvermiştimm

darısı hepimizin başına tez zamanda

:Saruboceq:

selam kızlar iyilik esengül perşembe tekrar gideceğim göreceğiz bakalı inşallah ilk tık tıkları

slm kimse yokmuuuuuu
aaaaa ama niye???
mafoldumben mafoldumben mafoldumben
mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…