Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

etmezmiyim canım hepiniz için etcem allah hepinize bu duyguyu yaşatır işallah:Saruboceq: bu idrar testi güvenilir dimi ikinci çizgi çıktıı yane kesin hamilemiyimdir...

amiin canım inşallah dr dioki olmuyor die bişi yok olacak yeterki umutsuz olma kız allahtan dr değiştirmişim o kadar ilgilenioki adam bismillahsız muayeneye başlamıo düşün

ooooo süper yaaaa
inşallah bu dr vesile olur canım ümitliyim senden
başarcaksın içim öyle diyo

yoktum canım ailemin yanındaydım demek kısın olucak fd hayırlı olsun ne güzel inşllh bende bu ay vardır bişeyler dua et canım bize

esengülcüğüm iiym sen nasılsın

yoktum canım ailemin yanındaydım demek kısın olucak fd hayırlı olsun ne güzel inşllh bende bu ay vardır bişeyler dua et canım bize

esengülcüğüm iiym sen nasılsın
dualarımdasınız tabıkı canım,,herşeyın hayırlısı...ne zaman belllı olucakkk pekıı
bizde 9+2 deyiz ama ben bazen hamile olduğumu unutuyorum ve korkuyorum acaba herşey yolunda mı die...

bende oyleydımm canımm,,şimdi bıras daha ısındım hamılelığe,,hareketlerını hıssettıkçe,,az bırazda gobekım cıktı:kedi:
sen ıkılı test mı yaptırdın?ense kalınlığı demışsın ya

daha yaptırmadım canım ayın 20sinde yaptırmaya gidicem..

canım benim regli tarihim 7-12 si arası bakalım fazla ümitli değilim aslında hamililerde belirti kabızlık olurmuş ama bende tam ters ishalim kaç gündür
ne biliyim ya herşeyin hayırlısı

daha yaptırmadım canım ayın 20sinde yaptırmaya gidicem..
hımm anladım canımm,,yalnız bılıyorsun dı mıı bu teste sonuç allah korusun negatıf bışı cıkarsa mudahele edemıyolar,,sadece haılelığe son verebılıyolar fakat sonuçlar da kesın değil....ben yaptırmadım yaptırmayı duşunmuyorum da
canım benim regli tarihim 7-12 si arası bakalım fazla ümitli değilim aslında hamililerde belirti kabızlık olurmuş ama bende tam ters ishalim kaç gündür
ne biliyim ya herşeyin hayırlısı

vall ben kabız neyım olmadımm gııı,,sen boşver onu...bızım yıldonumude 7 sındeeeeee,,inşş guzell haberınıı alırımmmmm:asigim:

inşllh fd ciğim inşllh

hayırlısı neyse olsun

eltim 2. hamile 2 aylık ve ben oraya gidince söyledi herkese çok kötü oldum sanki sırf beni bekliyormuş gibi kaynanam herkese gelin hamile deyince beni sanıyorlar normal olarak herkes benden bekliyor

peki ultrasonda ense kalınlığını ölçmedimi dr.zaten orda belli oluyomuş..

canımmm sen kımseyı takma,,herkess cok ıster ama der durur ,,oluncada pek oralı olmazlar.laf arıyoo mıllet aslında istedığınden değill,,olmuyo mu yoksa,,sorun mu varr..hayata mudahele etmeyı sevıyolarrr,,yok zmanı geldı artıkkk bılmem ne,,amannnnn boşver,,herkes kendı hayatına baksınnn....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…